Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  11,575
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 170

Forumi: Futbolli

Nė brendėsi diskutime tė nxehta rreth ndeshjeve tė futbollit shqiptar dhe ate botėror. Do tė gjeni gjithashtu lajme, informacione dhe trasferta tė ndryshme mbi kėtė fushė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Rezultate, intervista, trasferime apo dhe ndeshje Live mbi futbollin shqiptarė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 188
 2. Futbolli me i bukur luhet nė Evropė. Seria A, Premier League, Bundesliga, Liga Spanjolle apo dhe Champions League.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 92
  • Postime: 1,091
 3. Diskutoni mbi ndeshjet e futbollit nėpėr botė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 646
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Zona e Tifozėve

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 06:55 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,306
  12-08-2012, 10:48 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Futboll Zone

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 06:09 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 30,258
  15-01-2009, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 1. David Beckham mahnitė me gjuajtjet e tij!

  Hapur nga smocking2, 01-09-2011 04:56 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,873
  01-09-2011, 09:51 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Skuadra e Preferuar

  Hapur nga Donika Krassniqi, 25-06-2011 10:05 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,795
  30-06-2011, 02:59 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Skuadra me e mirė nė Botė 2011

  Hapur nga Berii, 30-05-2011 03:57 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,509
  30-05-2011, 04:09 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Eto’o shpenzon 2500 euro nė ditė

  Hapur nga Kliton, 08-04-2011 12:13 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,673
  08-04-2011, 08:05 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Pse ka dy lloje futbolli?

  Hapur nga lovee, 11-03-2011 07:04 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,051
  11-03-2011, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
 6. 36 kartonė tė kuq nė njė ndeshje futbolli

  Hapur nga lovee, 04-03-2011 10:30 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,374
  05-03-2011, 10:46 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Eto’o nuk paguan 60 euro!

  Hapur nga Kliton, 01-03-2011 04:33 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,531
  02-03-2011, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Trajneri i Portos nė radarėt e Juventusit

  Hapur nga lovee, 28-02-2011 09:32 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,116
  01-03-2011, 06:39 PM Shko tek postimi i fundit
 9. FIFA heton trukime tė ndeshjeve nė Shqipėri

  Hapur nga lovee, 01-03-2011 01:16 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,479
  01-03-2011, 03:58 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Allegri: Pato ka vetėm 21 vjet

  Hapur nga ulkina, 22-02-2011 04:16 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,592
  22-02-2011, 05:41 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Messi: Jam i sigurt se Cesc ėshtė i Barcės

  Hapur nga ulkina, 22-02-2011 04:13 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,051
  22-02-2011, 04:13 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Video Ky tifo nuk eshte pare ndonjehere!

  Hapur nga ReniX, 20-12-2010 01:07 PM
  argetim, humor, procesi sportiv, sport, sport live, video sport
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,258
  21-12-2010, 01:09 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Kampionati Boteror Rusi 2018 dhe Katar 2022

  Hapur nga Kliton, 03-12-2010 09:19 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,803
  03-12-2010, 09:57 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,326
  29-11-2010, 08:25 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Barcelona apo Real Madridi.

  Hapur nga gjendar, 27-11-2010 05:43 PM
  futbooll
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,091
  27-11-2010, 05:43 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,159
  24-08-2010, 05:07 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Essien shpreson nė njė sezon pa lėndime

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,152
  13-08-2010, 01:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,251
  13-08-2010, 01:58 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Edhe Weder pas Baptistas

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:57 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,619
  13-08-2010, 01:57 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post B45 nė Angli pėr test mjekėsor

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,477
  13-08-2010, 01:56 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Sullivan: Behrami dėshiron tė largohet

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,662
  13-08-2010, 01:55 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post Shwarzer: Kam nevojė pėr Arsenalin

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,481
  13-08-2010, 01:54 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Post Kaka: Nuk isha vetvetja

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,792
  13-08-2010, 01:54 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Ibra, lojtari mė i paguar nė botė te City?

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,638
  13-08-2010, 01:53 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Post Liverpooli tė paguajė 60 milionė funte

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:52 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,418
  13-08-2010, 01:52 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Post Poulsen: Kam shumė pėr tė treguar

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,648
  13-08-2010, 01:51 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Post Mascherano lojtar i Barcelonės?

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:50 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,795
  13-08-2010, 01:50 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Post Benitez i gatshėm pėr trofeun e parė Tim

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:49 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,537
  13-08-2010, 01:49 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Post Tevez aludon nė largim nga kombėtarja

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:48 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,461
  13-08-2010, 01:48 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Post Giggs: Mos e harroni Beckhamin

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 07:50 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,708
  12-08-2010, 07:50 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.