PDA

Shiko versionin e plotė : Ngjarje Nėpėr BotėFaqe : 1 2 3 4 [5]

 1. Padit gruan pse ka qene e shemtuar – del fitues!
 2. 9 mrekullitė mė famėkeqe tė botės
 3. SHBA, viti mė i nxehtė qė prej 1895-ės
 4. Nuk kanė vizė, ēifti egjiptian fut foshnjen nė valixhe
 5. Dhėndri Rreh Keq Nusen Nė Dasėm, Pasi I Ofendoi Tezen
 6. Ja Annie, gruaja me gjokset mė tė mėdha natyrale ne bote !!
 7. Iran, vendimi i gjykatės: dhuroji gruas 777 trėndafila ose divorcohu !!
 8. Binjakėt lindin nė dy shtete tė ndryshme !!
 9. Vritet ministri sirian i mbrojtjes
 10. Njė kancer i rrallė e kishte shpėrfytyruar, mjekėt e kthejnė nė identitet !!
 11. Groenlandė, shkėputet ajsbergu dy herė mė i madh se Manhattani
 12. Premiera e filmit Batman kthehet ne nje Tragjedi
 13. Rreh tė dashurin nė mes tė rrugės pasi e kishte tradhtuar!
 14. Momentet prekėse tė puthjes sė fundit pėrpara mrekullisė !!
 15. Polici i hedh femijeve spray me spec djeges nga sytte
 16. Hap nje Tynel nen Banesen e tij - Real Minecraft
 17. Kapen duke bėrė seks nė supermarket, arrestohet ēifti
 18. Njė restorant spektakolar nė 3 mijė metėr lartėsi
 19. Dy tė vrarė nė Nju Jork pranė ndėrtesės Empire State
 20. Vdes Austronauti Neil Armstrong
 21. YouTube mbyll filmin "Anti-Islamik"
 22. Humbi 70 kg, pėr t’u dukur si Angelina
 23. Gaddafi pėrdhunonte vajza e djem
 24. Felix Baumgartner u hodh nga lartėsia prej afro 39 kilometrave (video)
 25. Kallėzoi gruan se ishte e… shpifur dhe fitoi gjyqin!!
 26. 15-vjeēarja vret veten pasi bėri seks me katėr bashkėmoshatar!!
 27. Lidhja martesore qė zgjati vetėm 5 minuta !!
 28. Dy gra e njė burrė vrasin dhe hanė njerėz. Rrėfimi: Ua shitnim dhe banorėve !!
 29. Modelja 61 vjeēare
 30. Uragani "Sandy" behet biblik! Stop karagjozeve te photoshop-it, ja fotot reale...
 31. Puna me e lehte dhe me e paguar ne bote...!!
 32. Prindėrit vrasin pėr nder me acid adoleshenten....sepse foli me nje djale!!
 33. Heqja e dhjamit i kushton jetėn modeles !!
 34. Kėrkonin bombė, por gjetėn njė tė porsalindur
 35. Kapėrdiu furēėn e dhėmbėve 25 cm gruaja shtatzėnė!!
 36. Nene rekord ne Teksas, prodhon 300 lit. qumėsht ne vit !!
 37. Planet fantastik, peizazhet mė tė bukura nė Tokė
 38. Gjen 390 mijė euro, i dorėzon nė polici
 39. Rekord: Zhytet 121 metra pa ajėr nė kėtė parajsė blu
 40. U shantazhua pasi kishte njė seancė seksi nė Skype
 41. Iluzionisti digjet gjatė spektaklit
 42. Rastesi, apo e parathene? Numri 12 shenon ne minuten e 12 te 12.12.12, golin e 12-te
 43. Aventura e rezikshme e 4 aventurierėve
 44. Engjujt ...
 45. Babai fal vrasėsin e sė bijės
 46. Tmerr! Akuariumi me peshkaqen thyhet dhe bie mbi vizitorėt!! (Video)
 47. Njė i ri vė bast se ha 30 vezė, vdes pasi ha vezėn e 28-tė
 48. Ja si do tė jetė bota nė vitin 2100
 49. Iran, ndalohet fluturimi i aeroplanėve gjatė thirrjes sė ezanit
 50. Nė Kinė pėrurohet treni me shpejtėsi 350 kilometra nė orė
 51. Ja dhe ishulli i Schumacher!
 52. 21 dhjetori, rusėt shpenzuan 10 miliardė dollarė e u fshehėn nė shpella
 53. Binjakėt lindin nė tė njėjtėn ditė
 54. Milionerja kineze punon si pastruese rrugėsh: Dua tė jem model pėr fėmijėt!!
 55. Lindi pa krahė, por sot ka flatra
 56. Hakmerret ndaj tė dashurės, i qeth qenin !!
 57. Shet gruan pėr 105 euro se donte tė blinte alkool
 58. I kthejnė pusetat nė art
 59. Njė grua akuzohet se vrau partnerin me gjokset e saj!!
 60. “Vajza qė nuk donte tė vdiste” !!
