View RSS Feed

abdullah92

HIjet e Enderrave

Rate this Entry
Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
Secili prej nesh ka ėndrra .. Disa prej nesh ėndėrrojnė pėr nevojat qe deshiron ti plotesoje
Disa prej nesh ėnderrojne te jene nje nga personazhet e njohura .. Dhe shume ėndrrat te tjera
Por ēudi a ka me Ardhur ndonje dite qe te realizohen te gjithe keto endrra..
Shpresoj qe tė gjitha ėndrrat tuaja tė realizohen
Kategoritė
Argetim

Komente

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: