Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  25-02-2012
  Lexime:
  15,578
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 170

Forumi: Futbolli

Nė brendėsi diskutime tė nxehta rreth ndeshjeve tė futbollit shqiptar dhe ate botėror. Do tė gjeni gjithashtu lajme, informacione dhe trasferta tė ndryshme mbi kėtė fushė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Rezultate, intervista, trasferime apo dhe ndeshje Live mbi futbollin shqiptarė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 188
 2. Futbolli me i bukur luhet nė Evropė. Seria A, Premier League, Bundesliga, Liga Spanjolle apo dhe Champions League.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 92
  • Postime: 1,091
 3. Diskutoni mbi ndeshjet e futbollit nėpėr botė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 646
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Zona e Tifozėve

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 07:55 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,306
  12-08-2012, 11:48 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Futboll Zone

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 07:09 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 30,258
  16-01-2009, 12:30 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Botėrori, 10 arsye pėr ta kujtuar

  Hapur nga ardona, 13-07-2010 07:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,710
  13-07-2010, 07:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,672
  11-07-2010, 01:41 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Kupa Botes Afrika Jugut 2010 STADIUMET

  Hapur nga Kliton, 22-06-2010 11:50 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,069
  22-06-2010, 01:56 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Kalendari Kupes Botes 2010 Ne Desktopin Tuaj

  Hapur nga Kliton, 12-06-2010 11:01 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,597
  13-06-2010, 08:46 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Wink Sa tifoza te italise jemi te lirenti.com

  Hapur nga argent, 05-06-2010 11:00 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,813
  06-06-2010, 04:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,410
  05-06-2010, 10:58 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Modele futbolliste, pėr fonde bamirėsie

  Hapur nga Kliton, 01-06-2010 06:25 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,695
  03-06-2010, 08:12 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Robben: Bayerni nuk ėshtė ekip i madh

  Hapur nga MAJDI, 27-05-2010 08:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,195
  27-05-2010, 08:54 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Capello refuzon tė kėndojė himnin e Anglisė

  Hapur nga MAJDI, 27-05-2010 08:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,273
  27-05-2010, 08:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,973
  06-05-2010, 03:04 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Mancini: Tevez do tė mbetet nė City

  Hapur nga MAJDI, 06-05-2010 03:03 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,757
  06-05-2010, 03:03 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Chelsea interesohet pėr Higuain

  Hapur nga MAJDI, 06-05-2010 03:02 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,926
  06-05-2010, 03:02 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Revolucion nė United

  Hapur nga MAJDI, 27-04-2010 03:30 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,017
  27-04-2010, 03:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,077
  17-04-2010, 09:54 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Messi: Jemi pranė titullit

  Hapur nga Kliton, 11-04-2010 11:12 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,062
  11-04-2010, 11:12 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,234
  10-04-2010, 05:32 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Messi dhe Mourinho, tė superpaguarit e futbollit

  Hapur nga Kliton, 24-03-2010 05:04 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,390
  31-03-2010, 06:37 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Kaka dhe Ibra? Nje enderr e larget per Milanon…

  Hapur nga Kliton, 08-03-2010 02:02 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,993
  08-03-2010, 02:02 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Boterori 2010, ja fanelat e kombetareve

  Hapur nga Kliton, 02-03-2010 05:09 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,078
  02-03-2010, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 15. FIFA mendon tė largojė rregullin e ofsajdit?

  Hapur nga Kliton, 02-03-2010 04:50 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,967
  02-03-2010, 05:00 PM Shko tek postimi i fundit
 16. United fitues i League Cup

  Hapur nga Kliton, 28-02-2010 06:18 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,656
  28-02-2010, 08:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,429
  26-02-2010, 03:37 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Brazili e Anglia me fanela me te riciklueshme

  Hapur nga Kliton, 26-02-2010 03:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,744
  26-02-2010, 03:01 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Champions League:Stuttgarti ndal kampionin

  Hapur nga Kliton, 24-02-2010 11:48 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,499
  24-02-2010, 11:48 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Champions League:Bordeaux nxjerr rezultat pozitiv

  Hapur nga Kliton, 24-02-2010 11:46 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,555
  24-02-2010, 11:46 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Champions League: United pėrmbys Milanin

  Hapur nga Kliton, 17-02-2010 09:36 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,364
  19-02-2010, 03:18 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Champions League: Lyoni mposht Realin

  Hapur nga Kliton, 17-02-2010 09:34 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,550
  17-02-2010, 09:34 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Post Diego: Jemi vetė fajtorė

  Hapur nga MAJDI, 07-02-2010 05:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,712
  07-02-2010, 05:09 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Kupa e Afrikes, tris radhazi per Egjiptin

  Hapur nga Kliton, 01-02-2010 11:08 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,723
  01-02-2010, 11:08 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,224
  27-01-2010, 01:00 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.