View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Disa nga mėnyrat pėr tė shtuar Facebook nė faqen tuaj!

Rate this Entry
Facebook eshte nje nga rrjetet sociale me te medhaja ne Internet, integrimi i tij me faqet e tjera eshte i thjeshte dhe frytdhenes. Ne faqen tone aktualisht gjenden disa nga keto blokė dhe sherbimi me i fundit eshte butoni "Vendose nė Facebook" ne artikujt e portalit qe lejon publikim e lajmeve dhe ne facebook-un tuaj.

Butonat pėr Facebook

facebook-share-button.jpg

Faqa e mesiperme mund te personalizoni butonin tuaj dhe ta vendosni ate ne faqe. Gjithashtu aty mund te gjeni Fan Box, Widgets dhe Badgets.

Mos harroni te beheni Fan i Lirenti.com ne Facebook (Portali Shqiptar)

Komente

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: