View RSS Feed

Uncategorized

Entries with no category

 1. Argjentine “Supermeni” shpeton makinen nga treni  “Supermeni” ekziston vertete, te pakten ne Argjentine. Kete e verteton nje video sigurie ne nje prej rrugeve te vendit amerikano-latin, ku nje person ka rrezikuar jeten e tij per te shpetuar ate te te tjereve.
  Sipas asaj qe shihet ne videon e publikuar ne gjithe mediat vendase dhe qe tashme eshte ...
  Kategoritė
  Uncategorized
 2. Rikthimi i fotove,videove, dukumentave te fshira gabimisht nga ne  Problem me fotot,programet,dokumentat etj te fshira gabimisht nga ju, qe ju duhen patjeter,zgjidhja eshte teper e lehte, programi i cili quhet Recuva na mondeson rikthimin e te gjithave fotove videove dokumentave etj te fshira gabimisht nga ne.
  Programi Recuva eshte teper efiks ne sakanimin dhe gjetjen e fotove ...

  Updated 08-02-2010 at 09:48 AM by Kliton

  Etiketa: dokumentat
  Kategoritė
  Uncategorized