Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  25-02-2012
  Lexime:
  15,478
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 52 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 11:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,117
  13-08-2015, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
 1. I Habitur Tymi i cigareve elektrike i dėmshėm pėr PC?

  Hapur nga vaaldr1n, 25-11-2014 12:09 AM
  cigare elektrike, kompjuter, malware, software, usb
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,148
  29-11-2014, 01:57 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,072
  28-11-2014, 10:26 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Pinguin Si te aktivizosh Tabs ne Gmail Inbox

  Hapur nga ReniX, 09-06-2013 10:53 PM
  gmail, inbox, tabs, webmaster
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,390
  24-11-2014, 05:31 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Facebook po na njeh gjithnjė e mė shumė

  Hapur nga vaaldr1n, 09-11-2010 10:25 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,253
  20-08-2014, 03:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,836
  25-07-2014, 05:31 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,111
  11-07-2014, 01:59 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Baboom : music service by Kim Dotcom

  Hapur nga TraHaNa, 20-01-2014 08:40 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,902
  13-02-2014, 06:51 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post The Pirate Bay tani me domeinin .se

  Hapur nga abdullah92, 06-02-2012 12:07 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,373
  04-02-2014, 08:08 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Music Timeline by Google

  Hapur nga TraHaNa, 20-01-2014 08:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,283
  20-01-2014, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Cili eshte kompjuteri qe ju zoteroni? Parametra e foto!

  Hapur nga sir_tiger, 11-09-2007 03:07 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,599
  18-09-2013, 10:06 PM Shko tek postimi i fundit
 8. YouTube ne Mp3 Falas

  Hapur nga Isni, 06-07-2013 09:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,941
  06-07-2013, 09:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,201
  04-06-2013, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Apple WWDC 2013 do tė mbahet mė 10 Qershor

  Hapur nga vaaldr1n, 24-04-2013 03:36 PM
  apple, konference, san francisco, wwdc
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,091
  26-04-2013, 05:18 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Foto Selia e re e “Apple” (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 08-04-2013 06:58 PM
  apple, e re, foto, iphone, kompjuter, mac, qender, seli
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,354
  11-04-2013, 10:52 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Video Shikoni LIVE ngjarjen e Facebook

  Hapur nga vaaldr1n, 04-04-2013 07:05 PM
  facebook, htc, live, ngjarje, phone, prezantim, stream
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,894
  04-04-2013, 07:05 PM Shko tek postimi i fundit
 12. I Habitur Puthja virtuale shpikja mė e fundit !!

  Hapur nga labja, 11-01-2013 07:21 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,806
  20-03-2013, 12:02 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Pamje 3D

  Hapur nga Arjol, 05-03-2013 11:43 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,386
  06-03-2013, 03:24 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Smile Google prezanton syzet inteligjente (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 21-02-2013 01:09 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,314
  21-02-2013, 01:09 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,182
  08-02-2013, 05:39 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,115
  28-01-2013, 03:07 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ja televizori me i madh nė botė!

  Hapur nga Erinaa, 09-01-2013 11:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,043
  26-01-2013, 09:23 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Smartphone” qė mund tė lahet nė lavatriēe

  Hapur nga Erinaa, 09-01-2013 11:00 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,815
  09-01-2013, 11:00 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Ide Teknologjia nė 2013: Gjashtė parashikime

  Hapur nga vaaldr1n, 30-12-2012 11:52 PM
  2013, e ardhme, njerez, parashikime, teknologji, vit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,411
  31-12-2012, 06:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,238
  30-12-2012, 02:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,350
  28-12-2012, 11:34 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Moti Dell largohet nga tregu i smartphone-eve

  Hapur nga vaaldr1n, 14-12-2012 10:21 PM
  android, dell, smartphone, tablet, terheqje, treg
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,795
  14-12-2012, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,145
  09-12-2012, 11:36 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Bota Tastierė me Dy Funksione

  Hapur nga abdullah92, 01-12-2012 11:52 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,260
  02-12-2012, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Arrow Samsung Galaxy S4

  Hapur nga abdullah92, 01-12-2012 11:46 PM
  galaksy, s4444, samsung
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,187
  02-12-2012, 01:03 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Bota Archos vjen me Tablo 13.3 inē

  Hapur nga abdullah92, 01-12-2012 11:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,896
  01-12-2012, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.