PDA

Shiko versionin e plotė : Rrjeti Kompjuterik dhe P2P 1. Si mund te gjej password per wireless?
 2. [P2P] Si te instalojm programin eMule dhe pse sherben ai!
 3. [P2P] Si te instalojm programin BitTorrent
 4. Pyetje per hyrjen nga PC ime ne nje pc tjeter???
 5. Mateni Shpejtesine e Internetit
 6. Cfare eshte Wireless?
 7. Ēfarė ėshtė Open Source
 8. C'fare eshte emule, dhe si funksionon??
 9. Si te rrisim dhe forcojme sinjalin WiFi - Wireless
 10. Bluetooth network
 11. Ēfarė duhet tė dini pėr Wireless LAN
 12. Tė gjithė kodet nga router - Free ADSL
 13. Skano Network-un per Portet e Hapura!
 14. Cila esht ISP juaj?
 15. Franca i thote po ligjit kunder shkarkimeve pirate ne Internet
 16. Siguria ne rrjet - ēfare teknikash perdorni per te mbrojtur identitetin tuaj?
 17. Si te gjejme nje rrjet WIFI Falas
 18. Faqet mė tė rrezikshme nė internet
 19. Nuk ka qasje nė “The Pirate Bay”
 20. Biel ylli mė i rrezikshėm nė internet
 21. Fillon punimet konferenca e lirisė sė softuerit
 22. Sulmi i ri dashakeq ka cak pėrdoruesit e Firefox
 23. Facebook me 300 milionė pėrdorues
 24. Sulme kompjuterike nga Facebook
 25. Vidhen mijėra llogari tė pėrdoruesve tė Hotmail
 26. Si te aktivizoni Local Area Conection
 27. Vazhdon tė shpėrndahet sulmi nė postat elektronike
 28. Sė shpejti dėnime tė ashpra pėr dėrgim tė porosive spam
 29. Mbi njė miliardė klikime brenda ditės nė YouTube!
 30. 1Centplus shėnjestėr e hakerėve
 31. Sėrish ndryshime nė Facebook
 32. Blogu i njohur teknologjik shpėrndante viruse
 33. Facebook e Twitter sjellin deri tek izolimi shoqėror
 34. Krimbi i parė pėr iPhone – ikee
 35. Nje tutorial per BitTorrent
 36. Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tel
 37. Edhe njė krimb sulmon pėrdoruesit e iPhone
 38. Zbulohen lėshime tė reja nė Internet Explorer
 39. Motor kerkimi (Torrent, mp3, film, etj..)
 40. 32 Torrent Sites me te mira te Internetit!
 41. Ne brendesi te Data Center i MasterCard
 42. Teknologjia ISDN
 43. P2P per Windows 7, gati Emule 0.50a
 44. Video Guida: Si te shkarkojme filma, muzike, lojra me filet .torrent
 45. Video Guida: Si te hapin portat e routerit qe te shkarkojme me shpejt nga Interneti
 46. Video Guida: Si te kemi nje IP statike
 47. A gjendet passwordi i nje routeri wireless?
 48. Shperndarja e sinjalit wireless
 49. Interneti nė Shqipėri dhe nė Kosovė.
 50. Program per Monitorimin e Rrjetit - Bandwidth Monitor
 51. Zhbllokoni Routerin tuaj
 52. Bittorrent 8 Beta per Windows - Shkarko pa limit
 53. Ndihmė rreth programit uTorrent
 54. 1/3 e popullsisė botėrore futet nė Internet
 55. Ku pėrfundoj Megavideo - Pse nuk me hapet Megavideo
 56. Site qe zbrisni torrent files!?
 57. RetroShare, thua te jete e ardhmja ???
 58. RapidShare duhet tė filtroj pėrmbajtjet
 59. Videogiuida si te vendosim Password ne rrjetin Wi-Fi
 60. Cfare eshte me mire te kesh IP Statike apo IP dinamike
 61. Nuk do te mbyllet RapidShare !
 62. Skandali Megavideo - Shtepite Kinematografike ishin bashkpunetoret e faqes
 63. A duhet ti shpetoni te dhenat Online?
 64. Emri i rrjetit tuaj pa fije Wi-Fi
 65. Konfiskimi i pasurisė sė CEO-s sė Megaupload i paligjshėm
 66. Rikthehet Megavideo - Bigger. Better. Faster
 67. RapidShare ofron sherbimin RapidDrive Cloud per Windows
 68. Si te instaloj nje Printer ne rrjet kompjuterash
 69. Kim Dotcom - Mr President
 70. Rrjetet Kompjuterike
 71. Mbyllet Torrent tracker-i Demonoid.com
 72. 538.000 Euro denim per 30 kenge "ilegale"
 73. Arrestohet themeluesi i The Pirate Bay
 74. Mbyllet edhe Filesonic
 75. ckemi
 76. 222.000 Dollare per 24 "kenge ilegale"
