PDA

Shiko versionin e plotė : Ngjarje Nėpėr BotėFaqe : 1 [2] 3 4 5

 1. 107 vjeēarja kėrkon burrin e 23 me radhė
 2. JO brekėve tė ngushta!
 3. Lė duhanin pas 95 vitesh
 4. Parfumi shėron AIDS-in
 5. Restoranti 30 metra lartėsi nga toka
 6. Plaku me oksigjen nė hundė plaēkit bankėn
 7. As treni i shpejtė nuk ia prish gjumin
 8. Lėshon gazra para policisė dhe dėnohet me 50 euro
 9. Ushtria nė shėrbim tė nxėnėsve
 10. Edhe qentė surfojnė
 11. Kalabria: Gjendet njė anije e fundosur nga mafia
 12. “Punėtori i shekullit” punon 50 vjet nė McDonalds
 13. Biondina sulmon ndėrtimtarėt
 14. Motoēiklisti lakuriq harron ku i ka lėnė rrobat
 15. Njeriu mė i gjatė nė botė kėrkon dashurinė e vėrtetė
 16. Pesėdhjetė vjet vozit pa leje
 17. Qeni bie nė vrimėn prej 55 metrash dhe mbijeton gjashtė ditė
 18. Pas aksidentit u vidhet edhe automjeti
 19. Nuk i lėnė rehat as nė kontejner mbeturinash
 20. Maradonas i konfiskohen vathėt pėr tė paguar tatimet
 21. Tė rinjtė “peshkojnė” 100.000 dollarė
 22. Indiani humb tė bijėn nė bixhoz
 23. Mbėshtjellė marihuanėn me faqe tė Biblės
 24. Kompani e cila ofron hakmarrje dhe alibi tė gjitha llojeve
 25. Policia franceze spastron “xhunglėn”
 26. Prifti plaēkit bankėn
 27. E dashura tradhtare kėrkon falje publike
 28. Kukullat nė vitrina duhet tė bartin shami
 29. Doktori zhvishet para infermiereve
 30. Vėllezėrit e ndarė nė lindje, kolegė tė punės
 31. KS miraton rezolutėn pėr ēarmatimin
 32. Piloti e trazon ish tė dashurėn e tij me aeroplan
 33. Kulla e Ajfelit nga ēokollata 3.65 metra e lartė
 34. “Shet” veten pėr tė shpėtuar mikeshėn
 35. Nuk ka pėllumba mbi Pekin mė 1 tetor
 36. Gjen biletėn fituese tė lotarisė dhe ia kthen pronarit
 37. Fushatė kundėr mbipeshės te fėmijėt
 38. Bashkimi Evropian ua ndal zėrin playerėve
 39. Windows Cafe
 40. Me dinamit shkatėrrojnė bankėn, por edhe veten
 41. Martohet me katėr gra pėrnjėherė, paguan 33 lopė pėr to
 42. Brenda muajit i dėrgon 660.000 SMS
 43. Cunam shkatėrrimtar nė Paqėsor
 44. Rritet numri i viktimave tė tėrmetit
 45. Mbi 4.000 tė zhdukur nė ishullin Sumatra
 46. 17 tė vdekur nga rrėshqitja e dheut nė Sicili
 47. Iken nga takimi romantik, dėnohet me dy vjet burg
 48. Martesė nė supermarket
 49. I burgosuri pyet rojėn ku ėshtė dalja
 50. Gjetėsit e pandershėm tė parave
 51. Plaka jeton me 45 gjarpinj nė shtėpi
 52. Filmi pornografik
 53. Njė shenjė hakmarrje ish bashkėshortja ha peshqit e artė
 54. Mbesa tenton ta shes gjyshen nė ankand online
 55. Gardiani i burgut ben poza ne korsete dhe tanga ne pune
 56. Shkurtabiqėt ndėrtojnė fshatin e tyre
 57. Kėrkon babanė e fėmijės sė saj nė mes tė gjashtė tė burgosurve
 58. Plaka bandite plaēkit banka
 59. 713 persona zhveshėn rrobat kundėr ndryshimeve klimatike
 60. Kriza rėndon gjendjen e fėmijėve
 61. 11 milionė mė pak rusė deri nė vitin 2025
 62. Ia kafshon gjuhėn tė dashurit
 63. Policia arreston krokodilin
 64. Rekordi i ri i kungullit mė tė madh
