PDA

Shiko versionin e plotė : Ngjarje Nėpėr BotėFaqe : 1 2 [3] 4 5

 1. Dėnohen pėr shkak tė seksit nė ballkon
 2. Kthen librat nė bibliotekė pas 50 vjetėsh
 3. Martohet me bashkėshortin e ndjerė
 4. Mbetet gjallė pasi tubi i ēan kraharorin
 5. Britanikja pėrjeton 300 orgazma nė ditė
 6. Gadafi i fton italianet tė konvertohen nė Islam
 7. 200 tė arrestuar pas trazirave nė Athinė
 8. Bėn vetėvrasje babai i djalit qė akuzoi Jacksonin
 9. Plaēkitėsi ngujohet nė dritare
 10. Ndahet nga bashkėshorti pėr shkak tė TV-sė
 11. Martohet me tė bijėn pėr shkak tė vizės britanike
 12. Ndėrron jetė amerikania mė e moshuar
 13. 20-vjeēarja gjurmon agresoren me facebook
 14. FBI nė kėrkim plakushit bandit
 15. Vinēi ndan shtėpinė nė dysh
 16. Tigrat frikacakė
 17. Policia nė vend tė bombės gjen peshq
 18. Diamanti i gjelbėr shitet pėr 2 milionė euro
 19. Fundoset njė traget indonezian, 25 tė vdekur
 20. Kanguri dėrmon “dajak” njė australian
 21. Hapet supermarketi i parė i dashurisė
 22. Ēifti plot epsh fiton procesin gjyqėsor
 23. Zbulohen edhe nė internet...
 24. Kur i pasuri bėhet i varfėr
 25. Pavianėt terrorizojnė Cape Townin
 26. Vjedh kompjuterin dhe kėrkon falje
 27. Seks mbi sahat-kullė
 28. Dėrgojeni vjehrrėn nė hotel
 29. Arrestohet ‘Robin Hudja’ gjermane
 30. Kapet krimineli nė bazė tė fotos mė tė shėmtuar
 31. Personi mė i moshuar nė majėn mė tė lartė
 32. Ylli i rokut Silvio Berlusconi
 33. Google i kėrkon falje Michelle Obamas
 34. Britania cak kryesor pėr spamerė tė gripit tė derrit
 35. Itali, arrestohet banda e drogės nė Padova
 36. Kur miss-i peshon 90 kilogramė
 37. Policėt japonezė tė veshur si femrat
 38. Shfuqizohet ligji qė i ndalonte meshkujt t’i gėnjejnė femrat
 39. SHBA: Ēifti i paftuar hyri nė Shtėpinė e Bardhė
 40. Atlantis ulet me sukses nė Qendrėn Keneddy
 41. Itali: Gjykimi i Berlusconit rifillon mė 4 dhjetor
 42. 39 viktima si pasojė e njė fatkeqėsie hekurudhore nė Rusi
 43. Kryeministri mbetet pa punė
 44. Arrestohen 42 plaka pėr shkak tė bixhozit
 45. Zhvarros gruan pėr tė fjetur mė tė
 46. Margaritari i 275.000 eurove nė ankand
 47. Protesta masive kundėr Berlusconit
 48. Shtėpia e gjerė 1.8 metra kushton 4.5 milionė funte
 49. Nė Japoni del nė shitje “birra kozmike”
 50. Gruaja e dehur niset ta marrė burrin e dehur
 51. Policėt e trashė duhet tė mėsojnė karate
 52. Nė gjyq pėr shkak tė pornografisė me tigrin
 53. Symbyllur luajnė shah
 54. Nėna mė e vogėl nė botė sėrish bėhet nėnė
 55. Ēifti kinez shet fėmijėn pėr njė cellular
 56. Shtėpia mė e stolisur nė botė
 57. Nena shkruan ne Twitter: M'u mbyt femija
 58. Turqia kėrkon nga BE-ja liberalizimin e vizave
 59. Verilindja e SHBA-ve pėrfshihet nga njė stuhi e fuqishme bore
 60. Majmunėt nė Mars?
 61. Merr pjesė nė ditėlindjen e 100 tė vėllait tė vogėl
 62. Thirr policinė pėr ta vėnė djalin nė gjumė
 63. Lodra seksi, dhuratė pėr parlamentarėt francezė
 64. Incident me Papa Benediktin
 65. Njė vizitė nė Muzeun e seksit nė New York...
 66. 10 filmat me te shkarkuar te 2009
 67. Gjendet e vdekur Casey Johnson
 68. I dashuri i ri i kengetares Rihanna
 69. Bolivi, 10 vjecarja behet nene
 70. Britani, per here te pare skulptura akulli
 71. Prokuroria e L.A: Michael Jackson u vra
 72. Rreth botes me biciklete
 73. Florida, 78 vjecarja ne burg, skandal ne gjyqesor
 74. Ruset kremtojne pagezimin e Krishtit
 75. Brazil, gruaja 79 cm lind femije
 76. Shkolla ne Indi
 77. Festonte fitoren ne llotari, vdes ne aksident
 78. Serfistja me nje dore po mahnit boten
 79. New Yorkut, 5 tė vdekur nga zjarri
 80. Haiti, shtetasit amerikanė plan trafikimi me fėmijė
 81. Kina prodhon shishen mė tė madhe nė botė
 82. Njė rrugė e mbėshtjellė
 83. Zbulon se njė nga binjakėt e tė njėjtės barrė nuk ishte i tij
 84. Shitet ne ankand cigarja e Churchill
 85. Njė rrugė e mbėshtjellė
 86. SHBA, ekzekutim i menjehereshem per trurin e 11 shtatorit
 87. Britani, markat e cigareve do fshihen nga paketa
 88. Gjakderdhje gjatė festimit tė njė ditėlindjeje nė Meksikė
 89. HIV, zbulohet struktura e enzimes
 90. 10 amerikanė dalin para gjyqit nė Haiti
 91. Fluturaket pa pilot kontrollojnė trafikun nė Britani
 92. Banditi plakush vazhdon me plaēkitje
 93. Njė kartėmonedhė kineze shitet pėr 92.700 euro
 94. Jeta mes krokodilėve dhe aligatorėve
 95. Teksas, vajza 12 vjecare izolohej ne dollap
 96. Rumani, dasme ne kishen prej akulli
 97. Itali, shkaterrohet banda shqiptare e droges
 98. Per Sh.Valentin, ne restorantin kanadez konsumohet edhe… seksi
 99. Britani, studentet e kolegjit seks te zhurmshem
 100. Maqedoni, bien kamatat bankare
 101. Bie niveli i papunėsisė nė SHBA
 102. Shitjet e video lojėrave kanė pėsuar rėnie gjatė vitit 2009
 103. Haiti, nen rrenoja per 1 muaj, nxirret i gjalle
 104. Nuk shqiptonte alfabetin, e torturonte i ati
 105. Greqi, vendi ne greve, paralizohet transporti
 106. 110 gazetarė tė vrarė gjatė vitit tė kaluar
 107. Web Designer 8 vjece !!
 108. Belgjike, perplasen dy trena, 20 viktima
 109. Dallga gjigante perpin spektatoret e serfit
 110. Avokati i Michael: Vdekja e tij nuk ishte incident
 111. Transeksuali amerikan pret femijen e trete
