PDA

Shiko versionin e plotė : Lojra, Quize dhe Rebuse 1. A e gjeni dot???
 2. Gjėegjėza!
 3. GJEAGJEZ NE ITALISHT
 4. A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?
 5. Kush eshte ne linje dhe do te luaje
 6. Inteligjenza apo Intuita?Vriteni mendjen!
 7. Iluzion Optik apo....
 8. Kush ėshtė tipi nė foto? #1
 9. Loje: Thuaj nje fjale dhe pergjigju me foto.
 10. Te Verteta apo Mashtrime?
 11. Loje fantastike :)
 12. Emri juaj nė Japonisht :D
 13. Shenjat e Horoskopit
 14. Vini ne pune fantazine tuaj.
 15. 8 Pyetje pa pergjigje!
 16. Iluzion optik
 17. Menyra e re e te shkarkuarit nga Rapidshare
 18. SMS fundit qe keni derguar!
 19. Loja per diten e Hene!
 20. Kampionati i Lojrave eshte i hapur - Merrni pjese dhe ju!
 21. Google per te seprapthit
 22. Ndoshta enigma me e veshtire ne internet
 23. 2 Arsyhet pse duhet te ikim ne Gjermani
 24. Test i vertete
 25. Gjeni VIP-in Nudo, por beni kujdes fotos XXX apo...
 26. Test fotografish: Njihni veten tuaj
 27. Foto iluzion-GJENI CFARE SHIKONI?
 28. Shikoni si do te jete fytyra juaj nga 1950 deri tani!!
 29. Loje: Mbajeni goten drejt!
 30. Loje: Kapni mizen...
 31. Mendon se je ... sexi?
 32. 3 bjonde seksi qe bejne ēdo gje qe ju kerkoni!
