PDA

Shiko versionin e plotė : Ngjarje Nėpėr BotėFaqe : 1 2 3 [4] 5

 1. Beson se martesa e nėntė do tė zgjasė
 2. Helmojnė mėsuesen pėr tė shmangur provimin!
 3. "Murgeshat" vjedhin njė bankė nė Chicago
 4. Ka gati 450 milionė euro nė llogari e nuk di tė lexojė
 5. Dhuratė pėr 7 vjeēaren, 10 mijė dollarė pėr rritjen e gjoksit
 6. Tatuazh, 152 shokėt e Facebookut (Video)
 7. 3 repera tė vegjėl nė "America’s Got Talent" (VIDEO)
 8. Cifti anglez do te martohet 30 here
 9. Humb 130 kg behet anoreksike, 21 vjecarja rrezikon jeten
 10. Fėmija ēudit njerėzit me aftėsitė e tij nė kėrcim (VIDEO)
 11. Puthja vdekjeprurėse
 12. Kinezja nxjerr nė shitje virgjerinė pėr tė blerė “iPhone 4”
 13. Me puthje ia shpėtoi jetėn njė tė panjohuri (Video)
 14. Indi, kush sterilizohet merr njė makinė
 15. Kufomė nė pishinė, asnjė se vė re
 16. Nė Kinė lindi mėzi gjysmė zebre gjysmė gomar (Video)
 17. Gjeti nė rrugė 1.4 milionė euro dhe i dorėzoi nė polici
 18. Itali, 60 vjecari le shtatezene te bijen 10 vjecare
 19. Gjarpėri me dy koka “trondit” Gjermaninė
 20. Fiton 40 mijė $, ia dhuron kundėrshtarėve
 21. Artistja qė pikturon me buzėt e saj (VIDEO)
 22. Kotelja hidhet nė sulm (VIDEO)
 23. “Treni i vdekjes” (Video)