 112. Zvicerani mbajti frymėn 19 minuta e 21 sekonda
 113. Arratisje spektakolare nga burgu, tuneli u hap me njė lugė!!!
 114. Termeti trondit Kilin
 115. Spanje, shkaterrohet rrjeti i hackers-ave
 116. Termeti i Kilit shkurtoi diten
 117. Lojėrat nxisin sjellje tė dhunshme
 118. SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh
 119. Vdes njeriu me i shkurter ne bote
 120. Informatika zoterohet nga meshkujt
 121. Ceceni, “ruletė ruse” me fund fatal nė dasmė
 122. Britani, Facebook shkakton njė tragjedi
 123. Tmerr - Gatuan me patate, mishin e njė vajze tė vogėl
 124. Aksident Ajror - Vdes presidenti i Polonis
 125. Bėnte zhurmė, rrihet pėr vdekje nga fqinjėt
 126. Britani, UFO-t ndiqen nga dy avionė ushtarakė
 127. Rusi, babai i heq levėn e lojrave, fėmija e vret
 128. Mesimi qe duhet ta marrim nga nje mace
 129. Time - 100 personat me influent te botes!
 130. I detyruan te punonin edhe pse jeta e tyre kercenohej
 131. Turistet deklarojne se nuk u interesojnė grekėt, u intereson Akropoli”
 132. Studentėt Shqipėtar ne Greqi festojnė ditėn e dėshmorėve
 133. Itali, shkatėrrohet banda e hackers-ave
 134. Horror ne arene, demi godet ne fyt toreadorin
 135. Mėsuesja pėrdhunonte dy nxėnėsit e klasės dhe ushtronte presion ndaj tyre
 136. Luajnė kompjuter, vajza vdes nga uria
 137. Video e aktorit Porno qe bie nga hunera
 138. Dy milionė euro derdhen nė rrugė
 139. Arabi, zotėrohet nga “xhindet”, lidhet me zinxhirė
 140. Gruaja 258 kg vdes nė spital, hante fshehurazi
 141. Londėr, bllokohen makinat e sheikėve
 142. Zbulon nė Facebook martesėn e tė shoqit
 143. Londėr, shitet shtėpia mė e shtrenjtė
 144. Britani, veshje intime super anatomike
 145. Shqiptari nė Greqi, pėrdhunoi,keqtrajtoi dhe hodhi nė pus tė gjallė njė 11 vjeēare
 146. Pėrqafimi i mamasė solli nė jetė njė foshnje tė parakohėshėm
 147. Francė, pesė vajza pėrdhunojnė njė grua
 148. "Italia? Vendi i picės, mafias, pastės dhe skuterave"
 149. Itali, bėhet nėnė nė moshėn 54-vjecare
 150. Edhe Obama goditet...por nga njė fans
 151. Forbes: Michelle Obama, gruaja mė e fuqishme
 152. Gabon Fisi MAJA,Shtyhet fundi i botės
 153. Ngordh oktapodi Paul
 154. Zimbabve, luanėt shqyejnė vizitorin
 155. Hyn nė avion plak dhe del i ri
 156. Kinė, prodhohet sex-doll Obama
 157. Ok, gabimi ortografik qė u bė fjalė globale
 158. Informacione mbi Historine Europiane
 159. Si te palosim nje t-shirt
 160. Sondazh shokues nė internet (online)
 161. Nga New York nė Sydney pėr 3 orė
 162. Donte tė ishte e bukur, vdes nė operacion 24-vjecarja
 163. Ēfare mendoni per Wikileaks?
