Receta Gatimi
View RSS Feed

Kliton

 1. Nero Multimedia Suite 10 + Serial Direkt Link

  Exlusive Nero Multimedia Sute 10 + Serial + Direkt Link Per Shkarkim
  Shkarko Nero 10 Multimedia Suite

  Kodi:
  http://ftp22.nero.com/Nero10/79a1617ac1f8b22196e2c6ed2724df74/Nero-10.0.13100_trial.exe
  Shkarko Serialin

  Kodi:
  http://hotfile.com/dl/38717337/5020da6/Nero_MultimeDia_Suite_10_Serial_www.lirenti.com.rar.html
  ...
  Kategoritė
  Multimedia
 2. Argjentine “Supermeni” shpeton makinen nga treni  “Supermeni” ekziston vertete, te pakten ne Argjentine. Kete e verteton nje video sigurie ne nje prej rrugeve te vendit amerikano-latin, ku nje person ka rrezikuar jeten e tij per te shpetuar ate te te tjereve.
  Sipas asaj qe shihet ne videon e publikuar ne gjithe mediat vendase dhe qe tashme eshte ...
  Kategoritė
  Uncategorized
 3. Rikthimi i fotove,videove, dukumentave te fshira gabimisht nga ne  Problem me fotot,programet,dokumentat etj te fshira gabimisht nga ju, qe ju duhen patjeter,zgjidhja eshte teper e lehte, programi i cili quhet Recuva na mondeson rikthimin e te gjithave fotove videove dokumentave etj te fshira gabimisht nga ne.
  Programi Recuva eshte teper efiks ne sakanimin dhe gjetjen e fotove ...

  Updated 08-02-2010 at 08:48 AM by Kliton

  Etiketa: dokumentat
  Kategoritė
  Uncategorized
 4. Nė Tiranė konsumohet 18 kg heroinė nė muaj  Burime teper te sigurta Shqiptare bėjn tė ditur se zyrtarisht ėshtė pranuar se nė Shqipėri ekziston njė numėr prej 30-40 mijė pėrdoruesish tė rregullt tė drogave, kryesisht tė hashashit, nga tė cilėt mbi 3 mijė konsiderohen pėrdorues tė heroinės dhe mė pak tė kokainės.

  Specialistė tė Antidrogės, ...
  Kategoritė
  Lajme