PDA

Shiko versionin e plotė : Microsoft Windows 1. Si tė personalizojme Windows Live Messenger MSN!
 2. Si ta bejme kartelen ne forment e nje harddisku
 3. Shto "My Computer" tek Vista Taskbar
 4. Ndrysho Pamjen e Hyrjes ne Vista
 5. Si te heqim Side Bar ne Vista
 6. Tė shfaqėsh dy dokumente Word pėrbri, side by side
 7. Si tė rrisim shpejtėsinė e mousit nė Vista dhe XP
 8. Screensaver me Foto dhe Video nė Windows Vista
 9. Si tė aktivizojme Firewall nė Windows Vista
 10. Truke per MSN - Windows Live Messenger
 11. Trasformo Windows Vista ne ate Mac OSX Leopard
 12. Program per zvogelimin e imazheve
 13. Windows Vista ne Shqip
 14. Te shfaqim RUN ne panelin Start
 15. Nje komand qe do tu shpetoj Hard Diskun tuaj
 16. Vista:Si te aktivizojme Administratorin ne Windows Vista
 17. Hiq ATI Catalyst Control Center nga menu ne desktop
 18. Pershtypjet mbi Windows XP Service Pack 3
 19. Windows Vista: ēfare eshte svchost.exe?
 20. 100 Komanda RUN Windows
 21. 21 Shkurtime per Windows
 22. Krijo nje kopje Riparimi per Windows Vista nqs nuk e keni!
 23. Fshini historin e IE7 nga
 24. Pamje nga Internet Explorer 8
 25. Si te heqim Genuine Advantage Notification
 26. Si te kemi te njejtin profil-Firefox ne XP dhe Vista
 27. Windows Vista Falas me Service Pack 1
 28. trik per PC
 29. modifikoni Emrin tuaj ne MSN
 30. Si te riparojme Dokumentat Word te demtuara
 31. Si te personalizojme Menun e djathte te mousit
 32. Si te gjeme versionin e instaluar te Framework!
 33. ku mund te shkarkoj nje sistem operativ
 34. Shkarko plugin Messenger Plus! Live per MSN
 35. 7 Programet qė duhet tė keni pėr shkarkim
 36. Beni Treguesin e Mousit si ne Windows Vista
 37. Si te fshini skedaret e karteles nga menuja e mousit
 38. Si tė bėjmė kontrollin e gabimeve Check Disk nė Windows Vista
 39. Windows Seven ne Vista
 40. Windows 7 Taskbar dhe per XP - Shkarko
 41. Windows Vista Service Pack 2 - Live gati per Shkarkim
 42. Perdorimi i My Computer si toolbar ne XP
 43. Guide, si te ndryshojme Ikonat e Kartelave
 44. Transformoni XP ose Vista ne veshjen e Windows Seven
 45. Microsoft Office 2010 - E RE!
 46. Si te heqim shkrimi "Evalution Copy" ne Windows Seven
 47. Si ti bejme nje kopje (back up) rregjistrit sistemit - Windows Registry
 48. Krijimi i Windows Vista
 49. 1 Licensė pėr Windows 7 dhe 3 Licensa pėr Windows Vista: Anėtareve tė Lirenti.com
 50. Windows XP NASA SP3 SATA 2010 | 753 MB
 51. Problem Me Mindows 7
 52. Windows 7: Ja si ndryshohet butoni i fikjes
 53. Instalimi i Windows 7 (seven - shtate)
 54. Kontrolloni me Lehtėsi Kompjuterin nga Distanca me Windows Remote Access
 55. Exlusive-Windows 7 Home Premium,Professional & Enterprise Direkt Link Per Shkarkim
 56. Si ti rregullojme gabimet nė Windows Live! dhe MSN Messenger
 57. Komunikim per ata qe perdroni Windows 7 Jo Origjinal!
 58. Trasformo Windows 7 ne veshjen e Mac OSX Leopard
 59. Microsoft ndalon perdorimin e iPhone per punetoret e tij!
 60. Sinkronizimi kontakteve ne Outlook me profilin e Facebook
 61. Dock i Mac OSX tani dhe per Windows
 62. Windows Live Messenger 2010 - Shkarko Tani
 63. Parashikimi i Motit ne Windows 7 Taskbar
 64. Windows Se7en XP Black Edition 2010
 65. Si te ndryshojme Fjalekalimin ne Windows 7 ose Vista!
 66. 27 vleresime per Windows 7
 67. Shkarko Windows Live Messenger 2010
 68. Jepi ēdo Programi nje Shortcut (shkurtim)
 69. Windows 7 SP1 RC rrjedh nė internet
 70. Windows XP para Windows 7 nė nivelin e Ndėrmarrjeve
 71. Windows XP Professional SP3 direct link per shkarkim
 72. Vendos nje Kalendar ne sfondin e ekranit tuaj
 73. Ndysho pamjen e identifikimit te Windows 7
 74. Problem me qendrėn e siguris win 7
 75. Si te heqim Reklamen ne Windows Live Messenger 2011
 76. Sposto ēdo program ne Windows System Tray
 77. 10 shkurtime per Windows 7 qe nuk i keni pare ndonjehere!