 24. Kush tha qė nuk do tė zgjaste?
 25. Propozimi i ēmendur
 26. Nė Texas lind foshnja 7.3 kilogramė (Video)
 27. Ben 1600 kilometra pėr te fituar zemrėn e njė vajze
 28. Del nga spitali foshnja me organet nė anėn e gabuar
 29. Vajza qe jetonte si qen
 30. Shoferi me njė kėmbė pėrdorte djalin 11 vjeēar si pedale fraksioni
 31. Striptiz edhe nė funerale
 32. Indiania tėrheqė kamionin me dhėmbė
 33. Nusja nė dasmė zbuloi se dhėndėri ėshtė grua
 34. Vret tė dashurėn, pėr njė bast
 35. 41-vjeēarja e mbuluar me tatuazhe
 36. Rrezikon jetėn por dėshiron ta ketė gjoksin mė tė madh nė botė
 37. Mjekėt ia hoqėn nga kafka shpatėn gjigante
 38. Priftin e ndėrruan me kompjuter (Video)
 39. Ngjiti tenxheren nė bark dhe tėrhoqi makinėn (Video)
 40. Marton vajzen 5 vjece me kunatin 25 vjecar
 41. Ofron 5,000 dollarė pėr macen e humbur
 42. Pret fėmijėn e 15-tė me tė dashurėn e 13-tė
 43. Burri i gatuan macet gruas sė tij
 44. Vetėvritet pasi del nga Big Brother, s’e duronte botėn jashtė
 45. Problemet ekonomike, ēifti kroat nxjerrė nė shitje fėmijėn
 46. Zgjat gjuhen per te folur koreance
 47. Nje lap dance gazmor ( VIDEO )
 48. Martesa e parė gay nė Kubė
 49. Eshte minorene, e virgjer, por shtatezane me kusheririn e saj
 50. Kine, nje tjeter cudi....
 51. Indiani operohet pėr dhembje stomaku, i gjejnė..mitėr
 52. E fiksuar pas diellit dhe solarit , humb nje vesh
 53. Vret bashkėshortin, kishte harruar ditėlindjen e saj
 54. Facebooku bashkon nėnė e bijė pas 63 vjetėsh
 55. Flenė nė arkivol qė 23 vjet
 56. Rrezikon te vdesi nese kreh floket
 57. Trageti goditi shkėmbin pasi kapiteni u bllokua nė WC
 58. Fėmija "shkatėrron" lajmin e reporteres (VIDEO)
 59. Murgesha del nga manastiri pėr herė tė parė pas 84 vitesh
 60. Macja mbijeton pasi "gatuhet" nė mikrovalė
 61. Gruaja me kėmbė gjigande
 62. Vampiri(a) s’mund tė jetojė pa gjak
 63. Gruaja qė nuk mund tė shėndoshet kurrė
 64. I shpėton mrekullisht trenit (VIDEO)
 65. Vajza ofroi virgjėrinė pėr njė biletė nė koncertin e Justin Bieber (Video)
 66. Viedo- Gruaja i jep qumesht gjiri te birit dhe majmunit
 67. Kubani me 24 gishtėrinj
 68. Trashet ne pune, demshperblehet me 50 mije USD
 69. Historia e vogelushes se lindur me hunde “kllouni”
 70. Itali, gruaja tregon se si bėri 20 fėmijė me alienėt
 71. Shkon nė njė shtėpi publike, gjen gruan e vet
 72. Nuk janė shqiptarė, por kėndojnė e kėrcejnė mė mirė se ne! (VIDEO)
 73. Shofere qė 4 vjeē (VIDEO)
 74. Nėna i jep bebes tym marijuane!
 75. Reporterit i bėhet njė shaka e pakėndshme (VIDEO)
 76. Planet i perbere prej diamanti
 77. Nderron seks ne moshen 10 vjec, prinderit jane dakord
 78. Babai hedh nė gjyq Facebook pėr fotot e vajzės
 79. Vajza 8 vjecare nuk djersin: Dielli mund ta vrase
 80. Angli, prindėrit preferojnė shkollėn… shqiptare
 81. 78 vjeē nė klasė tė parė
 82. Vajza 12-te vjecare qe vuan nga semundja e plakjes se pershpejtuar
 83. Vrasesi bie ne dashuri me femren qe do ekzekutonte
 84. Vietnamezėt qeshin pėr shėndet mė tė mirė (Video)
 85. Burri kryen mardhenie seksuale me delfinin ,me te cilin ishte dashuruar !
 86. Pas shtatzanise gjoksi i rritet pambarimisht....
 87. Humb 130 kilogram,ka dhe 6 muaj jete !
 88. Japonezėt shtrembėrojnė dhėmbėt pėr tu dukur mė tė bukura (Video)
 89. Gomari kandidat pėr kryetar komune
 90. Rreth botės pėr 11 vjet… nė kėmbė
 91. Nėna dhė vajza tė martuara me tė njėjtin burrė
 92. Sėmundja e ēuditshme, nuk fle gjumė sepse vdes
 93. Besimtarėt shpojnė lėkurėn me thika, shpata, armė... (Foto)
 94. Gruaja mė e vjetėr nė botė
 95. Vrau tė bijėn 4 vjeēare, i heq mėlēinė se kėshtu pėrzinte shpirtrat e kėqij
 96. Njė 15 vjeēar dhe njė instruktore 41 vjeēare do tė martohen
 97. Kishte lindur me 8 gjymtyrė: 4 duar dhe 4 kėmbė
 98. U paralizua, pas njė ‘kafshimi seksual’
 99. Katėr operacione plastike, pėr tu dukur si Supermani
 100. Vajza tre vjecare ha tulla, dru dhe llampa
 101. Ėshtė alergjike ndaj parave…!