 65. Plaēkit shtėpinė pėr tė kontrolluar llogarinė e Facebookut
 66. Italia, kapet 18 kg kokainė, pranga shqiptarėve
 67. Tė punėsuarit ngatėrrojnė tė dehurin me plaēkitės
 68. Pini duhan, ndihmoni buxhetin e shtetit!
 69. Shpėrblim fshatarit i cili mbyti mbi 83.000 minj
 70. Revista pėr femra heq dorė nga fotomodelet e dobėta
 71. Pesė vjet burg pėr shkak tė tregimit tė pėrvojės seksuale
 72. Rroba kundėr gripit tė derrave
 73. Plaēkit bankėn pėr 20 euro
 74. Bėhet milioner falė lojės nė internet
 75. Nxėnėsi sjell granatėn e vjetėr nė shkollė
 76. Plaēkitėsin e kap uria nė pikė tė vjedhjes
 77. Kompani nė tė cilėn punėtorėt nuk duhet tė punojnė
 78. Nė shtėpinė e ēiftit amerikan kapen 77 mace
 79. Gomarė tė ngjyrosur nė vend tė zebrave
 80. 417 tė vdekur nga H1N1 gjatė javės sė fundit
 81. Djathi zviceran me marihuanė vjen nė vitrina
 82. Marihuana kultivohet nė mes tė qytetit tė Shkupit
 83. Mbyllet shkolla me fantazma nė Keni
 84. SHBA: Katėr miliardė SMS nė ditė!
 85. Zgjidhet “Miss pastreha”
 86. Mirėnjohje pėr personat qė shpėtuan turistėt bullgarė
 87. Bar nė tė cilin pini atė qė ka porositur mysafiri para jush
 88. Rrėzohet pėr shkak tė silikoneve tė mėdha
 89. Rusi tėrheq anijen prej 760 tonėsh
 90. Muaj mjalti pa pagesė pėr shpėtim tė martesės
 91. Dyvjeēari me inteligjencė tė Ajnshtajnit
 92. Zhvishet pėr t’i ikur arrestimit
 93. Gjen 235.000 dollarė dhe ia kthen pronarit
 94. Gjyshi, djali dhe nipi martohet pėr njė ditė
 95. Las Vegas nė Kazakistan
 96. OKB: Bota ka mbi njė miliardė tė uritur
 97. Diktatori fashist Mussolini ka qenė spiun britanik
 98. Suedezėt djegin lepujt pėr t’u ngrohur
 99. Dėnohet pėr mbytje tė peshkut tė dashurės
 100. Policia shet gjėrat e vjedhura
 101. Bėhet i pasur duke mbledhur shishe
 102. Vetėm 1/3 e meshkujve i lajnė duart me sapun
 103. Meksikani mesatar shan 20 herė nė ditė
 104. Gėrmon murin me lugė pėr tė ikur nga burgu
 105. Lė burrin pėr shkak tė krokodilit
 106. Gruaja gėrhet mė zėshėm se aeroplani, burri ikėn prej saj
 107. Polici arreston mashkullin me marihuanė nė lule tė ballit
 108. Policėt nė Mexico City nė dietė
 109. Alo, policia, mė kanė vjedhur marihuanėn
 110. Mbledhje nė ujė
 111. Indi: 32 viktima nga njė shpėrthim nė njė magazinė fishekzjarrėsh
 112. Policėt fitojnė lotarinė, lėshojnė punėn
 113. Mijėra vetė demonstrojnė nė Romė kundėr racizmit
 114. Protesta nė Madrid kundėr ligjit tė ri pėr abortin
 115. Dyvjeēarja godet automjetin dhe paditet pėr vandalizėm
 116. Pesė hakmarrje mė tė kėqija nė bashkėshortėsi
 117. Kėrkon divorc, sepse burri e quan Guantanamo
 118. Ariu nė shoping
 119. Kukulla e Halloween-it bėhet kufomė
 120. Shitet kopja e Shtėpisė sė Bardhė
 121. Arrestohet njė shkencėtar amerikan nėn akuzat pėr spiunazh
 122. 21 tė vdekur gjatė pėrleshjeve nė Rio de Janeiro
 123. Njė derr ėshtė diagnostikuar me virusin H1N1
 124. Debat nė Gjermani pėr vaksinėn e gripit tė derrave