 33. Shikoni fytyren tuaj duke qene aktor ne nje film
 34. Lojė: Rabit & Bells
 35. 1 fjale, shume kuptime ne gjuhe te ndryshme
 36. Dy punime ne excel, Hong Kong gjate 24 oreve dhe akuarium
 37. Loje me veprime!
 38. Loje: Futjani me kepuce Bushit :)
 39. Vendosni fytyren tuaj ne celebrity qe deshironi
 40. Gjeni IP e dikuj nepermjet msn dhe cudisni shoket tuaj!
 41. Gjeni moshėn e mendjes tuaj
 42. Lojė-Bėni veprimet dhe gjeni emrin e personit qe adhuroni
 43. Bėni fytyrėn e tė akuzuarit qė kėrkohet
 44. Dhuratat per Fituesit e Lojrave - USB Memory JetFlash 2/4 GB
 45. Sfide - Komunikime per Kampionatet e Lojrave!
 46. Humor me Power Point Argetues - PPS
 47. Peshku qe flet per ju
 48. Shkruaj cfare te duash dhe shikoje se prapthi!
 49. Krijoni faqen startuese sipas deshires suaj
 50. Shikoni fytyren tuaj ne vendet me te mrekullueshme te botes qe mund te keni imagjinua
 51. Loja e emrave
 52. Sa minuta mund te rrini duke mbajtur frymen?
 53. Loje As Po..As Jo..
 54. Cila VIP eshte ne foto?
 55. Quiz - Hangman
 56. Loja me e frikshme ne internet "Hotel 626"
 57. Rregullat e Lojes POKER - Per te fituar sa me shume chipsa!
 58. Kerko lojen per PC - Grand Theft Auto 4
 59. CocaCola domethenia e saj
 60. Test i papare! Provojeni. ‏
 61. Cfare prisni nga Viti 2010?
 62. Greyhound Tycoon mbi 5 million $
 63. Pergjigju pa u menduar gjate!
 64. Kermilli!
 65. QUIZ - Perse Anglezet e ngasin makinen ne kraun e majte dhe timonin ne te djathte?
 66. Fotot Origjinale te Lojes Pac-Man
 67. Loje: Gjeni vazhdimin e kenges...
 68. Krijo versionin tend Sourth Park
 69. Duket nje labirinth... por leviz! Gjej rrugen!
 70. Pikture apo Realitet?
 71. Gjej 6 kafshet e fshehura!
 72. Sudoku me i veshtire ne Bote! Shiko zgjidhjen!
 73. Quiz nga Albert Einstein!
 74. Vazhdoni sekuencen e numrave...
 75. Gjeni ēfare nuk shkon tek kjo foto?
 76. Quize logjike! A i zgjidhni dot?
 77. Gjeni zgjidhjen!
 78. Ngjyrat
 79. 10 lojra shkencore per tu bere shokeve per festa!
 80. Kush e gjen
 81. Sa kafshe arrini te gjeni?
 82. Quiz Muzikor Italisht - Gjeni titujt e kengeve!
 83. Quiz mbi Simpsons - Sa i njohim ne ata?
 84. Kush e gjen
 85. Jeni te stresuar ??? klikoni ketu !!!
 86. Zinxhiri...
 87. Gjej te verteten!
 88. A beni hile kur luani me letra?
 89. Loje: Bashko 9 Pikat me vetem 4 Levizje
 90. I fundit qe poston fiton
 91. Ketu mund te flisni vetem me figura, simbole apo emocione...
 92. Bebet e Lirenti.com
 93. Pastro Ekranin...
 94. Formoni fjali me fjale te ngaterruara?
 95. Top 10 Web-Faqet me Interesante ne Internet!
 96. Cili eshte numri juaj i fatit?
 97. Shkruaj Emrin Tend Ne Gjuhen Afrikane
 98. Kete apo Ate ?
 99. Ta mban apo s'ta mban......
 100. Pergjigju pyetjes me pyetje
 101. Une mund te lexoj mendjen tuaj!
 102. Pyetja qe po e torturon Facebook-un
 103. The Worlds hardest Game (Loja me e veshtire ne Botė!)
 104. Quiz, Gjeagjeza te reja - A i gjeni dot?
 105. Prap magji :P
 106. Lindja dhe Perendimi djellit ne Hong-Kong
 107. Matematikė konfuze
 108. Nje problem i vertet matematikor
 109. Testoni njohurite tuaja
 110. Mos E Shiko Kte Vidjon !!!
 111. Gjini tre ndryshime ndermjet dy fotove Ndalohet Hyrja per njerzit me zemer
 112. Let it snow
 113. Quiz - Kush e ka shpikur...
 114. Quiz - Pse e vrau motren?
 115. Foto numer.....(loje)
 116. Zbulo sa terrheqes je ;)
 117. Loje me daten e lindjes
 118. Luajme Rebus
 119. Behemi 4 veta Online per te luajtur?
 120. Politikani me budall ne shqiperi
 121. Pas meje dua qė te vijė...
 122. BeatBox ne Google Translate !
 123. Ndrysho vetem 1 Fjale
 124. Quiz - Gjeni Vendndodhjen e Fotos
 125. Loja me Emrat e Ushqimeve
 126. 2 Fjalė pėr 2 Fjali
 127. Loje - Thjesht shtyp CTRL+V
 128. Quiz Shah - Gjej levizjen e radhes
 129. Loja me tituj filmash !!
 130. Quiz Muzikor Shqip - Gjeni kenget ne kete video
 131. Quiz Muzikor - Gjeni titujt e kengeve te huaja!
 132. Di te bej kete ... por sdi te bej ate....
 133. Zgjidh muajin, diten qe ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur
 134. Kendoni vazhdimin e kenges....
 135. Loja me syna mbyllur
 136. Pytje logjike !
 137. Testo inteligjencen tende !!
 138. Loje me Iluzion Optik !!
 139. 8 konfuzione interesante...
 140. Disa tė vėrteta pėr "frikėn"
 141. Gjeni ndryshimet !!
 142. E vertete apo genjeshter ??
 143. Quize me Numra
 144. A i gjeni dot ndryshimet?