 102. Javen e dasmes mesojne se jane moter e vella
 103. Vajza derdhė lot prej guri, mjekėt nuk mund t’i ndihmojnė
 104. Plan 6 vjeēar pėr propozim pėr martesė (VIDEO)
 105. Vjen nė jetė pas 18 vjetėsh
 106. Hakmarrja mė e mirė pėr tradhti
 107. Babai fut ne lavatrice te birin 3 vjec
 108. Pakistan, kanibalja vret tė shoqin dhe i gatuan mishin
 109. Alkoolistin e ze gjumi ne shinat e trenit dhe zgjohet pa kembe
 110. Gjermania braktis Euron?
 111. Ditėn avokate, natėn prostitutė
 112. Macja qė vetėm flė mbi gjoksin e sė zonjės, mė e shikuara nė YouTube
 113. Ngjarjet qė shėnuan vitin 2011
 114. Pėrurohet statuja e parė e bronxtė pėr Jobs
 115. 8 Festivalet me te preferuara ne bote
 116. Tomi, qeni qė pret padronin e mbytur nė liqen
 117. A do te jete viti 2012 fundi i Botes? Pergjigja eshte...
 118. Wikipedia, donacionet arrijnė nivel rekord
 119. Nėna monstėr mbyt vajzėn 1 vjeē nė “Skype”
 120. BE mė 23 janar diskuton pėr Kosovėn dhe Serbinė
 121. Prezantohet Kurani me i madh nė botė!
 122. Ja si ulet njė avion nė mes tė stuhisė sė erės (Video)
 123. Michelle Obama
 124. FBI kėrkon tė hetojė rrjetet sociale
 125. Nick Vujicic - Mesim Jete...
 126. Dosja e FBI: Steve Jobs i droguar, i pandershėm e koprac
 127. Vdes kengetarja Whitney Houston
 128. 40 km me ski pėr tė parė tė afėrmit
 129. E pabesueshme, Sahara-ja mbulohet nga debora!
 130. I jep shefes qė tė pijė ... ujė nga WC-ja
 131. Rusėt kėrkojnė eshtrat e Hitlerit, duan ta klonojnė!
 132. Tronditet gjenetika, lind nje gjysem dele-gjysem njeri!
 133. Prifti kapet ne flagrance, bente seks... me dele
 134. Londėr, e le e dashura, i ve flakėn vetes
 135. Njerėzit qė jetojnė si … minj nė kafaze (foto lajm)
 136. Denoncon gjyshin pėr abuzim seksual
 137. Japonezėve nuk u mjafton pishina, “shpikėn” edhe plazhin “e mbyllur”… (foto)
 138. Megaupload, del nga burgu themeluesi
 139. Vargu me i gjate i reēipetave, rekord ne Zelanden e re
 140. Shpiket kura per sherbimin e Homoseksualitetit
 141. Kėto pamje shokojnė (VIDEO)
 142. Familja dedikuar Marihuanes: Femijet e kultivojne, babai e paketon, nena e shijon
 143. Austria Skandalizohet nga Nje Histori Dashurie
 144. 15 Vjecarja perdhunohet nga 11 burra
 145. Apple mendon tė blejė Greqinė?!
 146. Derdhi birrėn mbi Merkelin (VIDEO)
 147. Nudo kundėr modės - Vajzat Femme Topless
 148. Mamaja dhe gjyshja i marrin jetėn vogėlushes sepse hante ēokollata.
 149. Ushqen babain me qumėsht gjiri
 150. 18 Vjecarja vret veten se kishte pucra ne fytyre
 151. Udhetimet ne 2012-n, cfare pritet te ndodhe!!
 152. Doktorėt kanė tė drejtė tė vrasin bebet e sapolindura!!
 153. Gruaja qė u dobėsua me 200 kilogramė
 154. Prindėrit futin fėmijėn nė arkivol .... se nuk u bindej
 155. Ia rindėrtojnė kokėn duke pėrdorur dhjamin e stomakut
 156. Mbretėresha kritikon Kate: Zgjat fustanet
 157. Justin Bieber i dhuron vetes njė vilė 11 milionė dollarėshe.
 158. Dasma ruse, nuses i bie fustani (VIDEO) !!
 159. Burri vrau Gruan pasi ishte shtatzane per here te 10....!
 160. Hipoteza, Hėna shkaktoi mbytjen e Titanikut
 161. Burgoset fallxhorja, u vodhi klientėve 300,000 dollar !!
 162. Adoleshentja: " Fotot Me Bikini Nė Internet, Mė Shkatėrruan Jeten" !!
 163. Lind foshnja me peshė 8.7 kg !!
 164. Prezantuesi fle nė edicionin e lajmeve !!
 165. Vampirja: Do tė largoj brinjėt dhe do tė vė implante nė duar!! (Foto)
 166. Zbulon ne facebook dasmen e burrit me tjeter grua !!
 167. Mashkulli qė ka lindur tre fėmijė:" Mė quajnė pėrbindėsh" !!
 168. Dhunuan dhe i hoqėn thonjtė 15-vjeēares,qė tė bėhej prostitutė!!
 169. Horror! Burri baby sitter theri me thikė vajzėn 9-vjeēare dhe......
 170. Del nga burgu, pas gjysmė ore plaēkit njė bankė !!
 171. Djeg tė dashurėn me acid sulfurik duke e kthyer nė pėrbindėsh !!
 172. Projektohet nė Arabi, kulla mė e lartė e botės prej 1.6 km
 173. Striptease garon per presidente te Frances
 174. Greqi, 12 vjecarja shet foshnjėn e saj 10 javėshe !!
 175. Teshtin 39 here ne 1 minut !! ( Video )
 176. Hidhet nga 22 kilometra lartėsi
 177. Ushtarit i bie tė fikėt nga Kate Middleton (FOTO LAJM)
 178. Yjet E Pornos Nė Itali, Nė Garė Pėr Kryetare Komune !!
 179. I presin kembet dhe duart gabimisht: Demshperblehet me 17,9 milione dollare !!
 180. Prindrit shpenzojnė 1 mln paund, u ndėrtojnė fėmijėve PUB nė shtėpi !!
 181. Ceremonia e dasmės kthehet nė funeral !!
 182. Austri, zbulohet pjesa e fshehur e Mozart
 183. Nėnės mė fatkeqe nė botė i kthehet buzėqeshja !!
 184. 106 vjecarja qe eshte akoma e virgjer nuk pata kohe
 185. Thote:Thjesht ngela shtatzane duke pare 3D porno!!
 186. Kujtonte se ishte shtatezane..por ne barkun e saj rritej nje gjarper gjigand !!
 187. SHBA, shndėrron fytyrėn pėr 36 orė, bėhet tjetėr njeri !!
 188. 32 Vjecari vetevritet duke u hedhur nga kati i trete
 189. Vajza 5 vjeē, viktimė e martesės sė detyruar nė Britani !!
 190. Indonezia do miratojė ligj pėr ndalimin e minifunde !!
 191. Pamje qė po shokojnė botėn, njė person qėllohet direkt nė TV
 192. Gruaja qe lindi femijen 2 dite pas vdekjes se saj!...
 193. 90 dite jete te nje gruaje me AIDS , te permbledhura ne 1 minut !!
