Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

3 Ngjyra te reja per Veshjen e Forumit

Rate this Entry
Sapo kemi mbaruar punen me dy veshjet e reja per forumin dhe se shpejti do te shtohet dhe nje ngjyre e trete. Keto veshje mund ti perzgjedhni ne fund te ēdo faqe.Ne fund te ēdo faqe do te shfaqet ky opsion, nga ku ju mund te zgjidhni qe te perdorni forumin me ngjyrat qe ju pelqejne me shume.Se shpejti dhe ngjyra te tjera!
Kategoritė
Komuniteti

Komente

  1. Maska e ReniX
    Kjo purple shume e bukur
    Flm

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: