• Menyra me e mire per te shkarkuar Video dhe MP3 nga YouTube, Facebook apo MetaCafe

  Jeni i apasionuar pas muzikesh dhe deshironi te ruani videoklipe dhe filet mp3 ne kompjuterin tuaj? Atehere ky eshte programi qe ju duhet. Ja te shikojme sebashku funksionet qe sjell.
  Clip Extractor nje program shume i thjesh dhe teper efikas ne perdorim dhe ne shkarkimin e videove nga shume site si: YouTube/MetaCafe/Megaporn/Break/Dailymotion dhe shume te tjerė.

  Clip Extractor mundeson shkarkin ne formatet MP4,Avi for DVD Player,Avi for PC,Quick Time (MOV),MP4 for iPod/PSP(MPEG4+AAC),MP4 Windows Mobile,3GP for Mobile(MPEG4+AAC),Flash Video dhe MP3 Audio(High Quality)


  Shkarko Clip Extractor

  Hotfile

  Kodi:
   http://hotfile.com/dl/36364361/4f51aa8/YouTube_Clip_Extractor_v2.2.0.8-By_PagjumsiA.rar.html
  Ose

  Filefront

  Kodi:
  http://www.filefront.com/16031615/YouTube-Clip-Extractor-v2.2.0.8-By-PagjumsiA.rar/
  Komente 8 Komente
  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   Faleminderit, eshte nje program mjaft i nevojshem.
  1. Maska e Kliton
   Kliton -
   Cool YouTube To MP3 Converter,dhe ky eshte nje program i ri dhe teper i mire per te shkarkuar videot nga YouTube ne formatin MP3/MP4/Flv/To iPod/iPhone/To PSP/To Black Berry/To iPad dhe shume formate te tjera.


   Shkarko Cool YouTube To MP3 Converter + Celės

   Kodi:
   http://hotfile.com/dl/38837498/08025c8/Cool_YouTube_To_MP3_Converter__Celes_www.lirenti.com.rar.html
   Ose


   Kodi:
   http://www.mediafire.com/?imwojn4lw0a
  1. Maska e Erlindi
   Erlindi -
   Une perdor DVDVideoSoft Free Studio dhe eshte sh i mire se ka dhe disa opsione si psh per te prere kengen apo convert dhe jane te gjitha ne nje
  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   Dhe un e kam perdor nje periudh DVDVideoSoft
  1. Maska e 3r1k0
   3r1k0 -
   Une perdor Any video converter
   Eshte i mire dhe mund te convertosh ne cfardo lloj formati.
   Vet perdor versionin portable, nese ju intereson shkarkojeni nga rapidlibrary.com
   link=>> http://rapidlibrary.com/download_fil...+Portable+.rar

   ose direkt rapidshare http://rapidshare.com/files/35590136...r_Portable.rar
  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   Flm 3r1k0, po e provoj dhe nje here kete qe ke postuar.
  1. Maska e ARANIT
   ARANIT -
   doja te te beja nje pyetje, disku D eshte mbushur plot dhe ka dale me te kuqe, nderkohe qe une si kam futur aq shume sa tregon ai.
  1. Maska e Momoja
   Momoja -
   Tani nuk mund ta merrni me kete prog
   :broken download link
 • Sponsor