View RSS Feed

blog

Si ta kuptoni nėse dikush ju ka fshirė nga lista e miqve nė Instagram?

Rate this Entry


Nėse keni qenė nė njė moment ku provoni dhe shikoni postimet e ndonjė prej miqve tuaj, por nuk jeni nė gjendje tė hyni nė profilin e tyre, atėherė ka njė zgjidhje pėr kėtė.

Ky person mund tė ketė mbyllur llogarinė e tyre pėrgjithmonė ose, pėr fat tė keq, ata e kanė bllokuar profilin tėnd.

Nėse profili i Instagram-it tė pėrdoruesit ėshtė vendosur nė ‘private’ atėherė emri i atij personi nuk do tė shfaqet nė listėn e kėrkimit; megjithatė kjo mund tė nėnkuptojė qė ata ose ju kanė bllokuar ose e kanė deaktivizuar llogarinė e tyre nė Instagram.

Nuk ka asnjė mėnyrė ligjore pėr tė kuptuar nėse ky person ju ka bllokuar nė Instagram, por ka disa zgjidhje dhe aplikacione tė palėve tė treta qė mund t’i pėrdorni.

Njė mundėsi ėshtė qė tė krijoni njė llogari tė re nė Instagram dhe pastaj thjesht ta pėrdorni funksionin ‘Kėrko’ duke vendosur emrin e pėrdoruesit nė shiritin e Kėrkimit / Search. Nėse ju tregon profilin e personit, atėherė ėshtė pothuajse e sigurt se ata ju kanė bllokuar juve nga lista e miqve tė tyre.

Komente

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: