• 10 milion Shqiptarė duke e pėrkrahur Shqipėrinė sonte nė Beograd!
  Sonte do te mbahet ndeshja e shekullit! Kombetarja Kuq e Zi do te luaj kunder perfaqesueses serbe ne beograd! Ndeshja do te transmetohet LIVE ne Sheshin "Zahir Pajaziti" ne Prishtinė dhe gjithashtu edhe ne web mund ta ndiqni ne live stream.
  #JemiGATI

  Kodi:
  http://www.atdhe.cc/soccer/stream-37b822-serbia-vs-albania
  Komente 4 Komente
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   Ju mund ta shikoni kėtė artikull nė faqen e parė tė portalit ose duke klikuar mbi kėtė link: http://www.lirenti.com/content/420-1...nte-ne-Beograd

   - - - Updated - - -

   Nuk kam fjale ta pershkruaj se si ndihem, vec mund te them qe me 28 Nentor 1912 e ngritem Flamurin ne Vlore ndersa me 14 Tetor 2014 ne beograd! Nuk ka ma mir se me qen SHQIPTAR!

  1. Maska e Auroraa
   Auroraa -
   ueeeeeeeeeee ueeeeeeeeeeeee cfare SPEKTAKLI o zottttttttt....oooo sa me eshte kenaq zemra sonte....u terbuannn qente serb....ju hengert dreqi ishalla...serbi i poshter....
  1. Maska e landi i
   landi i -
   Nuk eshte thjeshte gezim ,kjo eshte dicka qe tejkalon cdo lloj ndjenje , hallall qumeshti e nones atij qe e ideoi dicka kaq fantastike ,perfundimisht u kthyen te gjithe ne shqiponja ....
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   nuk ka ndjenjė ma t'mir se sa me pa Shqypnin Etnike ka valon midis beogradit!

   Ma shum se KRENAR!
 • Sponsor