PDA

Shiko versionin e plotė : Thashetheme VipFaqe : [1] 2 3

 1. Kidman aksidentohet gjatė xhirimeve
 2. Britney Spears qethet QEROSE (foto)
 3. Elvis Presley
 4. Rihanna - Nje seks bomb
 5. Ethet e se premtes ne Amerik - American Idol
 6. Xhuzepe Verdi dhe operat e tij
 7. JETA E PUCINIT
 8. Fergie fiton rol nė filmin “Nine”?
 9. Streep qorton yjet qė shesin fotot e fėmijėve
 10. Ashley Harkleroad – tenistja e parė nė Playboy
 11. Edhe Missy Elliott do tė adoptojė fėmijė
 12. Beckham nuk luan nė mjuzikėl
 13. Rilindja e Britney Spears, 14 mijė euro nė muaj pėr formėn
 14. Zbulohet i dashuri i mistershėm i Britneyt
 15. Djali sosia e Britney Spears
 16. Pussycat Dolls ne koncertin e Los Angles
 17. Britney Spears zhvishet pėr bamirėsi
 18. Poni gati pėr njė klip dimėror
 19. Britney Spears NUDO ne videon e re Womanizer
 20. Foto te Rihanna ne plazh
 21. Big Brother Albania - Jam e bindur se Olsi nuk mė tradhton m
 22. Albana Osmani - Ja kush mė pėrkėdhel...
 23. Eranda dhe Rovena, mike edhe jashtė skenės
 24. Albani emocionon publikun pėrkrah Miriamit
 25. Rovena Dilo si njė femėr seksi
 26. Zhaku dhe Olta nė pritje tė kafazit
 27. Dashuruar me futbollistin Lorik Cana
 28. Big Mama humbet 14 kg
 29. Jennifer Lopez rivendos unazen e marteses
 30. Disa Thashetheme VIP
 31. Jennifer Aniston refuzon oferten e Playboyt
 32. VIP: Nga Vendi dhe Bota
 33. Modelja Arnaut ia vė syrin Ronaldos
 34. Shakira themelon njė shkollė nė vendlindje
 35. Nick Carter: Droga me rrezikoi jeten
 36. Kengetaret qe do ta gdhijne ne lokale Shen Valentinin
 37. 10 femrat mė tė dėshiruara tė 2009
 38. Eliza Dushku pozon per revisten Maxim
 39. Michael Jackson: "Fundi ėshtė afėr"
 40. Lady Gaga merr kryesimin e top listės evropiane tė singleve
 41. Ekskluzive: Pėr Adelinėn po lind njė dashuri e re
 42. Martohet Rovena Dilo
 43. Kitaristi i Madonna dhe Michael Jackson vdes i harruar
 44. Kledi Kadiu i dashuruar pas Giorgia Surina
 45. Merr fund lidhja Olsi Najada
 46. Lorik Cana ndahet nga Zana Krasniqi dhe lidhet me njė modele braziliane
 47. Merr fund lidhja tre vjeēare e Stines me vajzėn e Rita Latit
 48. Bosworth sėrish e vetme
 49. Spears uron Krishtlindjet nė mars
 50. Krize mes Brad Pitt e Angelina Jolie
 51. Fox: Mė pengon qė jam seks-simbol
 52. Samantha Fox do martohet me menaxheren e saj
 53. Ronaldo i dyti mė i popullarizuar pas Obamės
 54. Veronica Lario kerkon divorcin nga Berluskoni
 55. Del Piero shenon golin e dyte - Lind Dorotea
 56. Pjeset intime te VIP-ave ne pasarele!
 57. Belen Rodriguez ne Chiambretti Night me seksi se kurre! FOTO
 58. Fox nuk humb kohe me meshkuj nen 30 vjec
 59. Teknologjia risjell Shvarceneger ne “Terminator”
 60. George Clooney dhe e dashura e tij sekrete!
 61. Polemmika per Miss California
 62. Cameron Diaz nė lidhje me kėngėtarin e e Maroon 5?
 63. Foto nudo e Carla Brunit, ne ankand ne Berlin
 64. Minogue drejt altarit me djaloshin spanjoll
 65. Rihanna do deshmoje ne gjyqin e Brown
 66. Mohohet shtatzėnėsia e Zhiselit
 67. Krizė nė lidhjen Jolie-Pitt
 68. Paguan 8 mijė euro pėr tė liruar vėllain nga burgu
 69. Tuna me spot tė ri
 70. Xhordan, pėrgatitjet e fundit pėr divorc
 71. Adelina kall New York-un!
 72. Megan: "Ndihem si prostitutė dhe jo si aktore"
 73. Martohet Rozana Radi
 74. Foto Tatuazhe VIP
 75. Tatuazhet e Megan Fox
 76. Foto HOT te Freida Pinto
 77. Foto te ndryshme nga Rihanna
 78. Eva Longoria, mazokiste
 79. Harrison Ford, aktori me i paguar
 80. Hilton: Me Ronaldon, si David Bechkam & Posh Spice
 81. Madonna dhe Ritchie bashkohen pėr Mercyn
 82. Mourinho, divorc pas 20 viteve martese
 83. Megan Fox fotogaleri
 84. Lajm i rrejshėm pėr vdekjen e Britnit
 85. Serish “metamorfoze” per Ana Oxa-n
 86. Ēfare seksi praktikojne yjet e Hollywood-it ?
