PDA

Shiko versionin e plotė : Tė ndihmojmė njėri-tjetrin 1. Firma pėr Anėtarėt!
 2. Site per te "shqiptuar" fjalet ne Anglisht
 3. 50 Kamera neper bote Live
 4. Pyetje ēfare eshte PCB?
 5. Kėrkesė pėr bursė
 6. a mund te me ndimoni
 7. Ndihme - Lidhja midis biologjise dhe arteve?
 8. Faqe per mesimin e gjuheve te huaja!
 9. Faqe interneti nga ku mund te dėrgohen SMS!
 10. Ndihm rreth SQL
 11. Mos harroni te ndroni orėn!!!
 12. Kartat e identitetit dhe Pasaportat biometrike
 13. emotikonet
 14. Njohuri te nevojshme
 15. Ja dokumentet pėr lėvizjen e emigrantėve gjatė festės sė Pashkėve
 16. Fizika -astronomia
 17. Neser ndryshon ora, ecen 60 minuta perpara
 18. Ēfarė janė teleskopėt
 19. Gjithcka ne shqip
 20. Kanunet mbi dasmat
 21. Kerkoj ndihme - Lajmerimi i anetareve me email
 22. Informacione mbi msa dhe Nato
 23. MSN controler
 24. Fizike-astronomi-galaksite
 25. Si ta lidhim kravaten ne gjashte hapa
 26. Si te hapim nje msn live ose hotmail
 27. Si te hap filet .cdr - kam nevoje per ndihme
 28. Tarifat e reja pėr marrjen e vizės dhe procedurat e aplikimit.USA
 29. Per ata te cilet kan faqe te tyre personale !
 30. Userbar per antarėt e Lirenti.com
 31. Si te nderrosh emrin ne forum?
 32. Si te bejme emrin me ngjyra ne forum?
 33. Hiqni mesazhin e postimeve te pakta!
 34. Di njeri ku shitet leter per muret ?
 35. Si te postoj nje video YouTube ne forum?
 36. persh,,, po kerkoj me ba nji postim
 37. Kush mund te me gjej nje ....
 38. Help me - Karakteret special ne Word!?
 39. Ndihmė te vogel - Faqe per te upload foto
 40. Si te krijojme makineri tatuazhesh ne kushte shtepie
 41. A munet naj kush me ma gjet naj CC Valid
 42. Te bllokoj reklamat ne internet!
 43. Ndihme rapidshare
 44. Si mund...
 45. Kerkoj filmin e speidermenit
 46. Kam Nevoj Pėr Ndihmė
 47. PS spice
 48. Tv shqiptare
 49. Kerkese per Leksione te mesimit te gjihes italiane
 50. Shikoni levizjen e anijeve live ne te gjithe boten
 51. Problem me justin tv? tani jo me!
 52. Kush mund te me tregoje si i vihet pasword nje usb
 53. Ndihme cd
 54. A mund te dergoj mesazhe nga pc ne celular?
 55. A mund te me ndihmoni me tuitalk
 56. Ndihme me shkollen e larte!
 57. Foto per gazeta
 58. Pro market
 59. Kerkoj nje adrese interneti
 60. Me ndihmoni me paypal
 61. ndihme per dmg file
 62. Pasaporta biometrike
 63. Me nevoitet nje ese me temen "Ligji dhe Shoqeria"
 64. Problem me Hapjen e Faqeve
 65. Ceshte hena?
 66. Si me i hek kto ikona
 67. A mund te me ndihmoj Somebody
 68. Kodet postar per Kosoven
 69. Me ndihmoni me ne Serial apo carck
 70. Mund te me tregoni si te heq Nero 7
 71. Me duhet ndihm pak ...
 72. Kam nevoje per ndihme perreth facebook
 73. Ram-i ne kompjuter
 74. Serial number per AVG 8.5
 75. Per Nero 7
 76. Ndihme per celular iPhone
 77. Ndihm ju lutem.....
 78. Kerkoj Disa producte per vbulletin
 79. Kam nevoj per ndihme me pc
 80. Kerkoj ndihme dhe sqarim
 81. Pershendetje
 82. Kerkoj Serial Per Kaspersky 2010