 61. Martesa si Shreku dhe Fjona !!
 62. Dora e shpreses!!
 63. Avokatja ben marrdhenje seksuale ne burg
 64. Mamaja mundohet te shesi femijen ne Facebook
 65. Vrasja seriale mė e frikėshme nė botė,thuhet se i ka vrar 300 persona
 66. Histori prekėse! Kamioni e pret nė mes, kujdes pamje tė ashpra!!
 67. Donte tė xhironte fantazmat, e zuri tė dashurėn me djalin e tij!!
 68. Kinė, nė fuqi nga 1 korriku ligji mė i pabesueshėm tė gjitha kohėrave!!
 69. Nga miliarder, pėr 33 ditė, thjesht njė punėtor krahu!!
 70. ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)
 71. Ka ende njerez te mire e me ndjenja ne kte Bote !! ( Video )
 72. I jep gji fėmijės lakuriq duke bėrė joga !!
 73. Indonezi, test virgjėrie pėr regjistrim nė shkollė !!
 74. Stėrgjyshja 67-vjeēare do martohet me njė 29-vjeēar, ia la amanet burri !!
 75. Peshėngritėsja 9-muajshe shtatzanė !!
 76. Zhvishen stjuardesat e “Ryanair”
 77. Materniteti, ku 5-6 nėna shtrihen nė tė njėjtin shtrat !!
 78. Obamės nuk i lejohet iPhone-i
 79. Autopsia, Paul Walker u dogj i gjallė
 80. Fatkeq dhe bamirės !!
 81. Traditat e ēuditshme tė Vitit tė Ri
 82. Shtėpitė ndriēuese nė Michigam mbulohen me akull
 83. Nė Norvegji po ngordhin kafshėt nga i fohti
 84. 5 Vjet pa pėrdorur shampoo! Shikoni flokėt e saj
 85. Qyteti mė i ftohtė nė botė
 86. I shpėton vdekjes pėr fije
 87. Dy femra nėnė e bijė kapen duke bėrė seks me njė qen
 88. Drogat qė “shkurtojnė” dėnimet e tė burgosurve
 89. Tri femra martohen mes veti, presin njė fėmijė
 90. Beteja me domate nė Spanjė (foto)
 91. Rrėfimi tronditės i 17-vjeēares qė mbahet skllave nga ISIS
 92. Mos paragjykoni aq lehtė! (video prekėse)
 93. Pallati 500 milion dollarėsh i Erdogan (Video)
 94. Ditari i njė femre qė iu bashkua ISIS-it
 95. Australi, pėrfundon pengmarrja vritet autori dhe 2 persona tė tjerė
 96. Pengmarrja nė Belgjikė, policia i jep fund makthit, pranga 3 autorėt
 97. Shkon nė 126 numri viktimave nga sulmi kamikaz nė Pakistan (Video)
 98. Foto nga masakra nė shkollėn e qytetit Peshawar tė Pakistanit
 99. Nė kujtim tė Charlie Hebdo! Shkrim nga Ben Blushi
 100. Tsipras, kryeministri ateist i Greqisė qė nuk pranoi betimin fetar
 101. Arrestohet babai i cili u mundua ta varrosė pėr sė gjalli vajzėn 10 vjeēare (foto)
 102. Vdes Mr Nutella Michele Ferrero - Njeriu qė zbuloi ēokokremin mė tė mirė nė botė
 103. Murgjit indianė qė ushqehen me mish njeriu (Foto)
 104. Analizė e CNN: Ja si do tė dukej Amerika sot, po tė mos kishte myslimanė! (Foto)
 105. Ja kush ėshtė Martin Shkreli, menaxheri “mė i keq dhe mė dinak” i Amerikės
 106. Stuhi e fuqishme dėbore godet Shtetet e Bashkuara
 107. Dy shpėrthime nė aeroportin e Brukselit, 23 tė vdekur dhe 30 tė plagosur (video)
 108. Tragjedi nė Pakistan, 60 tė vdekur dhe 300 tė plagosur, shumica fėmijė dhe gra (foto)
 109. Zgjedhjet nė Nju Jork, Clinton, Trump thellojnė epėrsinė
 110. Mijėra protestuan kundėr presidentit tė Serbisė