Receta Gatimi

Komentet e Blog-ut

 1. Maska e PinkPrincess
  Shume bukur duket.
 2. Maska e vaaldr1n
  edhe mua po me pelqejne keto ndryshime

  Suksese...
 3. Maska e abdullah92
  Edhe tek une U Rregullua Faleminderit
  Shume e lezetshme
 4. Maska e olsii
  OK u rregullua, faleminderit.
 5. Maska e Administratori
  Paskeni nje resolucion te ekranit shume te vogel! Jeni duke perdorur Netbook?

  Faleminderit, do te mundohemi ta rregullojme se shpejti!
 6. Maska e abdullah92
  Pershendetje E Provova edhe ate menyren me i fshi Cookiet por qendron i njenjti problem

  Keshtu me del
 7. Maska e olsii
  Po ne ate pike nuk me del, i fshiva cookiet por prap nuk del, foto nga kompjuteri nuk u postoka dot ketu.
 8. Maska e Administratori
  Mund te beni nje foto ekranit?

  Nuk ju shfaqet ne kete pike?  Mund te fshini Cookiet dhe te identifikoheni perseri!

  Faleminderit!
 9. Maska e Kliton
  Fantastike kjo me pelqen
 10. Maska e abdullah92
  I Njenjti problem As mua nuk me del ai butoni Dalja.
 11. Maska e olsii
  Po butoni dalja pse nuk me del
 12. Maska e PinkPrincess
  Shume i lezetshem ky "Humori"
 13. Maska e Nerti
  Faleminderit per Lojrat!
 14. Maska e ReniX
  Kjo purple shume e bukur
  Flm
 15. Maska e ReniX
  Mjaft e rendesishme per zbulimin e nje energjie te paster.