 83. Si te eleminoj nje llogari ne facebook?
 84. Nje tutorial per boot CD
 85. Problem me PC. Nuk ndizet.
 86. AutoCAD Architecture 2010 (32bit) per install
 87. Me ndimoni si mund te kthej videokasete ne dvd?
 88. S'me ndizej PC as me komandat e (SAFE MODE)
 89. Probleme me Artikullet: Sorry, you do not...
 90. Me shkarku muzika nga pc
 91. Shkolle part-time??
 92. Nje ndime nese keni degjuar ndonje gje per ligjet rreth emigracionit ne Greqi
 93. Probleme me fjalekalimin e MSN
 94. Alfa 4 - Kontabilitet
 95. Problem me gjetjen e Drajvera-ve
 96. Si mund te rikthej fotot e fshira
 97. Ndihme per wireles pci adapter
 98. (Pyetje) per nje punim seminarik
 99. A kam problem me grafiken....?
 100. Dokumentet qė duhen pėr udhėtim nė shengen, pas liberalizimit tė vizave
 101. Si ta pastrosh shtėpinė shpejt
 102. Problem me Kodin Postar
 103. Si mundem me qit destopin ne foto
 104. Dua qe te heq ip...
 105. Driver per crypto TV4all
 106. Kerkoj ca skripta per shkoll
 107. Si te bej decrypt nje pasword cod
 108. Mund te me ndihmoni mbi: levizjen rrethore te njetrajtshme?
 109. Pyetje gga Astronomia mbi Zenien e Diellit nga Hena
 110. Si mund te thyej kodet e DVD te mara me qera ne videoteke
 111. A ka ndonje mundesi qe te shikoj tv shqip nepermjet iternetit.
 112. Si te modifikoj qartesine e nje fotografie
 113. Kerkoj ndim ne MSN?
 114. A mund te hack PLAYSTATION 2
 115. Ndihme per External Router ADSL
 116. Me cilin program mund te jete bere kjo foto.
 117. Pse smund te bej me shoke ne facebook?
 118. Cila eshte kolona zanore e filmit Four Brothers?
 119. Program per te shkarkuar video
 120. Ne lidhje me marrdheniet intime
 121. Me kane ardhur disa e-maile sikur kam fituar llotarine
 122. Kerkoj Programin:Auto Power-on & Shut-down 2.40 + Crack
 123. Me duhet nje program per te shkarkuar muzik !
 124. Ndihme per projektin e fizikes :(
 125. Kerkes per progam
 126. Eshte prishur kompjuteri!
 127. Me duhet nje program per te rregulluar foto
 128. Ndihme per te rimarr adresen time!
 129. [Kėrkoj] XP theme
 130. E-mail te perkohshem
 131. Si tja bejm qe te identifikohemi ne nje faqe me mč shume se nje llogari
 132. Si te ri-marr llogarine time ne Facebook??!
 133. Me ndihmoni me nje adres te Power Point 2007
 134. Kam mar nje Virus qe nuk cinstaloet
 135. Ndihme per te vene muzike ne Facebook!
 136. Youtube nuk me shfaq videon, degjoj vetem zerin
 137. Ne lidhie me nje Virus - Cfare eshte svchost.exe?
 138. Problem me forumin
 139. Ndihme per nje slogan
 140. Kujdes!!! Nje tjeter mashtrim ne Facebook.
 141. Google Earth
 142. [Pyetje] Rreth DigitAlb ...!
 143. Ndihme per projektin e Historis :(
 144. kush me gjen kete theme!!?
 145. Me ndihmoni per macen Lynx
 146. Problem me zerin ne PC
 147. [Ndhmė] Rreth Laptop HP Pavilion DV6
 148. Makine me targa te huaja ne Shqiperi
 149. Ndihme... - Testet e provimit te Matematikes per Matura
 150. Si mund te konvertoj muzike nga Youtube ne audio CD
 151. [Ndihmė] rreth iPhone 4 !
