Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Perditesime te Veshjes se Faqjes

Rating: 3 votes, 4.33 average.
Pershendetje!

Falė iWeb.al, faqjes pėr ndėrtime website, na kane bėrė disa ndryshime tė vogla nė pjesėn e sipėrme tė faqes!

Nėse keni ndonjė problem mė kėtė mėnyren e rė tė shfaqes, ju ftoj tė na shkruani!

Bėni njė foto ekranit tuaj si duket faqja jonė duke evidencuar problemin tuaj!

Ju faleminderit
Etiketa: forum, ngjyra, social, veshje
Kategoritė
Komuniteti

Komente

 1. Maska e olsii
  Po butoni dalja pse nuk me del
 2. Maska e abdullah92
  I Njenjti problem As mua nuk me del ai butoni Dalja.
 3. Maska e Kliton
  Fantastike kjo me pelqen
 4. Maska e Administratori
  Mund te beni nje foto ekranit?

  Nuk ju shfaqet ne kete pike?  Mund te fshini Cookiet dhe te identifikoheni perseri!

  Faleminderit!
 5. Maska e olsii
  Po ne ate pike nuk me del, i fshiva cookiet por prap nuk del, foto nga kompjuteri nuk u postoka dot ketu.
 6. Maska e abdullah92
  Pershendetje E Provova edhe ate menyren me i fshi Cookiet por qendron i njenjti problem

  Keshtu me del
 7. Maska e Administratori
  Paskeni nje resolucion te ekranit shume te vogel! Jeni duke perdorur Netbook?

  Faleminderit, do te mundohemi ta rregullojme se shpejti!
 8. Maska e olsii
  OK u rregullua, faleminderit.
 9. Maska e abdullah92
  Edhe tek une U Rregullua Faleminderit
  Shume e lezetshme
 10. Maska e vaaldr1n
  edhe mua po me pelqejne keto ndryshime

  Suksese...
 11. Maska e PinkPrincess
  Shume bukur duket.

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: