+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Temat nga 61 deri nė 88 prej 88

Forumi: Kampionate Evropian

Futbolli me i bukur luhet nė Evropė. Seria A, Premier League, Bundesliga, Liga Spanjolle apo dhe Champions League.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: FORCA MILAN

  Hapur nga LAKJA, 24-09-2007 01:06 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 134
  • Lexime: 30,196
  10-04-2012, 08:07 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Merkato: Levizjet e Lojtareve

  Hapur nga Kliton, 29-03-2009 12:15 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  futbollist, merkato sporti, sport, sporti shqiptar
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 29,089
  02-09-2009, 10:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: FORZA INTER

  Hapur nga kuklla, 19-08-2007 09:28 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 15,989
  08-07-2009, 01:26 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Renditja FIFA pėr Evropėn

  Hapur nga Altin111, 24-10-2007 05:20 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,599
  05-01-2009, 02:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,198
  02-02-2009, 05:30 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Bufon kėrkon njė “e-mail” nga Obama

  Hapur nga Kliton, 30-01-2009 10:23 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,340
  30-01-2009, 10:23 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Leo Mesi: Pėrjetėsisht te Barcelona

  Hapur nga Kliton, 27-01-2009 04:12 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,629
  27-01-2009, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Skuadra mė e mirė e vitit 2008 sipas FIFA-s

  Hapur nga Negativ, 25-01-2009 07:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,359
  25-01-2009, 07:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,232
  23-01-2009, 09:26 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Kaka Refuzon Sheiket,qendron tek Milani

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:12 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,092
  22-01-2009, 06:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,383
  19-01-2009, 06:22 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Digo-Juventus, marrėveshja ėshtė afėr

  Hapur nga Kliton, 18-01-2009 09:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,198
  18-01-2009, 09:21 PM Shko tek postimi i fundit
 6. 243 milionė funte pėr Kaka? Milani pranon?

  Hapur nga Negativ, 16-01-2009 10:51 AM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,334
  18-01-2009, 06:35 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Premier League, triumfojne Manchester e Chelsea

  Hapur nga Kliton, 18-01-2009 12:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,636
  18-01-2009, 12:45 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Milan e Fiorentina, nė gjurmėt e Migjen Bashes

  Hapur nga Negativ, 13-01-2009 12:15 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,096
  13-01-2009, 12:15 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Igli Tare: Bundesliga, mė e mirė se Seria A

  Hapur nga Negativ, 13-01-2009 12:13 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,116
  13-01-2009, 12:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,910
  13-01-2009, 10:27 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Erjon Bogdani, nė "orbitėn" e Romės

  Hapur nga Negativ, 07-01-2009 01:15 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,915
  11-01-2009, 11:47 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Reali dhe Barcelona me fitore..

  Hapur nga Negativ, 11-01-2009 11:19 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,665
  11-01-2009, 11:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,592
  11-01-2009, 11:15 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Ronaldo pėson aksident

  Hapur nga Negativ, 08-01-2009 07:26 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,802
  08-01-2009, 07:55 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Klinsman kėrkon Canėn te Bayerni

  Hapur nga Negativ, 07-01-2009 07:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,205
  07-01-2009, 07:29 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Guardiola: Messi luajti shkėlqyeshėm

  Hapur nga Negativ, 07-01-2009 02:16 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,121
  07-01-2009, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Liga Premier mė e mira nė botė

  Hapur nga Negativ, 06-01-2009 08:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,146
  06-01-2009, 08:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,327
  04-01-2009, 02:10 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Kush do te jet Fituesi I Champions League ne 2008-2009 ?

  Hapur nga Negativ, 02-01-2009 06:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,630
  02-01-2009, 06:54 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Vllaznia vs Napoli - Kupa Uefa

  Hapur nga ReniX, 11-08-2008 09:26 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,067
  12-08-2008, 12:53 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Eusebio Haliti ngjitet nė majė tė Evropės

  Hapur nga kuklla, 10-07-2008 09:41 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,246
  10-07-2008, 09:41 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Kampionati europian 2008

  Hapur nga kuklla, 15-05-2008 09:35 AM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,037
  09-07-2008, 04:55 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Sa kushtojnė 16 skuadrat e “Euro 2008”-s

  Hapur nga kuklla, 22-06-2008 06:23 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,238
  22-06-2008, 06:23 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.