Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  11,575
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456
Temat nga 151 deri nė 170 prej 170

Forumi: Futbolli

Nė brendėsi diskutime tė nxehta rreth ndeshjeve tė futbollit shqiptar dhe ate botėror. Do tė gjeni gjithashtu lajme, informacione dhe trasferta tė ndryshme mbi kėtė fushė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Rezultate, intervista, trasferime apo dhe ndeshje Live mbi futbollin shqiptarė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 188
 2. Futbolli me i bukur luhet nė Evropė. Seria A, Premier League, Bundesliga, Liga Spanjolle apo dhe Champions League.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 92
  • Postime: 1,091
 3. Diskutoni mbi ndeshjet e futbollit nėpėr botė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 646
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Zona e Tifozėve

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 06:55 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,306
  12-08-2012, 10:48 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Futboll Zone

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 06:09 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 30,258
  15-01-2009, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Ronaldinho adhuron Mourinhon

  Hapur nga Kliton, 11-04-2009 10:05 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,739
  11-04-2009, 10:05 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Shikoni Shqiperi - Hungari sonte ora 20:30

  Hapur nga ReniX, 28-03-2009 12:43 PM
  futboll
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,878
  29-03-2009, 09:12 AM Shko tek postimi i fundit
 3. FIA terhiqet, 2009-ta me rregullat e vjetra

  Hapur nga Kliton, 21-03-2009 10:16 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,850
  21-03-2009, 10:16 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Mourinjo nėn hetim, federata gati dėnimin

  Hapur nga Kliton, 06-03-2009 10:31 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,674
  14-03-2009, 10:23 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Donadoni, trajner i ri i Napolit

  Hapur nga Kliton, 14-03-2009 10:20 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,708
  14-03-2009, 10:20 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Ekipet me te pasura

  Hapur nga girl08, 12-03-2009 01:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,069
  12-03-2009, 01:34 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Ja 11 lojtaret me te mire te 2008

  Hapur nga girl08, 12-03-2009 01:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,164
  12-03-2009, 01:24 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Efekti i krizės: Milani ul rrogat

  Hapur nga Kliton, 05-03-2009 04:14 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,400
  05-03-2009, 04:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,502
  27-02-2009, 06:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,907
  23-02-2009, 05:22 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Rekord i Van Der Sar 1302minuta pa pesuar gol

  Hapur nga Kliton, 19-02-2009 10:23 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,982
  19-02-2009, 10:23 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Milan dhe LA Galaxy merren vesh pėr Beckham

  Hapur nga Kliton, 16-02-2009 08:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,140
  16-02-2009, 08:53 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Ēelsi zyrtarizon trajnerin Hidink

  Hapur nga Kliton, 12-02-2009 05:13 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,442
  13-02-2009, 09:18 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Shkurt Nga Ndeshjet e Tjera

  Hapur nga Kliton, 12-02-2009 08:36 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,553
  12-02-2009, 05:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,243
  12-02-2009, 08:47 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Brazili, leksion futbolli kampionėve tė botės

  Hapur nga Kliton, 11-02-2009 11:50 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,881
  11-02-2009, 11:50 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Shkarkohet Skolari, Ēelsi kėrkon trajner

  Hapur nga Kliton, 09-02-2009 05:31 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,448
  09-02-2009, 05:31 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ibra-Kaka, me te paguarit e vitit 2008

  Hapur nga Kliton, 08-02-2009 01:42 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,964
  08-02-2009, 01:42 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Aksionet me te mira te 2008 ne Futboll

  Hapur nga Negativ, 03-01-2009 01:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,441
  03-01-2009, 01:59 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Kur futbolli behet freestyle

  Hapur nga ReniX, 08-10-2008 03:42 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,976
  08-10-2008, 03:42 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.