 78. Windows AnyTime Upgrade per Windows 7
 79. Si duhet tė pėrdoret W7 Loader?
 80. Ndryshon Task Manager ne Windows 8
 81. Mac OSX Lion Transformation Pack per Windows 7/Vista dhe Windows XP
 82. Windows 8 theme per Windows 7
 83. Edhe 800 dit pėrkrahje pėr XP
 84. Windows 8 Beta "Escrow"
 85. Ndihme ne win 7
 86. Windows 8 nuk do te kete butonin Start - Shkarko Windows 8 Developer Preview
 87. Windows 7 w/o SP1 dhe SP1 Media Refresh - Direct Download Links
 88. Identifikohu ne Windows me Fytyren tende
 89. Microsoft shpjegon Windows nė arkitekturėn ARM
 90. Windows 8 Beta Candidate build 8220
 91. Liber Elektronik: Windows 7 Tips & Tricks
 92. Integrim i thelle i Skydrive ne Windows 8
 93. Vista dhe Shtatėshi – Edhe 10 vite pėrkrahje
 94. Windows 8 do te kete mbi 190 Gjuhe
 95. Foto te reja te Windows 8 Store
 96. Windows 8 Consumer Preview ėshtė build 8250
 97. Leshimi i Windows 8 Consumer Preview
 98. Windows Store – Programet Falas
 99. Provo Windows 8 ne Kompjuterin tuaj - Udhezime Hap pas Hapi pa demtuar Windows 7
 100. Windows 8 Consumer Preview arrin 1 Milion shkarkime
 101. Pese Tablet me Windows 8 Arm ne Tetor
 102. Windows 8 ProWMC
 103. Trasformo Windows 7 ne Windows 8
 104. Retina nė Windows 8
 105. Shkarko Windows 8 Transformation Pack
 106. Programet qe keni ne Windos 7 Taskbar
 107. Windows 8 Release Candidate do te quhet "Release Preview" ?
 108. XP do te kete dhe dy vjete te tjera jete, por jo per Windows Vista
 109. Windows 8 do te kete 3 Versione - Windows 8 Baze, Pro dhe ARM
 110. Windows 8 Release Preview vjen javen e pare te Qershorit
 111. Antivirus falas - Versioni 4 i Microsoft Security Essentials
 112. HP hedh ne treg tablet Slate 8 me Windows 8
 113. Windows 8 nuk do te lexoj DVD!
 114. Upgrade nga Windows 7 ne Windows 8
 115. Windows 8 build 8375 me disa ndryshime te vogla (foto)
 116. Si te heq password nga USB Memory
 117. Pa Aero Glass ne Windows 8
 118. Ndryshimet pėr chkdsk nė Windows 8
 119. Windows 8 Release Preview Build 8400
 120. Windows 8 ne Multi Monitor
 121. Windows 8 Release Preview do te ofroj lajme, sport dhe info turistike
 122. Windows 8 Release Preview do te vije me 1 Qershor
 123. Fix MBR nga Command Prompt
 124. Locked folders ne Windows
 125. Si te heqesh Bing Toolbar
 126. Tableti i Dell me Windows 8
 127. Shkarko Windows 8 Release Preview
 128. Pakoja e Gjuheve ne Windows 8 Release Preview
 129. Windows 8 ne Android Tablet
 130. Se shpejti Google Chrome per Windows 8 Metro
 131. Windows 8 & Windows RT "Compatible" artwork
 132. ASRock prodhimin e pare te Motherboard per Windows 8
 133. Rrjedhin foto te reja te Windows 8 RTM Build 8600
 134. PDF me Informacione te Sistemit Windows Server 2012
 135. Ndrysho madhesine e Thumbnail ne Taskbar
 136. Rrjedhin foto te Windows 8 Build 843x, Windows Explorer i riemeruar
 137. Microsoft zbulon planet e upgrade ne Windows 8
 138. Microsoft: Upgrade ne Windows 8 Pro 39.99$ per te gjithė
 139. Si te zgjidhni problemin e Microsoft Office 2010 error ne step 4 of 4
 140. HyperDesk Themes per Windows 7 (32 & 64 bit)
 141. Windows 8 RTM do te jete Build 8500 deri ne 8506 ?
 142. Windows 8 RTM do te vije javen e pare te Gushtit
 143. Me detaje mbi skedaret me Windows 8 File History
 144. Shiko evenimentin e Microsoft per Office 2013 LIVE
