View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Komunikime te administratoreve nga Ditari i tyre !

  1. Rikthehet Humori, Lojrat Arcade dhe Opsioni per te Falenderuar Anetarin

    Pas njė pune tė gjatė kemi bėrė tė mundur rikthimin e disa funksioneve pėr faqen!

    Nje ndėr mė tė kėrkuara ėshtė Salla e Lojrave qė tashme duhet tė funksionoj pa probleme.

    Opsioni tjetėr ėshtė mundėsia pėr tė ri-zgjedhur humorin e ditės. Si nė imazhin mė poshtė:    Opsioni tjetėr ...