Receta Gatimi
View RSS Feed

Vitamina

Ditari i ReniX- per GEEK People!!! hihi

 1. Hyperlapse nga Instagram - Ja se per ēfare sherben!

  Instagram zoterohet nga Facebook, pas blerjes se 1 Milion Dollare nė vitin 2012. Nuk ka ndryshuar shume nga ajo kohe, perveēse disa rinovime te pamjes si dhe mundesia per te rregjistruar video. Pikerisht per videot Instagram ka publikuar nje aplikacion te ri quajtur Hyperlapse.  Hyperlapse tė mundėson rregjistrimin e videove tė ...
  Kategoritė
  Internet , Teknologji
 2. Telefonat Smartphone shpėrthejnė nėpėr xhepa

  Jo me larg se dje u perhap lajmi se iPhone kishte djeg gjoksin nje 24 vjeēare, ndersa rasti i OnePlus eshte mese i veēante! OnePlus ka shperthyer ne xhep te perdoruesit duke i shkaktuar deme serioze.

  Ja disa foto nga ēka ngelur nga smartphone:

  Por pse ndodh ...
  Kategoritė
  Teknologji
 3. Degjo Radio nga iTunes

  Kjo eshte nje guide e shkurter per fillestaret! Si te degjosh radio online nga iTunes.

  iTunes ka nje librari te larmishme me stacione radio online te ndara sipas rrymave:
  Pasi te keni instaluar iTunes falas nga faqja e Apple, hapeni dhe tek Music, do te gjeni siper Internet Radio.
  Pasi ...
  Kategoritė
  Internet
 4. Lufta per zogun (e Tunes)

  Shkon ne 11 milion shikimi "zogu" i Tunes!  Duke bere disa parashikime, nga klikimet ne Youtube, Zogu mund te ketė fituar rreth 15 000 Euro!
  Etiketa: 1990, fenix, tuna, zogu
  Kategoritė
  Internet
 5. Franz Kafka ne Google

  Nuk mund te mungonte nje doodle nga Google per shkrimtarin e madh Franz Kafka!

  Etiketa: doodle, google, shkrimtar
  Kategoritė
  Internet
 6. Douglas Adams

  Google Kujton Douglas Adams!
  Douglas Noėl Adams lindi mė 11 mars 1952 nė Cambridge, Britania e Madhe; vdiq mė 11 maj 2001 nė Santa Barbara, ShBA. Ka qenė njė shkrimtar britanik dhe autori i romanit The Hitchhiker's Guide to the Galaxy.

  Nėna e tij Janet Adams ishte njė infermiere nė ...
  Kategoritė
  Internet
 7. Facebook kopjon nga Google Plus

  Suksesi i Google+, nuk i ka lene te qete drejtuesit e Facebook. Ndryshimi i ardhshem ngjason shume me rrjetin social nga Google. Kjo eshte nje video prezantuese e veshjes se re, ku duket qarte se koncepti me ikonat anash eshte eredituar nga Google Plus.

  [/QUOTE]
  Kategoritė
  Internet
 8. Google Plus me Pamje te re

  Rrjeti social i Google, Plus, ka vendosur te ndryshoj sadopak pamje. Keto jane disa screenshot nga design i ri!
  Kategoritė
  Internet
 9. Zhblloko iPhone 5, iOS 6 Untethered Jailbreak  Eshte bere i mundur leshimi i Untethered Jailbreak per iOS6. Qe do me thene ju mund te zhbllokoni iPhone me sistem iOS6.
  Shkarko http://bit.ly/ios-jailbrake - Per guiden si ta zhbllokoni, vizitoni forumin ne hapesiren Smartphone
 10. Ja Si ndryshon Google per 100 Vjetorin e Pavarsise  Sa inat qe nuk eshte nderkombetare

  Gjithesesi Gezuar diten e Shpalljes se Pavarsise!
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit