Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 88

Forumi: Kampionate Evropian

Futbolli me i bukur luhet nė Evropė. Seria A, Premier League, Bundesliga, Liga Spanjolle apo dhe Champions League.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: FORCA MILAN

  Hapur nga LAKJA, 24-09-2007 01:06 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 134
  • Lexime: 68,653
  10-04-2012, 08:07 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Merkato: Levizjet e Lojtareve

  Hapur nga Kliton, 29-03-2009 12:15 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  futbollist, merkato sporti, sport, sporti shqiptar
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 51,667
  02-09-2009, 10:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: FORZA INTER

  Hapur nga kuklla, 19-08-2007 09:28 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 49,045
  08-07-2009, 01:26 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Renditja FIFA pėr Evropėn

  Hapur nga Altin111, 24-10-2007 05:20 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 13,034
  05-01-2009, 02:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 249,305
  13-04-2016, 11:27 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Lojra SHQIPĖRI Armeni - Euro 2016

  Hapur nga ReniX, 06-03-2015 11:18 PM
  albania, live, live score, ndeshje live, shqiperi, tifoz
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,605
  08-03-2015, 12:10 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,255
  23-10-2014, 09:57 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Zemer 1912 nė Vlorė, 2014 nė beograd!

  Hapur nga vaaldr1n, 15-10-2014 02:03 PM
  bac u kry, euro 2016, fitore, futboll, kuq e zi, shqiperia
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,177
  17-10-2014, 08:07 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

  Hapur nga Negativ, 02-01-2009 12:58 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 23,064
  28-03-2014, 10:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,471
  19-01-2014, 12:19 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Lojra Juventus - Roma, Totti: Sfidė prestigji

  Hapur nga Super Sport, 19-01-2014 12:14 PM
  juventus, roma, serie a, super sport
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,713
  19-01-2014, 12:14 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Finale Champions League

  Hapur nga ezel, 24-05-2013 07:37 AM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 9,384
  27-05-2013, 11:29 AM Shko tek postimi i fundit
 6. FORCA JUVENTUS

  Hapur nga PoLiGrAfIkSi, 24-09-2007 03:12 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 22,127
  16-05-2013, 09:19 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Thumbs up Barcelona vs Milan - Live ora 20:45

  Hapur nga ReniX, 11-03-2013 06:57 PM
  flash score, futboll, live futboll, live score, milan barcelona
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,023
  13-03-2013, 04:34 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Grupet e Champions League 2013

  Hapur nga Lirenti, 30-08-2012 05:52 PM
  calcio, champions, futboll, soccer, uefa, uefa euro
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,239
  03-10-2012, 04:26 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Lojra Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine

  Hapur nga ReniX, 24-05-2012 05:19 PM
  8 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 52,876
  03-07-2012, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Talking Tifozet e Euro 2012

  Hapur nga ReniX, 13-06-2012 12:53 PM
  euro 2012, europian, femra, futboll, sport, vajza
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,362
  13-06-2012, 04:45 PM Shko tek postimi i fundit
 11. AC Milan vs FC Inter

  Hapur nga paolo maldini, 02-04-2011 10:41 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 24,132
  09-05-2012, 02:44 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Angry Lamtumira e Pep Guardioles

  Hapur nga ReniX, 06-05-2012 01:31 PM
  barcelona, futbolli spanjoll, messi, real madrit, spanje, sport
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,691
  06-05-2012, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Cilet nga keta trajner te AC Milan ju ka pelqyer me shume

  Hapur nga ReniX, 05-04-2012 09:15 PM
  calcio, futboll, itali, milan, serie a, sport, supersport
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,239
  10-04-2012, 08:39 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Smile Champions League: Milan- Barcelona

  Hapur nga ReniX, 25-03-2012 12:15 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  barcelona, champions league, futboll, milan, sport, supersport, tifoz
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 23,467
  05-04-2012, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Arrow Juventus Milan - Formacioni dhe Foto

  Hapur nga ReniX, 20-03-2012 04:03 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  juventus, kupe italis, milan, sport, supersport
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 22,243
  25-03-2012, 07:23 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Thumbs up Kalendari per CHAMPIONS LEAGUE 2011-2012

  Hapur nga ReniX, 19-03-2012 11:14 AM
  champions leauge, futboll, hd sport, sport, supersport
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 9,889
  19-03-2012, 10:41 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Smile Serie A: Milan - Juventus - Formacioni

  Hapur nga ReniX, 25-02-2012 05:33 PM
  futboll, futboll live, juventus, livescore, milan, serie a
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,644
  26-02-2012, 07:24 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Talking Champions League - Milan ben Spektakel

  Hapur nga Al Capone, 15-02-2012 10:20 PM
  2 Faqe
  1 2
  futboll, milan, supersport, video sport
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 14,814
  18-02-2012, 11:11 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Kampionati Italian 2009-2010

  Hapur nga Kliton, 01-02-2010 10:35 AM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 18,387
  03-06-2011, 05:02 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Djallėzore AC Milan Kampion - Serie A

  Hapur nga argent, 07-05-2011 10:14 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,951
  08-05-2011, 11:34 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Djallėzore Milani drejt titullit KAMPION 2010-2011

  Hapur nga argent, 23-04-2011 08:33 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,226
  24-04-2011, 01:53 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Kryen nevojat personale gjatė ndeshjes

  Hapur nga Erinaa, 19-04-2011 03:20 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,299
  20-04-2011, 10:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 9,628
  22-02-2011, 01:47 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Goli me rrofishat i Rooney

  Hapur nga ReniX, 14-02-2011 12:23 PM
  angli, champions, gol, serie a, sport
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,963
  14-02-2011, 12:32 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Finale e Champions League: Bayern - Inter

  Hapur nga ReniX, 22-05-2010 08:54 PM
  champions, filale, futboll, inter, milan, sport
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,840
  23-05-2010, 10:28 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Foto Fotot me te bukura nga Seria A

  Hapur nga ReniX, 05-04-2010 07:38 PM
  bej sport, fizike, foto seria a, luaj sport, seria a, shendeti, sport, sporti shqiptar, trupi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,728
  05-04-2010, 09:25 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Kampionati Spanjoll 2009-2010

  Hapur nga Kliton, 15-02-2010 10:25 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 11,337
  07-03-2010, 02:07 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.