 194. Kine: I riu shiti veshken e tij per nje iPhone
 195. 10-Vjeēarja, nėna mė e re nė Botė !!
 196. Babai vret beben 3 muajshe sepse ishte vajze!...
 197. Brejvik: Po, do e bėja sėrish
 198. E dashura i ngul dhėmbėt policit, i kėput mjekrėn (Pamje tė rėnda) !!
 199. Ne France votohet per President
 200. SHOKUESE –Nena Kryen Mardhenie Sexuale Me Djalin E Saj 13-Vjecar…!!!!
 201. E drejta pėr tė urinuar - gratė nė Indi kėrkojnė barazi!
 202. Sportistja e verbėr mahnit botėn !!
 203. Dashuri , dhunė dhe puthje pasionante…!!
 204. Vret tė dashurėn 17 vjeēare pėr xhelozi
 205. Femija Qe Lindi Me Dy Fytyra!!
 206. Greqi, mė e lehtė tė vdesėsh se tė jetosh
 207. E ruanin 100 roje, arratiset i verbėri !!
 208. Pasi e rrahin brutalisht bėhet "gjeni" !!
 209. MARINALEDA. Fshati spanjoll me 0% papunesi.
 210. Dy motrat dhe kushurira kane te njejtin burre!
 211. Vajza e dehur kafshon qenin pas nje grindjeje me mamane !!
 212. Shqiperia pas dy vitesh
 213. Burri "perdhunon" gruan naten e pare te marteses!
 214. Ndihmon njerezit qe te vetvriten !!
 215. Meshkuj jeni gati? 70-vjecarja e virgjėr gati tė dorėzohet !!
 216. Shuhet shkrimtari qė zbuloi tė vėrtetat e fėmijėrisė
 217. Vret veten per macen e ngordhur !!
 218. Nė shitje brekėt e mbretėreshės Elizabeth
 219. Para vdekjes, 17 vjeēari video lamtumire nė Youtube (VIDEO)
 220. Shkel veten duke ikur nga policia
 221. Lindjet e "bardha" nė SHBA, minorancė
 222. Njė adoleshente i ka dhėnė fund jetės
 223. Poshtė ujėvarės
 224. Ngjarje shokuese nė Belgjikė, mamaja fut fėmijėn nė frigorifer
 225. Gruaja qė bėn miliarderėt tė ndihen tė varfėr, fiton 1.5 milionė euro nė orė
 226. Gabon nė abort, mjeku detyrohet tė "rrisė" fėmiun
 227. Fėmija lind pa kafkė dhe tru
 228. Skandal: Kanibali han fytyrėn e njė tė pastrehu
 229. Tronditen Emigrantet Ne Greqi: Shqiptari “Shiste” Gruan Dhe Perdhunonte Femijen E Tij
 230. Misteri i zhdukjes se Amelia Earhart
 231. Francė, aktorja porno konkurron pėr deputete
 232. Burri vret gruan e tij dhe lidhet me sozine e saj
 233. Serbėt shesin veshkat pėr tė jetuar
 234. Deri nė 2025 Gjermanisė do i mungojnė 3 milionė punonjės
 235. Alarm pėr drogėn “kanibale”
 236. Skandal nė njė debat televiziv nė Greqi (Video)
 237. I hipėn sipėr nė plazh, e shėndosha mbyt tė dashurin...
 238. Shitet shtėpia ku u vra Versace (foto)
 239. Ja ēfarė mund t’i bėjė dielli lėkurės suaj
 240. Ēohet nga arkivoli, kėrkon ujė dhe vdes pėrsėri
 241. Imazhe interesante nga Euro 2012
 242. Greqi - Lista e Ministrave per Qeverrine e Samaras
 243. Plazhi mė i ēuditshėm detar nė botė
 244. Blen xhinse, nė xhep gjen diamantin
 245. Itali, humbin jetėn nė njė shpellė 5 zhytės
 246. Mjekėt i heqin pacientit nga syri krimbin 12.5 cm
 247. Vjen kanoēja qė vetėngrin, tani harrojeni frigoriferin
 248. Peshkopi dorėhiqet dhe pranon: Jam i dashuruar me atė grua
 249. Burrin nė shtėpi e dashnorin nė ēadėr pas shtėpisė
 250. Ja se si shkatėrrohen tonelata drogė