Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  25-02-2012
  Lexime:
  15,578
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 5 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Temat nga 121 deri nė 150 prej 170

Forumi: Futbolli

Nė brendėsi diskutime tė nxehta rreth ndeshjeve tė futbollit shqiptar dhe ate botėror. Do tė gjeni gjithashtu lajme, informacione dhe trasferta tė ndryshme mbi kėtė fushė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Rezultate, intervista, trasferime apo dhe ndeshje Live mbi futbollin shqiptarė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 188
 2. Futbolli me i bukur luhet nė Evropė. Seria A, Premier League, Bundesliga, Liga Spanjolle apo dhe Champions League.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 92
  • Postime: 1,091
 3. Diskutoni mbi ndeshjet e futbollit nėpėr botė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 646
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Zona e Tifozėve

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 07:55 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,306
  12-08-2012, 11:48 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Futboll Zone

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 07:09 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 30,258
  16-01-2009, 12:30 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Rikthehet milani i frikshem.

  Hapur nga paolo maldini, 18-01-2010 03:47 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,844
  19-01-2010, 09:39 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Milan shkateron Juventusin

  Hapur nga arditu, 11-01-2010 08:15 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,562
  11-01-2010, 08:15 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Barca fiton edhe Superkupėn e Evropės

  Hapur nga Kliton, 29-08-2009 04:12 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,193
  29-08-2009, 04:15 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Berlusconi lancon baby-Milan

  Hapur nga Enkelejda_24, 16-08-2009 08:44 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,111
  17-08-2009, 01:26 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Nis sot Premier League

  Hapur nga Kliton, 15-08-2009 01:32 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,849
  15-08-2009, 02:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,826
  07-08-2009, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Cana: Jam nje lider tipik per futbollin anglez

  Hapur nga Kliton, 31-07-2009 09:54 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,926
  01-08-2009, 05:33 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Formacioni mė i mirė i dekadės nė botė

  Hapur nga Kliton, 28-07-2009 05:03 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,921
  28-07-2009, 11:32 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Eto’o prezantohet tek Inter

  Hapur nga Kliton, 28-07-2009 10:05 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,415
  28-07-2009, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Ibrahimovic prezantohet si lojtar i Barcelonės

  Hapur nga Kliton, 28-07-2009 09:55 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,929
  28-07-2009, 01:56 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Baric: Portugezet nuk moren fryme ne Shqiperi

  Hapur nga Kliton, 12-06-2009 04:23 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,924
  26-07-2009, 08:52 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Ferguson: Ronaldo me i miri ne bote

  Hapur nga Kliton, 22-07-2009 10:49 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,286
  22-07-2009, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Taci kerkon te bleje skuadren e Bolognes

  Hapur nga kuklla, 17-07-2009 10:56 AM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,020
  21-07-2009, 11:36 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Kaka-Ronaldo, klauzola 1 miliarde euro

  Hapur nga Kliton, 18-07-2009 04:21 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,539
  18-07-2009, 10:34 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Benzema prezantohet pa numėr

  Hapur nga Kliton, 10-07-2009 04:40 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,016
  10-07-2009, 05:03 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ronaldo prezantohet nė Bernabeu

  Hapur nga Kliton, 07-07-2009 10:10 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,252
  07-07-2009, 01:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,097
  01-07-2009, 10:53 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Kaka: Gjithmonė do tė jem fans i Milanit

  Hapur nga Kliton, 30-06-2009 09:49 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,030
  01-07-2009, 01:35 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Brazili fitues i Kupės sė Konfederatave

  Hapur nga Kliton, 29-06-2009 10:24 AM
  brazili, konfederatave, kupa
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,375
  30-06-2009, 09:56 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Pele: Ronaldo mė kujton George Bestin

  Hapur nga Kliton, 28-06-2009 10:45 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,070
  29-06-2009, 01:40 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Tevez fajėson ardhjen e Berbatovit pėr largimin

  Hapur nga Kliton, 28-06-2009 10:52 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,756
  29-06-2009, 01:38 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Barazim 1-1 ne miqesoren eksperimentale kuqezi

  Hapur nga Kliton, 11-06-2009 09:55 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,092
  11-06-2009, 06:48 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Portugali-Shqiperi

  Hapur nga Kliton, 05-06-2009 04:26 PM
  2 Faqe
  1 2
  futboll, shqiperi, sport
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,185
  08-06-2009, 04:25 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Sheiku Al Maktum kerkon Milanin

  Hapur nga Kliton, 03-06-2009 09:54 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,127
  03-06-2009, 09:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,445
  30-05-2009, 10:28 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,639
  29-05-2009, 10:17 AM Shko tek postimi i fundit
 23. Ronaldinho e sheh te ardhmen larg Milanit

  Hapur nga Kliton, 14-05-2009 09:37 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,776
  14-05-2009, 09:37 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Finalja e Champions, masa ne Rome

  Hapur nga Kliton, 09-05-2009 09:43 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,092
  09-05-2009, 02:37 PM Shko tek postimi i fundit
 25. City hap thesin, 150 milione Paund per Messi-n

  Hapur nga Kliton, 05-05-2009 09:43 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,726
  05-05-2009, 09:43 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Lorik Cana, Liverpuli mendon per shqiptarin

  Hapur nga Kliton, 01-05-2009 09:38 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,698
  01-05-2009, 09:38 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.