Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Argėtim dhe zbavitje

Njė njėri pa ndjenjėn e humorit ėshtė si njė qerre pa troshitje nga ēdo guralec nė rrugė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

  1. Nė kėtė nėnforum do tė kontribuojmė tė gjithė me histori tė kėndshme,barsaleta foto e ēfarėdo tjetėr qė mund tė konsiderohet si komike.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 130
    • Postime: 3,125
  2. Dėshironi qė kuriozitetet qė njihni ti bėni tė njohura nga ēdo kush.Postojini kėtu,nė kėtė mėnyrė zgjerojmė mė shumė horizontin.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 1,258
    • Postime: 6,347
  3. Grimca Humoristike dhe videot me te bukura te trasmetuara ne televizionet shqiptare. Kamera te Fshehta.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 245
    • Postime: 1,395
  4. Zona me quize dhe rebuse te ndryshme. Jeni aq Inteligjent sa te zgjidhni enigmat tona? Ky eshte vendi ideal!

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 144
    • Postime: 11,114
+ Fillo njė Diskutim tė Ri