 145. Zyrtare: Windows 8 do te vije me 26 Tetor
 146. Publikohen foto te reja te Windows 8 - Shiko ketu
 147. Build final i Windows 8 RTM eshte 8888 ?
 148. Zbulohet Sfondi zyrtar i Windows 8 - Ju pelqen?
 149. Microsoft konfirmon: Windows 8 RTM javen e pare te Gushtit
 150. Universiteti i Seton Hall i pajis studentet e vet me Tablet me Windows 8 (video)
 151. Zyrtare: Build 9200 eshte versioni final per Windows 8 RTM
 152. Ndryshon faqja e pare ne Windows 8 RTM (Start Screen)
 153. Microsoft konfirmon: Windows 8 RTM eshte gati
 154. Microsoft do te riemeroje "Metro"-n ?
 155. Se shpejti...
 156. Licensa per Windows 8 Pro te kushtoje vetem 59.99$ ?
 157. Windows 8 Language Packs
 158. "Metro" do te quhet "Windows 8"
 159. Windows 8 Pro falas per nxenes dhe studente
 160. Windows Vista Gjermanisht
 161. Windows 7 e kalon XP-ne
 162. Windows Store tani ka 1,000 Aplikacione per Windows 8
 163. Interesimi per Windows 8, pesė herė mė i vogel sesa pėr Windows 7
 164. Microsoft-i pėrditėson Windows 8 para daljes
 165. Microsoft shton perkrahjen per Windows Server 2008
 166. Amazon zbulon cmimet e Windows 8
 167. Publikohen video se si te perdorni Windows 8
 168. Microsoft Office 2013 ka arritur fazen RTM
 169. Ne Windows 8 Store nuk do te kete lojera +18!
 170. Internet Explorer 10 per Windows 7 do te vije ne Nentor
 171. Ndiqni Live Eventin e Windows 8
 172. 10 opsione tė reja nė Office 2013
 173. FALAS : shto Windows Media Center tek Windows 8 Pro
 174. [Liber elektronik] per fillestaret e Windows 8 + Edicioni Ultimate
 175. Vetem edhe 500 dite jete per Windows XP
 176. Windows 8 tani ka 1.77% tė tregut
 177. Pasardhėsi i Windows 8 do t'i pėrkushtohet tėrėsisht "prekjes" (video)
 178. Windows Blue build 9364 del ne web (foto)
 179. Mė shumė rreth Windows Blue
 180. Si ti lėmė ti minimizuara gjėrat dhe ta fikim PC
 181. Instalo Driverat ne Windows 7 pa program
 182. Windows XP ėshtė i pashkatėrrueshėm
 183. Wireles nga PC pa Ruter wireles
 184. Tre mėnyra tė thjeshta pėr tė lehtėsuar kalimin nė Windows 8
 185. Instalimi i Windows 7
 186. Microsoft: Windows 8.1 Beta do tė vijė nė Qershor
 187. Microsoft: Windows 8.1 do tė jetė falas
 188. Windows 8.1 Build 9477 x64
 189. Shkarko Falas dhe Instalo Windows 8.1
 190. Windows 8.1 update 2 tė vijė mė 12 Gusht?
 191. Windows 9 do te prezantohet me 30 Shtator
 192. 1500 Aplicacione eliminohen nga Windows Store
 193. Gjithēka rreth Windows 9 (foto/video)
 194. Shkarko Windows 10 Technical Preview
 195. Shkaku i Windows 95, nuk do tė ketė Windows 9!
 196. Windows XP SP2
 197. Microsoft ndėroret Mainstream-Support pėr Windows 7
 198. Disa licensa VLK pėr Windows 7 (te gjitha versionet)
 199. Ia si duket Cortana nė Windows 10 (foto)
 200. Megjithatė, Windows 10 nuk do tė jetė falas!
 201. Ky ėshtė shfletuesi i ri "Spartan" i Windows 10 (foto)
 202. Ky ėshtė Windows 10! Foto
 203. Windows 10 do tė vijė falas!
 204. Versioni me i fundit Windows 10 Technical Preview
 205. Tani mund tė shkarkoni Windows 7 falas!
 206. Windows 10 - Shiko fotot e Sistemit Operativ te ri nga Microsoft
 207. Windows 10 - Versioni Final kėtė verė
 208. Windows 10 do tė lansohet nė fund tė Korrikut, sipas AMD
 209. Windows 95 mbush 20 vjet!
 210. Microsoft: Windows 10 nė 300 milionė pajisje!
 211. Windows xp sp3
 212. windows 7 update