Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Komunikime te administratoreve nga Ditari i tyre !

  1. Disa nga mėnyrat pėr tė shtuar Facebook nė faqen tuaj!

    Facebook eshte nje nga rrjetet sociale me te medhaja ne Internet, integrimi i tij me faqet e tjera eshte i thjeshte dhe frytdhenes. Ne faqen tone aktualisht gjenden disa nga keto blokė dhe sherbimi me i fundit eshte butoni "Vendose nė Facebook" ne artikujt e portalit qe lejon publikim e lajmeve dhe ne facebook-un tuaj.

    Butonat pėr Facebook

    facebook-share-button.jpg ...