 125. Ndėrron 50 vende tė punės, brenda 50 javėve
 126. Gruaja ia pret penisin nė gjumė
 127. Njeriu mė i mbipeshė arrin 445 kg
 128. 15 thyerje tė rregullave brenda 11 minutash
 129. Shitet njė kėshtjellė e Draculas
 130. Turqi, shkatėrrohet rrjeti ballkanik pėr prodhimin e drogės
 131. Francė: 500 policė kundėr bandave nga Ballkani
 132. Evropa kėrkon kritere pėr qarkullimin ajror dhe detar nė favor tė klimės
 133. Polonia gati tė marrė pjesė nė planin e ri antiraketor
 134. Dubai: 6 tė vdekur nga rrėzimi i aeroplanit
 135. Vdes ‘armiku’ i parė i James Bondit
 136. Njeriu me gishtin me tė fortė nė botė
 137. 12 orė nė pemė nga frika prej krokodilėve
 138. Eh... tash duhet ngrėnė edhe pjatėn
 139. Vjedh sėrish rrugės pėr nė polici
 140. Gratė e Kuvajtit pajisen me pasaporta
 141. Ajetet Kuranore nė trupin e foshnjės
 142. Kryetari i Moskės premton se nuk do tė bie borė nė kėtė qytet
 143. Lirohet e dėnuara pėr krime kundėr njerėzimit, Biljana Pllavshiq
 144. 6 milionė etiopianė vuajnė pėr ushqim
 145. Shqetėsim pėr opiumin
 146. 100 euro dėnim pėr pastruesit ilegalė tė xhamave
 147. Robert Mormando: Jam homoseksual
 148. Zonja e Parė e ēyēekut
 149. Prifti i fiton 100.000 dollarė nė lojė pokeri
 150. Leshataku mė i madh nė botė hyn nė operacion
 151. Bilderi 5-vjeēar mahnit botėn
 152. Mafia hodhi lėndė radioaktive nė Jon, Greqia nis hetimet
 153. Obama: Gripi i derrit – emergjencė kombėtare
 154. Garė solare ndėrkombėtare
 155. Garon me ujkun dhe fiton
 156. Njihuni me Harry Potterin e vėrtetė
 157. Pėr shkak tė fjalosjes harrojnė tė aterrojnė
 158. Mė mirė nė burg se me gruan
 159. Nget veturėn dhe flet me dy celularė
 160. Dėnime pėr vozitėsit qė nuk flasin anglisht
 161. Njė ēift kėrcen nga 421 metra lartėsi
 162. 6.000 persona hanė mbi urė
 163. Palestinezet punojnė fustanin mė tė madh nė botė
 164. Njė apartament nė Hong Kong shitet 39 milionė dollarė
 165. 16 brumbuj nė njė gojė tė vetme
 166. Bėn si qen pėr ta frikėsuar hajdutin
 167. Gjinjtė e mėdhenj shokojnė Kinėn
 168. Mona Lisa nė formatin gjigant
 169. Bordeli mobil tmerron qytetarėt e Hassendorfit
 170. Pagėzohet me emrin e prodhuesit tė autobusėve
 171. Shpallet i pafajshėm pėr goditjen e kovės
 172. Kutia postare nuk zbrazet pėr pesė vite
 173. Nga mosha nėntėvjeēare do tė mendojnė pėr karrierėn
 174. Tiramisuja rekorde peshon mbi njė ton
 175. Dėnim pėr mospagesėn e tatimit prej 0,004 euro
 176. Baba i binjakeve nė moshėn 71-vjeēare
 177. Gėlltit 78 lugė, pirunė e thika
 178. Diplomon nė moshė 94- vjeēare
 179. Mundohet tė vjedhė bankėn me lugė
 180. “Cmendet” Abramovich, 52 mije dollare per nje dreke
 181. Maradona nė shishe
 182. Krahas kafes, ju shėrbejnė edhe me fall
 183. Somalezi 112-vjeēar, martohet me vajzėn 17-vjeēare
 184. Pesė vjet merr pagė pa punuar
 185. Demontojnė aeroplanin pėr ta gjetur celularin
 186. Shėron pasi tė zhytet nė baltė
 187. Merr bursė pėr ndjekjen e fantazmave
