Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 27 12345611 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 797

Forumi: Shtypi i Ditės

Mund tė lexoni ēdo ditė ngjarjet e zhvilluara nė botė, tė publikuara nė gazetat shqiptarė dhe tė huaja.

 1. Foto Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto Lajm!

  Hapur nga ReniX, 13-05-2010 05:11 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 86,836
  06-06-2013, 10:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 133,237
  26-08-2018, 03:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150,099
  11-06-2017, 01:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,591
  10-01-2017, 04:02 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Plagosi babė e bir, vetėdorėzohet

  Hapur nga lovee, 09-03-2011 10:02 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,502
  13-05-2016, 02:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,548
  20-04-2016, 04:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,116
  14-04-2016, 01:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,247
  08-04-2016, 12:46 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,609
  25-01-2016, 08:59 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,625
  17-01-2016, 10:46 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile BBC: Nėnė Tereza “shenjtorja e gjallė”

  Hapur nga vaaldr1n, 19-12-2015 01:18 AM
  bota, nene tereza, personazhe, shqiptar
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,114
  19-12-2015, 01:18 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,978
  14-12-2015, 01:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,565
  09-12-2015, 02:58 PM Shko tek postimi i fundit
 3. K.O Protesta e PD, Ambasada e SHBA dėnon dhunėn

  Hapur nga vaaldr1n, 08-12-2015 07:26 PM
  ambasada, partia demokratike, protesta, shba, shqiperia, tirana
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,818
  08-12-2015, 07:26 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,964
  30-10-2015, 08:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,959
  01-04-2015, 04:25 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Nuk jemi nė luftė me Islamin

  Hapur nga legjenda2, 19-02-2015 04:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,852
  19-02-2015, 04:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,335
  07-12-2014, 11:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,993
  04-11-2014, 11:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,668
  04-11-2014, 04:24 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Pavarėsia e gjyqsorit ne Shqiperi!

  Hapur nga aliu, 11-07-2014 09:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,091
  11-07-2014, 09:04 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Zbulohet nė Kukės tulipani shqiptar

  Hapur nga Erinaa, 17-03-2014 07:39 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,599
  27-06-2014, 10:09 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Nuk jemi as 2 milionė?!

  Hapur nga Erinaa, 16-04-2011 09:26 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 17,840
  14-02-2014, 08:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,268
  22-01-2014, 05:50 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Njė dashnore nė kėmbim tė biēikletės

  Hapur nga Erinaa, 21-01-2014 07:39 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,805
  22-01-2014, 05:39 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Kosovėn dhe Evropėn i pret " dimri i shekullit"

  Hapur nga Erinaa, 10-11-2013 02:19 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,924
  10-11-2013, 02:19 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Angry Terror ne plazhin e Vlores, 3 te vdekur!

  Hapur nga ReniX, 28-07-2013 10:12 PM
  lajme, shqip, vlore, vrasje
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 8,171
  04-08-2013, 09:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,194
  21-07-2013, 10:37 PM Shko tek postimi i fundit
 11. "The Sun": Shqiperia, shans te vdekurve per votim

  Hapur nga Kliton, 14-06-2009 09:48 AM
  korrupsion, lista votime, shqiperi, shqiperia voton, votime
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,062
  01-06-2013, 02:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,770
  23-04-2013, 12:46 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Unhappy A edhe PTK-nė doni me e falė, a?

  Hapur nga vaaldr1n, 15-04-2013 04:01 PM
  aktualitet, kosova, ngjarje, posta, qeveria, shitje, telekomi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,236
  16-04-2013, 07:06 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 27 12345611 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.