 164. E moshuara bllokohet nė banjo pėr 20 ditė
 165. Tronditen burgjet greke
 166. SHBA, interneti po aq popullor sa televizori
 167. E pabesueshme.Vret vajzen e vet 4 vjecare...
 168. Yacht luksi: The Streets of Monaco
 169. Sulmohet faqja e Facebook e Sarkozy
 170. Meksikė, katapultė pėr trafikun e drogės
 171. Nėna, dhurata pėr t’u kujtuar pas vdekjes
 172. Modelja italiane: Ja si mė gjuajti Berlusconi
 173. Krevati qė kushton 6,4 milion dollarė
 174. Berluskonit si duket i pelqen kafeja me krip!
 175. Puthja e parė, vdes nga emocionet !?
 176. Robert DE Niro gjak shqiptari
 177. Thesari marramendes i tunizinit Ben Ali
 178. Nė Amsterdam nuk do te lejohet me pirja e Marjuanes
 179. “Terrorizmi ushqimor”, minj nė picerinė konkurente
 180. Egjyptiani i dha tė bijės emrin … Facebook!
 181. Kur pesė centimetra kushtojnė 5 mln stėrlina
 182. I ngjiti SIDA-n, burri vret gruan
 183. Lindi foshnjė e vdekur dhe e ngjallėn me ndihmėn e teknologjisė
 184. Fundi i botės? Pas dy muajsh, jo nė 2012
 185. Fetusi do dėshmojė nė gjykatė
 186. Berluskoni "Don Zhuan", shpenzoi 34 milionė euro pėr dhurata
 187. 10 qytetet mė tė nėnvlerėsuara tė botės
 188. Vetem 3 vjec dhe kujdeset per te atin e paralizuar
 189. Klubi pėr bajata
 190. Talente e mahnitshme
 191. Ja nje tjeter "shaka" e nenes natyre...Sunam ne Japoni
 192. Frikė nga fundi i botės, jeton nė bunker
 193. Tėrmetet mė vdekjeprurėse nė histori
 194. Projektohet arka moderne e Noesė
 195. NASA: Tėrmeti nė Japoni lėvizi Tokėn 10 cm nga pozicioni i saj
 196. Bebja lind me dhėmbė
 197. Izrael, masakrohet njė familje
 198. Gjarpri kafshon gjoksin modeles........ngordh gjarpri.
 199. Tėrmeti, Japonia u zhvendos 4 metra
 200. Japan.....Apokalips!!!!!!
 201. CIA vendos edhe Kosovėn nė Factbook
 202. 10 gjėrat mė bizare qė mund tė blihen online
 203. Vret 91-vjeēaren pasi tentoi ta pėrdhunonte
 204. Pėr kėngėn mė tė keqe nė botė, 30 milionė klikime nė YouTube
 205. 17 vjecarja me 7 femije
 206. Vajza qe shkruan 14.000 SMS nė muaj
 207. Plaka shtiu nė fqinjin pasi ai refuzoi ta puthte
 208. Lind me zemrėn jashtė trupit
 209. 92-vjeēarja qėlloi me armė pasi nuk morri puthjen qė donte
 210. Suedia nė shok, 32 vjeēari vret tė fejuarėn dhe e ha
 211. Tė zhveshur nė altar!!!
 212. Botox vajzės 8 vjeēe: “Do tė bėhet njė superstar”
 213. Firence – arrestohet njeriu qė vriste dhe hante qentė
 214. Delja lindi njė kėlysh qeni nė Kinė
 215. Zbulohet shpella nė Hėnė ku mund tė jetojnė njerėzit
 216. Teknologjia, shkaktare e pagjumėsisė tek tė rinjtė
 217. Zbulohet ylli mė ‘i ftohtė’
 218. Shtėpia e shpirtrave
 219. Gorillat pėrdorin iPad
 220. Profesoresha e ēoi ne peshė shkollėn
 221. FBI kerkon ndihme ne Internet
 222. Kjo mos ju ndodhte kurr !!!!!!!!
 223. Super foshnja (Video)
 224. Duam “Love” nė vend tė “Like” nė Facebook
 225. A ėshtė ky njeriu mė trim nė botė?(Video)
 226. Ia harruan gėrshėrėt nė bark gjatė operacionit
 227. Gruaja 75-vjecare pret internetin e dy shteteve
 228. Presidenti ēek vjedh njė stilolaps...
 229. Facebook merr ēmimin: “Mėnyra mė e mirė pėr tė humbur kohėn”
 230. Njė gotė qumėsht! - Histori e vėrtetė
 231. Arrestohet politikani - vjedh letrat e WC-sė
 232. Japoni, vret veten nė moshėn 102-vjeēare
 233. 10 njerezit me te kerkuar ne bote.....
 234. Pulla postare me Statujėn e gabuar tė Lirisė
 235. Ēifti gjerman zbuloi kopshtin me 9.800 vezė
 236. Fėmija 18 muajsh, nėnshkruan kontratė profesionisti
 237. Humb 100 kg nė 1 vit, i propozojnė pėr martese
 238. Caktoi takim nėpėrmjet internetit, e priti e dashura!
 239. Keni frikė nga lartėsitė? Atėherė mos e shikoni kėtė! (Video)
 240. Gruaja qe vret bashkshortin ne nje transmetim LIVE...!
 241. E rrallė: 4-vjeēari nuk ndjen asnjė dhimbje
 242. A mundet gjyshja juaj tė vallėzojė kėshtu?(Video)
 243. A do ta godasė Romėn tėrmeti?
 244. Video sensibilizuese kunder aksidenteve rrugore !
 245. Spanjė, horror nė rrugėt e Tenerifes
 246. Ēifti e pagėzoi vajzėn me emrin Like
 247. Dėshtimi epik! (Video)
 248. Operoi veten nė mungesė tė parave
 249. Fobi nga burrat
 250. Dashuria e fryrė