Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 74

Forumi: Studentėt Shqiptarė

Studentėt Shqiptarė nga e gjithė Bota i gjeni nė kėtė nėnforum dhe mund ti kontaktoni pėr t'u njohur dhe pėr tė ndihmuar njėri-tjetrin.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kjo ėshtė ėndėrra e ēdo studenti! Ushtrime Fizike, Matematike dhe zgjidhe te pyetjeve nėpėr Olimpiada tė ndryshme shkollore.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 4
  • Postime: 15
 1. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Libėr Matematike me Ushtrime dhe Probleme te Zgjidhura

  Hapur nga ReniX, 24-09-2013 08:42 PM
  matematike, mesues, olimpiada matematike, probleme te zgjidhura, ushtrime matematike, ushtrime te zgjidhura
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,937
  27-09-2013, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė zgjedhim shkollėn e lartė?

  Hapur nga MAJDI, 08-03-2011 09:23 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 11,995
  08-06-2011, 06:25 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė zgjedhim programin master?

  Hapur nga ReniX, 12-03-2011 11:26 AM
  italia, kosove, master, shqip, student, tirane, universitet, vajza
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,688
  12-03-2011, 12:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 246,306
  07-04-2018, 03:28 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Smile Studentet Shqiptar ne France

  Hapur nga Griselda 1994, 05-10-2015 05:23 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,033
  15-10-2015, 02:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,493
  26-11-2014, 01:03 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Te ikesh nga vendi do te thote te vdesesh nga pak

  Hapur nga fjorii, 11-11-2010 06:24 PM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 52,626
  25-11-2014, 04:51 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Pinguin Lirentsat ne shkolle !!

  Hapur nga labja, 01-04-2012 10:39 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 16,613
  27-06-2014, 09:05 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Drejtesia Koeficentet e shkollave dhe lendeve me zgjedhje

  Hapur nga ReniX, 05-03-2014 07:02 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,181
  05-03-2014, 07:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,198
  09-05-2013, 09:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,521
  01-05-2013, 03:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,376
  25-02-2013, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Poezi te nxėnėsve

  Hapur nga Strategu, 20-01-2007 02:58 PM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 103,919
  16-02-2013, 09:30 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Nje faqe per te mesuar Frengjisht

  Hapur nga ReniX, 22-03-2011 05:11 PM
  bursa, gjuhe e huaj, pedagog, profesor, shkolla, student, studente, tirane, univesitet
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 24,810
  08-02-2013, 04:44 PM Shko tek postimi i fundit
 7. THENIE TE MESUESVE

  Hapur nga PoLiGrAfIkSi, 14-09-2007 11:51 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 18,407
  06-02-2013, 08:29 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Dhome/shpi me qera ne Paris

  Hapur nga Roalba, 24-12-2012 03:36 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,015
  31-12-2012, 05:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,748
  28-12-2012, 12:36 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Yjesite

  Hapur nga argeshajderlli, 04-10-2012 07:02 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,734
  04-10-2012, 10:52 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Rezultatet e provimit tė Maturės per Letėrsinė

  Hapur nga ReniX, 18-06-2012 03:39 PM
  letersi, matura, provime, student
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,704
  18-06-2012, 03:39 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Smile Historiku i muzikes shqiptare ... ?

  Hapur nga DMXhea, 05-06-2012 05:26 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,154
  05-06-2012, 06:33 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Programe Tabela per Organizimin e Kohes

  Hapur nga ReniX, 31-05-2012 09:35 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,787
  31-05-2012, 09:35 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Forma ''kam pėr tė''

  Hapur nga alfa1993, 21-05-2012 04:27 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,840
  31-05-2012, 09:32 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Sa maturante kemi ketu?

  Hapur nga keit, 07-04-2012 08:29 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 15,166
  22-04-2012, 12:23 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ide Keni kryer kurse per gjuhe te huaj

  Hapur nga ReniX, 30-03-2012 05:02 PM
  anglisht, gjuhe e huaj, italisht, kurse gjuhe e huaj, kurse matematike, kurse photoshop
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,830
  30-03-2012, 07:22 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Program per Matematik, shume i mire.

  Hapur nga Altin111, 03-01-2008 06:01 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 37,401
  29-03-2012, 08:13 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Talking Humor ne Shkolle

  Hapur nga ReniX, 29-03-2012 03:01 PM
  adoleshent, fizike, humor, matematike, probleme fizike, probleme shkollore, shkolle e larte, studenet
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,582
  29-03-2012, 06:32 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ide Planifikues dhe Organizues Javor per Studentet

  Hapur nga ReniX, 25-03-2012 06:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,282
  25-03-2012, 06:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,257
  21-03-2012, 02:37 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Ndihme-kerkes per shtepi ne Wienn

  Hapur nga Qendrims, 12-03-2012 08:19 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,801
  12-03-2012, 08:40 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Ide Language Learning on line !!!!

  Hapur nga bessy, 14-12-2011 04:39 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,098
  18-02-2012, 01:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 12,317
  23-10-2011, 07:59 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Talking Prap ne shkolle

  Hapur nga lettas, 24-08-2011 11:56 AM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 12,419
  03-10-2011, 08:51 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Si mund te aplikoj per shkoll te lart jashtetit?

  Hapur nga bessy, 22-08-2011 11:10 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,212
  28-08-2011, 04:08 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.