View RSS Feed

abdullah92

Teme e E veēantė (mė tė gjatė,me tė shkurtėr, mė tė cuditshem, dhe me te medha)

Rate this Entry
Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
Koleksion Fotosh (mė tė gjatė,me tė shkurtėr, mė tė vegjel, dhe me te medha)


Kamera Me E Vogel

Ushqimi me i Vogel

Letrat me te vogla
Gazeta me e vogel

Kali Me I Vogel


Pistoleta me e vogel


Semafori me i cuditshem

Fusha Futbollit me e cuditeshme


Pistoleta me e cuditshme
Zogu me i cuditshem


Palma me e cuditshme


Kufjet me te cuditshme

Fleshi me i cuditshem


LapTopi me i madh


Torta me e madhe


Burri me i shkurter


Sufllaqja me e madhe ne bote (mishi Sufllaqes)
Shpresoje tju pelqeje tema Abdullah-Lirenti.com

1z70sgpjpg.gif
Kategoritė
Argetim

Komente

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: