• Facebook Camera - Arsyeja pse Zuckerberg pagoi 1 Milion per Instagram

  Ishte data 8 prill 2012 kur ne zyrat e Facebook po perhapeshin zera se Facebook kishte paguar Instagram per 1 Milion dollar. Eshte nje shifer shume e madhe per nje program fotosh qe gezonte popullaritetin e disa te apasionuareve. Por pas blerjes se Instagr.am nuk po kuptohet fati i ketij programi fotosh te ēastit.

  Pergjigja erdhi vetem para disa ditesh kur Facebook shfaqi Camera. Ky program eshte i ngjashem me Instagram por kuptohet sherbimi eshte ekskluziv per faqen blu. Facebook Camera lejon shperndarjen e fotove, modifikimin e tyre si dhe mundesine per te bere tag.  E bete tani lidhjen me Instagram? Ēfare rezultati do te kishte Camera, nese Instagram do te ishte akoma verdall!!!
  Komente 1 Koment
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   e mire po duket kjo Camera, por tani per tani qenka vetem per USA! Neyse presim derisa te leshohet edhe per EU e ta provojme 1 her
 • Sponsor