Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  25-02-2012
  Lexime:
  15,578
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 170

Forumi: Futbolli

Nė brendėsi diskutime tė nxehta rreth ndeshjeve tė futbollit shqiptar dhe ate botėror. Do tė gjeni gjithashtu lajme, informacione dhe trasferta tė ndryshme mbi kėtė fushė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Rezultate, intervista, trasferime apo dhe ndeshje Live mbi futbollin shqiptarė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 188
 2. Futbolli me i bukur luhet nė Evropė. Seria A, Premier League, Bundesliga, Liga Spanjolle apo dhe Champions League.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 92
  • Postime: 1,091
 3. Diskutoni mbi ndeshjet e futbollit nėpėr botė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 646
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Zona e Tifozėve

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 07:55 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,306
  12-08-2012, 11:48 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Futboll Zone

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 07:09 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 30,258
  16-01-2009, 12:30 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Magath: Liga Premier, opsion pėr mua

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:49 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,564
  12-08-2010, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Federer: Mund tė fitoj 20 ‘grand slam’ turne

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:48 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,347
  12-08-2010, 08:48 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Schalke ta pengojė Wolfsburgun pėr Diegon?

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,503
  12-08-2010, 08:47 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Iniesta: Mirė se erdhe Ozil

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:46 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,301
  12-08-2010, 08:46 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Reali tė mposhtė Milanin pėr Ganson

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,426
  12-08-2010, 08:45 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Ferguson: Glazerėt bėnė punė tė mirė

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:44 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,242
  12-08-2010, 08:44 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Blanc: Paraqitja e mirė, por jo humbja

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:43 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,288
  12-08-2010, 08:43 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post B45 vetėm 2 milionė euro larg Cityt

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:42 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,301
  12-08-2010, 08:42 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Carvalho: Mourinho, trajner fitues

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,702
  12-08-2010, 08:41 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Neymar lojtar i Chelseat?

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,682
  12-08-2010, 08:40 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Zyrtare: United transferon Bebe

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,825
  12-08-2010, 08:38 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Post Rivaldo nė negociata me Mallorcan

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,580
  12-08-2010, 01:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,439
  12-08-2010, 01:35 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Dzeko: E dua Juventusin

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:35 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,646
  12-08-2010, 01:35 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Mascherano e do Barcelonėn

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,322
  12-08-2010, 01:34 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Fabiano lojtar i Marseille?

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:33 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,692
  12-08-2010, 01:33 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Shkėmbim Ibra-Robinho?

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:32 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,318
  12-08-2010, 01:32 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Zyrtare: Poulsen lojtar i Liverpoolit

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:31 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,730
  12-08-2010, 01:31 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Macherano: Nuk kam problem me Liverpoolin

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:30 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,603
  12-08-2010, 01:30 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post Capello: Beckham tė penzionohet

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,321
  12-08-2010, 01:29 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Post Toure: Balotelli, eja te City

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,760
  12-08-2010, 01:28 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Hernandez. Do tė preferoja fitoren

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,938
  12-08-2010, 01:28 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Post Silva shpėton Spanjėn

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 01:26 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,628
  12-08-2010, 01:26 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Post Anglia dhe Argjentina solide, Gjermania barazon

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 06:55 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,689
  12-08-2010, 06:55 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Post Spanja e para, Shqipėria e 70-ta

  Hapur nga vaaldr1n, 11-08-2010 11:23 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,094
  11-08-2010, 11:23 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Post Balotelli: E di tė ardhmen time

  Hapur nga vaaldr1n, 11-08-2010 11:22 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,507
  11-08-2010, 11:22 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,961
  11-08-2010, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Post Branca: Nuk ka negociata pėr Burdisson

  Hapur nga vaaldr1n, 11-08-2010 11:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,598
  11-08-2010, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Post Jones kalon nė Stoke City

  Hapur nga vaaldr1n, 11-08-2010 11:19 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,186
  11-08-2010, 11:19 PM Shko tek postimi i fundit
 28. Post Bajrami shėnon nė fitoren e Suedisė

  Hapur nga vaaldr1n, 11-08-2010 11:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,606
  11-08-2010, 11:17 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.