Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Komunikime te administratoreve nga Ditari i tyre !

 1. Pėrsėri Ndryshime!

  Njė vit i ri duhej shoqėruar dhe me njė pamje tė re, apo jo?! Gjithsesi, ky ėshtė versioni Pure White i Portalit Lirenti.com. Kanė ardhur shumė emaile nė adresėn tonė mbi veshjen e parė, pasi nuk arrinin tė regjistroheshin, dhe pse butoni Regjistrohu ishte i evidencuar nė pjesėn e sipėrme te faqes.  Kėsaj here jemi munduar te studiojmė dhe aplikojmė njė Design sa me tė ...
  Kategoritė
  Komuniteti
  Tablotė e Bashkangjitura Imazhet e Bashkangjitur