+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 52 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 11:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,453
  13-08-2015, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Smile Short Message Service (SMS) mbush 20 vjet

  Hapur nga vaaldr1n, 01-12-2012 06:17 PM
  20 vjet, celulare, mesazhe, pervjetor, sherbim, sms, teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,911
  01-12-2012, 06:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile Cisco blenė Meraki per 1,2 Miliard Dollarė

  Hapur nga vaaldr1n, 19-11-2012 09:39 PM
  blerje, cisco, dollare, kaliforni, kompjuterik, marreveshje, miraki, rrjet, san francisco
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,052
  19-11-2012, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Google Play Music lansohet edhe ne Europe

  Hapur nga vaaldr1n, 15-11-2012 03:05 AM
  europe, fillon, google, kenge, music, online, play, sherbim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,697
  15-11-2012, 03:05 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile Ali Pasha i Gucisė niset pėr nė Barcelonė

  Hapur nga vaaldr1n, 05-11-2012 01:01 PM
  2012, ali, app, barcelona, camp, guci, kosova, pasha, prezantim, spanje
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,015
  05-11-2012, 01:01 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Foto Familja e Produkteve Google Nexus

  Hapur nga ReniX, 02-11-2012 02:59 PM
  android, apple, google, ios, iphone, nexus, smartphone, tablet
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,493
  03-11-2012, 09:31 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Smile YouTube shton 60 kanale origjinale

  Hapur nga vaaldr1n, 08-10-2012 11:40 PM
  kanale, komedi, lajme, live, muzike, origjinale, shtese, te reja, transmetim, video, youtube
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,992
  08-10-2012, 11:40 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Wink Presidentja e Yahoo lind djalė

  Hapur nga vaaldr1n, 01-10-2012 09:55 PM
  bogue, ceo, djale, femije, lindje, presidente, yahoo
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,217
  02-10-2012, 01:12 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Wink Interneti pas nje dekade! (INFO-GRAFIK)

  Hapur nga vaaldr1n, 30-09-2012 12:17 AM
  dekade, foto, grafik, info, informatika, interneti, kompjuter, nje, pas
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,713
  01-10-2012, 09:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,369
  29-09-2012, 11:10 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Emoticon feston 30 vjetorin

  Hapur nga vaaldr1n, 15-09-2012 09:43 PM
  emoticon, fahlman, gjendje, internet, online, professor, scott, shenja, shpirterore
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,608
  15-09-2012, 09:43 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,257
  15-09-2012, 05:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,812
  09-09-2012, 03:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,529
  07-09-2012, 12:20 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,373
  26-08-2012, 02:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,370
  23-08-2012, 04:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,341
  06-08-2012, 04:27 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Talking Motra e Mark Zuckerberg tani punon per Google

  Hapur nga vaaldr1n, 02-08-2012 01:05 AM
  donna, facebook, google, mark, randi, wildfire, zuckerberg
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,795
  03-08-2012, 11:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,350
  01-08-2012, 12:14 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Smile Facebook ndryshon pamjen e fotove

  Hapur nga vaaldr1n, 31-07-2012 02:28 AM
  facebook, foto, ndryshime, permiresime
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,451
  31-07-2012, 05:33 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Cool Apple mund te prezantoj iPhone 5 ne Shtator

  Hapur nga vaaldr1n, 30-07-2012 03:57 PM
  apple, event, iphone, iphone 5
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,366
  30-07-2012, 03:57 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Smile Apple thuhet se do te investoje ne Twitter

  Hapur nga vaaldr1n, 29-07-2012 05:42 PM
  apple, blog, dollare, investim, rrjet, socjal, twitter
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,267
  29-07-2012, 05:42 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Pyetje mbi pagesat Paypal ne Shqiperi?

  Hapur nga paolo maldini, 27-07-2012 02:09 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,468
  27-07-2012, 09:12 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Smile Microsoft paralajmeron konferencen BUILD 2012

  Hapur nga vaaldr1n, 25-07-2012 06:27 PM
  2012, build, konference, microsoft, ngjarje, redmond, washington, windows
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,530
  25-07-2012, 06:27 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Smile Apple kerkon nga Samsung 2,5 Miliard Dollare

  Hapur nga vaaldr1n, 24-07-2012 04:46 PM
  apple, dollare, galaxy tab, gjykata, ipad, iphone, milard, patenta, samsung
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,539
  24-07-2012, 04:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,817
  22-07-2012, 11:05 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.