+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Temat nga 31 deri nė 37 prej 37

Forumi: Futbolli shqiptar

Rezultate, intervista, trasferime apo dhe ndeshje Live mbi futbollin shqiptarė.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kampionati Shqiptar

  Hapur nga Kliton, 31-01-2009 07:04 PM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 12,521
  30-04-2009, 09:25 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Burgosja e kombėtares shqiptare hyn nė histori

  Hapur nga kuklla, 16-12-2008 02:26 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,201
  16-12-2008, 02:26 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Tirana 2 Milan 0

  Hapur nga kuklla, 15-10-2008 10:28 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,519
  15-10-2008, 03:58 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Interviste me Erion Bogdanin

  Hapur nga kuklla, 14-10-2008 10:49 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,618
  14-10-2008, 10:49 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Stadiumi, "Vllaznia" rrezikon Evropėn

  Hapur nga kuklla, 26-06-2008 09:57 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,438
  26-06-2008, 09:57 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Bojkotohet kampionati Shqiptar i futbollit

  Hapur nga ReniX, 21-03-2008 06:39 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,600
  21-03-2008, 06:39 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Kampionati Shqiptar 2007/08

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 06:57 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 8,109
  11-03-2008, 09:37 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Lojtarėt e Kombtarės a luajn me zemėr

  Hapur nga Kampioni99, 16-09-2007 07:31 PM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,018
  31-01-2008, 11:22 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.