• iPhone 2018 do te prezantohen me 12 Shtator  Gjate dites se sotme, Apple ka derguar ftesat per eventin e vet special qe do ta mbaje me 12 Shtator ne sallen Steve Jobs ne Cupertino.

  Sipas thashethemeve te fundit, Apple pritet qe ne kete ngjarje t'i prezantoje tre modele te iPhone: "iPhone XS" me ekranin me teknologji OLED dhe diameter prej 5,8" dhe dy te tjere me LCD 6,1", respektivisht 6,5". Pervec celulareve te rinje, te mencur, Apple pritet qe te prezantoje edhe nje Apple Watch te serise 4 sidhe iPad Pro, te ri.

  Ngjarja do te transmetohet live ne web faqen e Apple dhe ate mund ta ndiqni nga pajisjet e juaja Apple sidhe ato te Microsoft me Windows 10 duke perdorur shfletuesin e Microsoft, Edge.
 • Temat e Fundit

  laki12

  Iptv m3u playlist mac adress free

  Autori i Temės : laki12

  Pershendetje
  Miq dashta prej jush kush merret me iptv me ma dergu nje playlist me mac adress m3u ju flm.

  Postimi Fundit Nga: laki12 21-01-2020, 11:07 AM Shko tek postimi i fundit
 • Sponsor