 87. Kengetaret 'larg' te nxehtit pervelues
 88. Klipi i ri shton energjite per projekte te tjera
 89. Pamela, arsyeja pse amerikanet e duan Kanadane
 90. Eliza e deshperuar
 91. VIP-at nė Vlore kėrcime mbi banak e tavolina
 92. Plasi Angelina…
 93. Madonna refuzon bashkėpunimin me polici
 94. Po martohet Ivanka Trump
 95. Rezarta qudit pushuesit me sportet ekstreme ne det
 96. Fotot skandal te modeles kosovare
 97. Momenti i sikletshėm i Bleros
 98. Getoari joshet nga balerinat seksi te Tiranes
 99. Bjordi dhe Adela, se shpejti personazhe te nje telenovele
 100. Ari pushime pa Mozen, te Havana me nje vajze tjeter
 101. Clooney nė lidhje me njė tjetėr italiane
 102. Adelina Ismaili, Nga "Wunderkind of Kosova" deri te "Symbol de Balkanique"
 103. Blero-Teutes: Bejbi, te dua me se shumti ne bote
 104. Genta Ismajli i jep rroge mujore nje familjeje te varfer
 105. Kėngė pėr treg jo Shqiptar
 106. Vdekja e Jackson, sot rezultatet e autopsise
 107. Clooney-Canalis behen supercifti i veres
 108. Anestetiku i pėrshkruar, vrau Michael
 109. Kolonja promovon albumin e ri
 110. Ronaldo ia mbath nga Nereida
 111. Rekord personal i kryeministrit Berisha nė not
 112. Naomi: Nė shtrat, te varfrit, mė mire se pasanikėt
 113. GILI: Puthja e parė... 17 vjeēe
 114. Michael Jackson u varros ne fshehtesine me te madhe
 115. Redoni: Mė pėlqejnė femrat shpėrthyese
 116. Leonora nuk ka leje te vozitjes
 117. Gibson i kėndon dashurisė
 118. Miley Cyrus bėhet ‘Seksi’?
 119. Dino Merlin koncert nė Prishtinė?
 120. Gili qdo fundjave ik nga Kosova
 121. Vesa Luma edhe me nje klip te ri
 122. Genta imiton Rihannen me grim
 123. Nenen e kam model per jeten
 124. Edhe nje zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
 125. Bruce Willi, njė burrė i lumtur
 126. Martohet Arta Bajrami
 127. Vozitės i keq
 128. Theron dėshiron “pesė fėmijė”
 129. Injorohet Ford!
 130. Gresa: Kėngėn e kam vetėm hobi
 131. Tė kundėrtat (nuk) tėrhiqen
 132. Dhurata e Alisė ėshtė ‘ilegale’
 133. Brad Pitt dhe joint’i perfekt
 134. Bjordi pro martesave tė homoseksualėve
 135. Bullock pėlqen tė pranojė letra
 136. Diaz maskohet me teshat nga filmat
 137. Beyonce ėshtė e turpshme nė shoqėri
 138. Ēiljeta ne flirt me Visin e Big Brother
 139. Ish-gruaja e Genc Prelvukaj tani ne krahet e kantautorit Korab Shaqiri
 140. Jeta Faqolli provokon plazhistet me bikini mbi motor
 141. Jennifer Lopez: Te behesh nene ndryshon gjithcka