 77. Firefox mbush 10 vjet!
 78. Mbyllet "The Pirate Bay" (update) Perseri online!
 79. Dy vjet burg per shkak te nje shkarkimi ilegal
 80. Hackeri i Chrome fitoi 60.000 Dollare
 81. Thaēi e Berisha do tė pėrurojnė linjėn e internetit Kosovė-Shqipėri
 82. Shikoni se ku jeton interneti... (foto)
 83. Kim Dotcom publikon imazhe te webfaqes Mega (foto)
 84. Top 10 Filmat me te shkarkuar ne BitTorrent
 85. Miliarda pėr frekuencat 4G
 86. Installous vendos tė mbyll shėrbimin
 87. Microsoft Office
 88. SoShare nga BitTorrent, shėrbimi i cili ju mundėson ngarkimin e skedarėve deri nė 1TB
 89. Miratohet plani i frekuencave qė i hap rrugė teknologjisė 4G
 90. Dropbox ka blerė aplikacionin Mailbox
 91. Ja ēfarė ndodh brenda 1 minute nė Internet (infografik)
 92. VPN - Rrjetat Private Virtuale
 93. Cilat shtesa i pėrdorni nė Chrome ?
 94. Sot ėshtė dita ndėrkombtare e Backup
 95. 50GB hapėsirė falas nė Mediafire
 96. Funksionaliteti i OSI Modeli-it
 97. Pėrmisoni rrjetin tuaj WIFI (10 keshilla)
 98. Samsung ėshtė duke testuar rrjetin 5G me kapacitet 1GB/s
 99. Si mund ta gjej username & password per ket Modem Wireless Model Thomson TG782
 100. 1TB hapėsire falas nė re (cloud storage)
 101. Plug: Pajisja qė shėndrron ēdo deponues tė tė dhėnave nė njė Dropbox privat (video)
 102. Ofruesi pėr E-Mail, Lavabit, mbyllet pėr shkak tė Snowden
 103. 36 GB hapėsirė falas nė re
 104. The Pirate Bay tani edhe me versionin mobil
 105. Ja si dukej web faqja e parė e Microsoft
 106. 5 menyra per tė siguruar rrjetin pa tel (Wireless).
 107. Disa alternativa pėr E-Mail mė tė sigurt
 108. Microsoft Office 365: Hapėsirė e pakufizueshme pėr pėrdoruesit e OneDrive
 109. Dropbox lidh partneritet me Microsoft pėr integrim tė Office
 110. Mbyllet The Pirate Bay
 111. Pirate Bay rikthehet online
 112. Apple tė lansojė motorin e vet tė kėrkimit?
 113. Mbyllet Kickass Torrent?
 114. Rapidshare mbyll dyert nė fund tė Marsit
 115. Denohet programatori i Megavideo
 116. Ēfarė ėshtė HTTP/2 dhe cilat janė risitė e tij?
 117. Microsoft do te eleminoj Internet Explorer
 118. Cilat shtete e kanė internetin mė tė shpejtė nė botė?
 119. torrentleech.org invite code promo
 120. Pėrgjimi online, ja ēfarė duhet tė dimė pėr IP-Adresėn
 121. Interneti sot feston ditėlindjen
 122. Vendosja e router-it afėr dritės e ngadalėson shpejtėsinė e internetit tuaj
 123. Cilat janė vendet mė internetin mė tė mirė nė botė?
 124. Adblock Plus se shpejti edhe per Microsoft Edge
 125. Mė nė fund Mozilla lansoi Firefox 64 bit
 126. 25 vjet nga uebfaqja e parė
 127. Top kėrkimet e vitit nė Google
 128. IPKO me afro 200Mbps me internetin WiFi
 129. Pse tastiera ėshtė ‘QWERTY’ e jo ‘ABCDEF’?
 130. Google pagoi 1 miliardė dollarė pėr tė qenė nė pajisjet e Apple
 131. Pirate Bay: Shikoni gjithēka falas!
 132. Kinezėt e blejnė shfletuesin Opera pėr 1.2 miliardė dollarė
 133. Zyrtare: Gjirafa.com merr 2 milionė dollarė pėr zhvillimin e shėrbimeve nė Internet
 134. Inxhinierėt e Apple: Mė parė dorėhiqemi se ndihmojmė FBI-nė
 135. Hakeri nga Kosova qė “theu” Pentagonin (Video)
 136. Vivaldi ėshtė shfletuesi mė i ri nė internet (Video)
 137. “Save to Google” shtesa e re interesante nė Google Chrome
 138. Amazon Prime Video tani kushton vetėm 8.99 dollarė nė muaj
 139. Google Chrome arrin nė 1 miliard pėrdorues aktivė nė muaj
 140. Opera Beta me VPN tė integruar (video)
 141. Google Chrome “kampion i padiskutueshėm” i internetit!
 142. YouTube Unplugged - Sė shpejti platforma e TV kabllor
 143. Si funksionon sistemi "Torrent" (video)
 144. Google Chrome vjen me njė tipar shumė tė dobishėm
 145. Google Chrome vjen me ridizajnim tė plotė nė shtator
 146. WhatsApp sė shpejti me Stickers nė Android dhe iOS
 147. Top Free Cloud Storage
 148. Mozilla lanēon rivalin e WeTransfer — Firefox Send
 149. Apple prezanton rivalin e Netflix, Apple TV+