• Apple se shpejti ne tregun e makinave me shofer robot!  Sipas burimeve te peraferta te Reuters, me kompanine me baze ne Cupertioni, Kaliforni, Apple, ka informata se kjo e fundit eshte duke biseduar me prodhuesit e makinave per te nxjerrur ne treg se shpejti makinen e vet qe pretendohet te quhet "iCar" dhe do te jete pa shofer dhe me motor elektrik.

  "Nuk duket se kompania Apple deshiron shume ndihme nga prodhuesit e makinave" ka thene per portalin Reuters njerin nga burimet qe kerkonte te mbetej anonim.
  Komente 3 Komente
  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   Pas Google tashme dhe Apple Vetem uroj te mos perdori Apple Maps (batute)
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
   Pas Google tashme dhe Apple Vetem uroj te mos perdori Apple Maps (batute)
   hahahahahahaahhaahahahahahahaahahhaha sa kam qeshur me ket!

   Besoj se do te jete diēka unike
  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   Veshtire tashme te nxjerrin diēka unike! Vetem se ne rast se projekti ka nisur para shume vitesh dhe tani eshte dhene mundesia te vazhdojne prodhimin.
 • Sponsor