PDA

Shiko versionin e plotė : Flora dhe Fauna 1. Mbrekulia e jetes nen ujore
 2. Delfin
 3. Bota e kafsheve
 4. Foto shume te lezetshme me kafshe
 5. E-Books, si te stervisni qenin tuaj.
 6. Foto mahnitese nga natyra!
 7. Natyra e Zmadhuar - Fotografia Macro
 8. Foto nga Shkretetira
 9. Foto Profesionale me Kafshet e Afrikes
 10. Foto te ndryshme lulesh, buqetash etj
 11. Nje histori e mrekullueshme!
 12. Evolucioni
 13. Foto kafshesh shume te ēuditshme
 14. Lulet mbi ballkonet tane moderrn - E njihni kete lloje?
 15. Cili eshte plazhi qe do i keshillonit mikut tuaj? Pse?
 16. Kanguri me shigjeten ne koke!
 17. Gjendet pėrbindėsha Nesi e vjetėr 200 milionė vite
 18. 10 fotot me te bukura nga Hapesira!
 19. Peshkaqeni i bardhe nje “Serial Killer”
 20. Flora dhe Fauna
 21. Pamje nga veriu i Shqipėrisė
 22. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
 23. Toka, si nuk e keni parė ndonjėhere!
 24. Cdo gje per lulet (art of flowers)
 25. Quiz mbi Gjeografine
 26. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
 27. Ajnshtajn, kali mė i vogėl i botės, sė shpejti 1 vjeēar
 28. Bima artificiale qė prodhon elektricitet
 29. Ylli i detit
 30. Bakteri vrases ne bimen e sojes!
 31. Zhytje nė Detin e Kuq, imazhe pėrrallore
 32. Gorilla kėrcen “breakdance"
 33. Kėngėt e harabelave janė shkėmbim sharjesh
 34. 10 gjarperinjte me te bukur
 35. Ngorth Shimpazeja e Tarzan - Cita
 36. Shkencetaret zbulojne specien me te shemtuar te lakuriqit !!
 37. Qenushi mė i vogėl nė botė, flė rėhat nė pėllėmbė tė dorės !!
 38. Siberi, gjendet mamuthi, ngrirė nė akull pėr 10 mijė vjet !! (Foto )
 39. Fotografi Bardhe e Zi me kafshe te Egra
 40. Macja, kafsha shtėpiake mė e zgjuar !!
 41. Qenushi qe perdor karrige me rrota !!
 42. Ja si mbijetojne mishkonjat ne shi
 43. Fotot e rralla tė jetės sė egėr
 44. Fotot brilante, ja si e disiplinon arusha tė voglin e saj
 45. Krokodili mė i madh nė botė
 46. Fotot e qenve si kurrė mė parė
 47. Kjo krijesė e mrekullueshme ėshtė drejt zhdukjes
 48. E pabesueshme! Nje kokerr molle, 2 ngjyra, 2 shije. Arsyeja?
 49. Qeni mė i vogel nė botė! (foto)
 50. Kafshėt e “padukshme” (foto)
 51. Merimangė e mistershme me fytyrė njeriu zbulohet nė Hong Kong!! (video)
 52. Nga mbipesha nuk rrezikohen vetėm njerėzit (Foto) !!
 53. Bretkosa Luleshtrydhe !!
 54. Demi me briret me te medhenj ne bote !!
 55. Luanesha “adopton” kaprollin e vogėl
 56. Kuptimi i ngjyrave tek lulet
 57. Macja me e vogel ne bote!!
 58. Ēfarė krijese ėshtė kjo? (video)
 59. Si te riperdorni shishet e ujit duke mbjell lule!
 60. Macja qė pėrshkoi 720 kilometra
 61. Miku i mirė nė ditė tė vėshtire (Foto/Video)
 62. Kapet peshku i tejdukshėm nė Zelandė tė Re
 63. Hulk, Pitbulli mė i madh nė botė (foto/video)
 64. Do tė jetonit me 1 mijė mace nė shtėpi? (Foto)
 65. Lepuri i madh sa njė qen (foto)
 66. Qeni me syze qė ka 80.000 ndjekės nė Instagram (foto)
 67. Krokodili tmerron antilopat (FOTO)
 68. Nė Malajzi kapet pitoni gjigant 8 metrash (foto)
 69. Macja mė fotozhenike nė botė (foto)