 152. Kush me shikon profilin ne Facebook?
 153. Ndihme per kompiuterin Windows 7 Ultimate Jo Origjinal
 154. Ndihme...virus apo ndonje gabim pa dashje
 155. Libri per Anglisht:ACCESS 3 teacher's resource pack & tests
 156. Kerkoj 1 emer per...
 157. Ndihme per nje film
 158. lexia 3 keygen
 159. Telestia creator .....
 160. Ndihme rreth msn
 161. Mė nevoitet njė crack,serial Key apo njė keyGen
 162. Advanced system optimizer3
 163. Problem me harddiskun e kopjuterit!
 164. Si kurohet kanceri ne mushkri, me mjekesi popullore?
 165. Problem me numrin e telefonit ne Windows Live !
 166. Si te lidhem me pc e punes nga shtepia.
 167. Si te konvertoj/kthej nga XML ne PDF
 168. [Ndihme] Antivirus?
 169. iPad Apps
 170. ndihme
 171. Tubo Inoksi, Shtylla Inoksi dhe Profile te tjera Inoksi dhe Alumini
 172. Ndihme per Microsoft Silverlight
 173. ACCESS 4 teacher's resource pack & tests ndihmoni !!!
 174. Reputacion?
 175. Card reader nuk njeh SDHC 4 gb
 176. Rreth satelitit
 177. [Problem] Kenge ne Youtube!
 178. Provimi i lirimit Gjuhe Shqipe 2011
 179. Ta mposhtim se bashku CS 1.6 ?
 180. E njeh njeri kete vajze?
 181. [Pyetje] Flamur Kuq e Zi me permasa XXL
 182. Problem me HARD DISKIN ?
 183. Alternate email address
 184. File RAR
 185. Si ti kthejme vetes borxhet qe na kane marre...???
 186. Kerkoj pune ne Europe
 187. [Ndihme] Problem me konton ne YouTube
 188. Kartat prepaid- Banka Credins
 189. Shpejt ju lutem - Si ta Instaloj ??
 190. nese do te me ndimjoj dikush
 191. Si ta kthej windows 7 ne xp
 192. Ndime per ne Suedi
 193. Si te ndryshojm!
 194. Si te heqim oren ,motin etj...nga regjistrimi i nje videjo...??
 195. Ndihmu Linux Mint
 196. Kerkoj ndihme nga anetaret
 197. Moderatoret e forumit
 198. Ndihm rreth Call of Duty Modern Warfare 3
 199. camtasia studio 8
 200. Inxhinieri Matematike apo Fizike?
 201. Problem hostgator ju lutem me ndihmoni
 202. Nje ndihme ne password
 203. Nje ndihme ne Video size
 204. Llotaria Amerikane
 205. Quize Online
 206. Ndihme ne kompjuter
 207. Jashqitje ne " momente te papershtatshme "
 208. Antivirus
 209. Me duheet ndihma juaj
 210. Ju lutem ne ndihmoni - Windows Update
 211. Ndihme Virus ne Kompjuter
 212. Nje ndihme ne clone HD
 213. Ip tv me vlc player
 214. Ju Lutem me ndihmoni si ta shkarkoj GTA 5 Full plsssssss ....
 215. Cmos settings wrong
 216. Dreambox router ftp
 217. Nje ndihme ne pinnacle. . .
 218. Si te fitoni para online
 219. HDD nje problem i vogel ?
 220. Kerkoj ndihme
 221. Email...
 222. Pse nuk me behet printeri Default
 223. Si te fitoni para
 224. Si mund te bej update GPS
 225. Program per ndertim testesh
 226. Emer i nje faqeje
 227. Si mund te gjej drajverat e printerit?
 228. Pezi per shkoll
 229. Sot ndėrron ora: akrepat 60 minuta para
 230. Nje pyetje per llotarine amerikane
 231. help