Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Pėrsėri Ndryshime!

Rate this Entry
Njė vit i ri duhej shoqėruar dhe me njė pamje tė re, apo jo?! Gjithsesi, ky ėshtė versioni Pure White i Portalit Lirenti.com. Kanė ardhur shumė emaile nė adresėn tonė mbi veshjen e parė, pasi nuk arrinin tė regjistroheshin, dhe pse butoni Regjistrohu ishte i evidencuar nė pjesėn e sipėrme te faqes.Kėsaj here jemi munduar te studiojmė dhe aplikojmė njė Design sa me tė thjeshtė dhe pa shpėrqendrime apo kufizime! Jemi munduar tė korrigjojmė tė gjitha problemet, por nėse ju shfaqet diēka jashtė "vendit" apo nuk ju funksionin ndonjė opsion, ju ftoj si pėrherė tė mos hezitoni tė na kontaktoni.

Qėndrim tė Kėndshėm!
Tablotė e Bashkangjitura Imazhet e Bashkangjitur
Kategoritė
Komuniteti

Komente

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: