Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Argėtim dhe zbavitje

Njė njėri pa ndjenjėn e humorit ėshtė si njė qerre pa troshitje nga ēdo guralec nė rrugė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė nėnforum do tė kontribuojmė tė gjithė me histori tė kėndshme,barsaleta foto e ēfarėdo tjetėr qė mund tė konsiderohet si komike.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 130
  • Postime: 3,125
 2. Dėshironi qė kuriozitetet qė njihni ti bėni tė njohura nga ēdo kush.Postojini kėtu,nė kėtė mėnyrė zgjerojmė mė shumė horizontin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,258
  • Postime: 6,347
 3. Grimca Humoristike dhe videot me te bukura te trasmetuara ne televizionet shqiptare. Kamera te Fshehta.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 245
  • Postime: 1,395
 4. Zona me quize dhe rebuse te ndryshme. Jeni aq Inteligjent sa te zgjidhni enigmat tona? Ky eshte vendi ideal!

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 144
  • Postime: 11,114
+ Fillo njė Diskutim tė Ri