PDA

Shiko versionin e plotė : Tutoriale me Video 1. VIDEO - Fike kompiuterin me kohė pa program
 2. VIDEO - Fike kompiuterin me nje klik
 3. Si te rrisim Shpejtesine e Firefox
 4. Si te mbrojme kompiuterin tone pa asnje kosto!
 5. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
 6. Si te kontrollojme nje Kompiuter ne distance?
 7. Si tė kemi njė IP fallco!
 8. Video - Instalimi i Linux Ubuntu nė Shqip (filmim)
 9. Si tė shkarkojmė nga Rapidshare 100 linke!
 10. Truk per Videot ne YouTube me cilesi te larte HD
 11. Si te bejme Windowsin Genuine
 12. Internet Si te nisim nje Video ne Youtube nga nje frame
 13. Videot e Lirenti.com
 14. Si tė instalosh njė harddisk tė jashtėm nė kompjuter
 15. Si munde bej nje video me golat qe kam shenuar ne pes 2009?
 16. Office 2007: Si te ndryshojme sfondin e dokumentit ne Word 2007
 17. Video: Si te bej desktopi me ikona te paklikueshme
 18. Si te bejem nje folder te padukshem
 19. Si te krijojm nje foto sekret
 20. Si te krijojme nje Slideshow me Microsoft Office PowerPoint 2007
 21. Video Intro per Lirenti.com
 22. lirenti.com glass break effect
 23. Video Intro per Lirenti.com dhe projektet tuaj!
 24. Video Tutorial: Efekti Zoom ne Adobe After Effects
 25. Si te krijoj nje video prezantim?
 26. Resident Evil:Trailer
 27. CS: Counter - Strike Video
 28. Speed art Designs
 29. Titra shqip me Cyberlink Power Director 9.0 video tutorial
 30. Si ta aktivizojme Kasperskyn me key file (Video HD)
 31. Si te konvertojme kenge MP3 ne HQ (Video HD)
 32. Paketa Office Tutorial mbi Tabelat dhe shumen ne Excel/Calc!
 33. Paketa Office Si te krijojme nje Grafik-Chart ne Excel
 34. Si te mbajme windows 7 trial pergjithnje - menyra e instalimit IR5
 35. Internet Si te lidhim llogarine e Forumit me profilin e Facebook
 36. Design Si te keni nje Design Unik per Profilin Timeline ne Facebook
 37. Internet Minecraft - Si te mbijetojme diten e pare ne kete videogame - Video 1
 38. Internet Si te vendosesh nje foto ne Facebook Cover
 39. Paketa Office Tutorial Word #2 - Si te ndryshojme ngjyren e sfondit ne nje dokument Word
 40. Paketa Office Tutorial Word #3 - Si te krijojme dy kolona me tekst ne Word
 41. Paketa Office Tutorial Word #4 - Renditja e elementeve ne liste
 42. Paketa Office Tutorial Word #5 - Menyra per te vendosur nje imazh ne dokument Word
 43. Paketa Office Tutorial Word #6 - Vendosja e nje mbishkrimi ne Dokument Word
 44. Paketa Office Tutorial Word #7 - Si te vendosim nje WordArt ne nje dokument
 45. Paketa Office Tutorial Word #9 - Modifikimi i Shkronjes se Pare ne Paragraf
 46. Paketa Office Tutorial Word #8 - Modifikimi i hapesires anash ne nje dokument Word
 47. Paketa Office Tutorial Word #10 - Si te vendosim numerimin e faqeve ne dokument
 48. Windows Video prezantim i Windows 8 Release Preview (Shqip)
 49. Windows Instalimi i Windows 8 Professional RTM x64 (Shqip)
 50. Design Mesime AutoCAD Shqip - 1 - Open/Save File
 51. Design Mesime AutoCAD Shqip - 2 - Interface
 52. Design Mesime AutoCAD Shqip - 3 - WorkSpace
 53. Design Mesime AutoCAD Shqip - 4 - Line Draw Bazat
 54. Design Mesime AutoCAD Shqip - 5 - Line Draw 2
 55. Design Mesime AutoCAD Shqip - 6 - Circle Draw
 56. Design Mesime AutoCAD Shqip - 7 - Dynamic Input
 57. Design Mesime AutoCAD Shqip - 8 - Convert Units 1
 58. Design Mesime AutoCAD Shqip - 9 - Convert Units 2
 59. Design Mesime AutoCAD Shqip - 10 - Convert Units 3
 60. Design Pėrmbledhje tė Video Mėsimeve nė AutoCAD
 61. Paketa Office Pėrmbledhje tė Video Mėsimeve nė Microsoft Word
 62. Si te Mesoni Anglisht Nga Shtepia
 63. Si me formatizu pc me USB
 64. Krijo kuiz me powerpoint
 65. Windows Si tė instaloni Windows 10 nga USB
 66. Internet Ēfare jane forex XM edhe fxlider bdswiss