 142. “Miss Universe” del "topless" ne pritje te pasardheses
 143. Arbri i ‘‘Big Brother’‘, nate perkedheljesh me Joniden dhe motren e saj
 144. Ditelindjen e 51 e kremtoi me Jesus
 145. Joe Jackson: Varrimi i Michael ne 29 gusht
 146. Ahengjet e Naomi
 147. Pattinson dhe Stewart kapen duke u puthur
 148. Kourtney Kardashian mendohet: te mbaje femijen apo jo?
 149. SHBA: Mjeku i Michael se shpejti nen pranga
 150. Black Eyed Peas shėnon rekord nė top listė
 151. Olta e shqetėsuar pėr vjedhjen e kėngės
 152. Varrimi i Jackson-it dhe i dyshuari kryesor i vdekjes se tij
 153. Arta me shume risi kete vere
 154. Elvana Gjata me videoklip te ri
 155. Familja e Adelines nderron vendbanim
 156. Sara Leshi serish singel
 157. Mekate? Kam bere ca...
 158. Lady Gaga dėshiron seks me Take That
 159. Adelina Ismaili perseri ne gjyq, por kete radhe me kengetaret sllave
 160. Miss Universe 2009, Miss Kosova nė vend tė tretė
 161. Miss Shqiperia del ndėr 15 mė tė bukurat e Universit
 162. Madonna kėrcėnohet me vdekje nė Serbi
 163. E dashura e Gibson akuzon fotografin
 164. Madonna nuk gjen mbėshtetje nė Rumani
 165. Whitney me album pas mungesės shtatėvjeēare
 166. Marihuanė nė shtėpinė e Jackson
 167. Oasis do ta tejkalojė krizėn
 168. Zemėrgjerėsia e Witherspoon
 169. Katy identifikohet gabimisht
 170. Moore: Jam natyrale
 171. Moore mban zi pėr ish-tė dashurin
 172. Demi Moore dėshiron njė foshnjė
 173. Berry sėrish shtatzėnė?
 174. Biel tall ushqimin qė ha Justin
 175. Madonna moliset nė skenė
 176. marigona dragusha ze vendin e 3 ne miss univers 2009
 177. 23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatik
 178. Koncerti i veēantė i Lady Gagas
 179. Promovohet videoklipii ri i Hekuran Krasniqit
 180. Madonna do tė vrapojė nė maratonė
 181. Black Eyed Peas tė mahnitur me suksesin
 182. Lady Gaga ėshtė VETĖM femėr
 183. Princesha Adam Sandler
 184. Mashtrime nė Miss Universe 2009?
 185. GaGa: Vibratori mė bėn tė lumtur
 186. Gomez bėhet ambasadore e Unicefit
 187. Jackson ylli qė do tė fitojė mė sė shumti nė vitin 2010
 188. Martohet Christina Milian
 189. Janet konfirmon ndarjen nga Dupri
 190. Inva do vendosė jashtė gjykatės pėr kujdestarinė e djalit
 191. Ingrid Gjoni nuk ėshtė gati pėr dashuri
 192. Tjetėr bashkėpunim i Hekuranit
 193. Martohet personazhi i parė nga Big Brother
 194. Jim Carrey ‘martohet’
 195. Premiera e filmit pėr Jackson anekėnd botės
 196. Vesa pėrgatiti klipin e kėngės "Edhe njė fundvit"
 197. Xhemi: Ēdo fillim ka edhe fundin e vet
 198. Lirita e penduar qė ka marrė pjesė nė Big Brother
 199. Madonna do tė martohet
 200. Madonna kryeson top-listat evropiane tė albumeve
 201. Berisha ka refuzuar Portokallinė
 202. Furtado dėshiron tė pozojė nudo nė moshėn 40-vjeēare
 203. Nė qarkullim njė kėngė e padėgjuar e Jackson
 204. Eralda, imazhi i kompanive tė njohura
 205. 300 milionė dollarė akuzė nė drejtim tė pronės sė Jackson
 206. Tyson dhe Holyfield shtrėngojnė duart
 207. Madonna akuzohet nga njė fqinje
 208. Foto te Vipave me pare dhe tani
 209. Timberlake: Muzika e Jackson ishte e pėrkryer
 210. Anjeza ėshtė bėrė ‘rastėsisht’ kėngėtare
 211. Vazhdon telenovela e divorcit Ēako-Mula
 212. Snoop Dogg dėshiron tė jetė gjakpirės
 213. Zonja Simpson nudo nė ballinėn e Playboy
 214. Slash nė albumin e ri tė Rihannas
 215. Lady Gaga vlerėsohet pėr stilin saj
 216. Rihanna femra e vitit sipas Glamour
 217. Edhe Bon Jovi mbi murrin e Berlinit
 218. Lady GaGa kėngėtarja mė e ēuditshme
 219. Lady Gaga thyen rekordin e Billboard Pop Songs
 220. Kadiu: Mbetem shqiptar, por...
 221. Ēiljeta nė lokal me njė ‘tė panjohur’
 222. Rozi e dashuruar nė gjoksin e Ēilit?
 223. Reperi De Niro
 224. Pamela ka provuar kokainėn
 225. Janet refuzon tė shohė dokumentarin e Michael
 226. Ēani, njė bashkėshort i paparė!
 227. Ēako, kėngė pėr Inva Mulėn
 228. Eliza dhe Adelina fituese nė Kėnga Magjike 2009
 229. Vikena me njė ‘album’ pėr miqtė
 230. Prezantuesja e emisionit "Njerėz tė humbur", 'humbet' bashkėshortin
 231. Playboy gjerman i bėn ofertė Anjeza Brankės
 232. Kastro Zizo do tė realizojė film aksion
 233. Ankthi i Tunės
 234. Jonida, vajza qė u rrit nė skenėn e kėngės
 235. Ndahet Genta Ismaili nga Miloti, lidhet me Bleron
 236. Efron nė rolin e agjentit
 237. Richie: Nuk vuaj nga ērregullimi i ushqyerjes
 238. Arrestohet i dashuri i Halliwell
 239. Ritchie: Seksi me Madonna-n? Torture e vertete
 240. Njė ‘kapje’ e papėrshtatshme e Gaxhės
 241. Rihanna, shfaqet me veshje te cuditshme
 242. Swift ‘humbet’ kur fiton ēmim
 243. Pitt-Jolie me te bashkuar se kurre
 244. VIP-at qe 14 shkurti i gjen te ndare
 245. Njė vit dashurie pėr Bjordin dhe Adelėn
 246. Winehouse obsesion ndaj kėpucėve, shpenzon 15 mijė dollarė
 247. Uchitel me kapelė tė UĒK-sė
 248. Alketa kritikohet pėr stilin
 249. Grohl dėshiron qė njė aktore ta portretizojė atė
 250. Thirret policia nė xhirimet e “Megadeth”