 188. Thėrret policinė pėr t’i treguar se vozit nė gjendje tė dehur
 189. Ariu vret dy terroristė
 190. Njeriu mė i shpejtė bėhet me shtazėn mė tė shpejtė
 191. Hapet salloni i divorcit nė Paris
 192. Shkopi i golfit i Clinton u shit pėr 12 mijė euro
 193. Me motoēikletė arrin shpejtėsinė 383 km/h
 194. Gatuhet qoftja mė e madhe nė botė
 195. Alergjik nga bashkėshortja
 196. Tinky Winky plaēkit njė grua
 197. Mbėrrin nė dasmė i mbyllur nė arkivol
 198. Escobar dogji 2 milionė dollarė pėr t’u ngrohur
 199. Nuk i lejohet vizita e “nėna-maces”
 200. Djaloshi shpallet i reinkarnuari i njeriut tė shenjtė
 201. Merr pjesė nė varrimin e tij
 202. Meksikė: Taksi vetėm pėr gratė
 203. Kjo eshte nje ēmenduri
 204. Itali, sekuestrohen 140 kg kokainė
 205. Itali: Gjykata dėnon 23 ish operativė tė zbulimit amerikan
 206. Ferrari unik shitet pėr 1.2 milionė euro
 207. Nis vaksinimi nga H1N1 para haxhit
 208. Ėshtė nė rregull ta godasėsh gruan?
 209. I dėrgon policisė foton mė tė bukur tė tij
 210. Kalon testin pėr patentė shofer pas 950 tentimesh
 211. I dehuri nė luftė me ndriēimin rrugor
 212. Kina ndalon ndėshkimin fizik pėr tė varurit nga interneti
 213. Nėpėrmjet mesazhit 5.000 vetė kalojnė nė fenė islame
 214. Francezi largohet me 40 thasė tė rėndė 11 milionė euro
 215. Del nė shitje shtėpia e Hitlerit
 216. Bullgaria shpalli epidemi tė gripit
 217. Shtėpia e Bardhė ėshtė pėrplot fantazma
 218. Gjendet furgoni i vjedhur 35 vjet mė parė
 219. Njė stoli bredhi, 91.000 euro
 220. 10.000 dollarė pėr punė nė WC publike
 221. Ndahen nė prag tė moshės 100 vjeēare
 222. Ekzekutohet snajperi i Washingtonit
 223. Danimarka u ofron para imigrantėve tė kthehen
 224. Gjarpri prej 16.7 metra sensacion nė Kinė
 225. Fshatarėt indianė tė bindur se breshka ėshtė Zot
 226. Britanikėt ndėr njerėzit mė tė “shėmtuar” nė botė
 227. Itali, kafshėt shtėpiake shtojnė divorcet
 228. Ia rrėmbejnė veturėn taksistit, pėr tė bėrė seks
 229. Frikėsohet nga perimet
 230. Kur seksi emetohet nėpėrmjet altoparlantėve tė metrosė
 231. Frattini: Gjithė Ballkani nė BE
 232. Tatuazh me emrat e 223 tė vrarėve nė Afganistan
 233. Peshkaqeni shpėton peshkaqenin shtatzėnė
 234. Paralajmėrim pėr akullnajat
 235. Virusi H1N1 u merr jetėn 4 mijė amerikanėve
 236. Nxirret afėr njė kilogram metal nga barku i pacientit
 237. Me ngjyrė tė kaltėr kundėr vetėvrasjes
 238. Vjedh luanin e cirkut
 239. Me flokė tėrheq autobusin tetė tonėsh
 240. Teshtinė qe dy javė pa ndėrprerje
 241. Ia shesin kufomėn qebaptores
 242. SHBA, tmerr pėrdhunimesh e abuzimesh nė familje
 243. Gjermani, reagon ministri ‘homoseksual’
 244. Britania u kėrkon ndjesė fėmijėve emigrantė
 245. Dėnohet pėr ushqyerjen e rosave
 246. Nxėnėsit mund t’i blejnė notat
 247. Punė policie – broshurė si tė Ngase biēikleta
 248. Spote zgjedhore prej 2 sekondash
 249. Rekord i ri nė rrėzimin e dominove
 250. Vaksina kundėr gripit tė derrit e rrezikshme pėr jetė?