+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 11 nga 15 FillimiFillimi ... 6789101112131415 I funditI fundit
Temat nga 301 deri nė 330 prej 422

Forumi: Romanca

Ju ftojmė tė shprehni ndenjat tuaj pa kurrfarė hezitimi, pasi dashuria ėshtė sentimenti mė i fortė dhe mė i bukur njerėzor.

 1. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!

  Hapur nga X-man, 12-05-2009 11:41 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  dashuri, fraza dashurie, love
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 26,530
  08-01-2017, 06:55 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri

  Hapur nga Enkelejda_24, 01-02-2010 07:23 AM
  12 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 12
  • Pėrgjigje: 223
  • Lexime: 59,277
  08-09-2015, 09:06 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sa xheloz/e jeni ?

  Hapur nga ulkina, 19-11-2010 06:00 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 43,769
  26-12-2014, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 menyra si te puthemi - French Kiss

  Hapur nga ReniX, 20-01-2011 01:28 PM
  2 Faqe
  1 2
  adoleshenca, djem, french kiss, puthje, puthje franceze, puthje me gjuhe, shqiptar, vajza
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 24,607
  05-04-2013, 06:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,020
  01-04-2011, 10:41 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Si ta besh nje femer per vete....

  Hapur nga labja, 30-03-2011 09:59 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 12,318
  30-03-2011, 02:32 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Martesa me shkeusi

  Hapur nga Erinaa, 13-03-2011 11:27 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,791
  29-03-2011, 08:01 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Problemet e dy tė dashuruarve

  Hapur nga ulkina, 23-03-2011 02:53 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,106
  23-03-2011, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Zemer Cilat jane cilesite e lidhjes tuaj perfekte?

  Hapur nga ReniX, 22-03-2011 08:54 PM
  dashuri, djem, lidhje, romance, shqiptar, vajza
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,892
  22-03-2011, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Nuk ėshtė sėmundje dashuria, por mungesa e saj

  Hapur nga ulkina, 22-03-2011 10:05 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,800
  22-03-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Cifti me i lumtur..

  Hapur nga Erinaa, 15-03-2011 06:16 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,322
  16-03-2011, 08:25 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Larg cdo gjeje...

  Hapur nga Erinaa, 28-02-2011 01:24 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,723
  07-03-2011, 01:40 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Kushtuar dashuris se pamundur :(

  Hapur nga ulkina, 01-11-2010 07:50 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,284
  28-02-2011, 01:55 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Vetem per ata qe mendojne te martohen

  Hapur nga 3r1k0, 18-01-2011 06:27 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,269
  24-02-2011, 06:24 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Rusia dhe Irani ndalojnė Shėn Valentinin

  Hapur nga ulkina, 22-02-2011 05:01 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,006
  23-02-2011, 03:57 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Mashkulli Don Zhuan e femra Lavire!

  Hapur nga Erinaa, 22-02-2011 07:41 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,680
  23-02-2011, 09:11 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,166
  22-02-2011, 04:58 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Gjuha e vertet e dashurise, mesazhet ne telefon

  Hapur nga ulkina, 22-02-2011 04:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,710
  22-02-2011, 04:51 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Zemer Lojėrat e joshjes

  Hapur nga ulkina, 20-02-2011 07:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,771
  20-02-2011, 07:51 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Trandafili...

  Hapur nga Erinaa, 17-02-2011 03:44 PM
  dashuria, love, lule, trendafili
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 14,312
  18-02-2011, 09:11 PM Shko tek postimi i fundit
 15. 100 thenie te zgjuara per martesen

  Hapur nga Erinaa, 17-02-2011 04:44 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,734
  18-02-2011, 01:28 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Zemer Disa teknika joshese - Per femren dhe mashkullin!

  Hapur nga ReniX, 14-02-2011 06:36 PM
  cifte, dashuri, lidhje, love, probleme, psikolog, romance, studime
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,844
  15-02-2011, 07:24 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Duke menduar per nje VALENTIN ndryshe !

  Hapur nga ulkina, 14-02-2011 08:02 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,798
  14-02-2011, 08:09 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Meshkujt ‘pėrballė’ dashurisė

  Hapur nga labja, 12-02-2011 11:00 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,033
  13-02-2011, 05:59 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Zemer Takimet ne erresire, ne Internet

  Hapur nga X-man, 10-05-2009 01:28 AM
  chat, dashuri, fotografi, internet, photoshop, takime
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,790
  05-02-2011, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Zemer Flirtimi nė celular, ēfarė s’duhet bėrė

  Hapur nga labja, 04-02-2011 08:27 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,500
  05-02-2011, 07:35 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Matematika e Romances

  Hapur nga ulkina, 04-02-2011 05:18 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,584
  04-02-2011, 10:14 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Video Gezuar Shen Valentinin 2011!

  Hapur nga ReniX, 28-01-2011 11:47 PM
  festa, gezuar, romance, san valentino, shen valentini, shqip, urime, video
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,364
  28-01-2011, 11:47 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Te lidhemi apo te mos lidhemi .... ??

  Hapur nga ulkina, 22-11-2010 02:36 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,302
  09-01-2011, 05:02 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Shtate rreziqet me te medha te marteses

  Hapur nga Kliton, 19-12-2010 07:14 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,077
  26-12-2010, 03:44 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Intimiteti dhe kėrkesat

  Hapur nga Kliton, 23-12-2010 12:13 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,836
  23-12-2010, 12:13 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Post Poezi Kushtuar Njė Tradhtares!

  Hapur nga Bl3R0, 06-12-2010 10:16 PM
  dashurie, malli, ndarje, poezi, vetmie
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,578
  07-12-2010, 07:46 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Zbulo partnerin pėrmes cokollatės

  Hapur nga ulkina, 01-12-2010 08:46 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,266
  03-12-2010, 02:35 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.