+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 52 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 11:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,453
  13-08-2015, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Smile Tryeza e shkrimit e se ardhmes: si nje XXL-iPad

  Hapur nga vaaldr1n, 19-07-2012 05:00 PM
  ardhmja, dixhitale, ipad, shkrimi, tryeze
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,261
  19-07-2012, 08:36 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Ja cfare do te prezantohet ne IFA 2012

  Hapur nga vaaldr1n, 16-07-2012 09:07 PM
  berlin, ifa, panair, prezantim, teknologji
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,193
  17-07-2012, 07:01 PM Shko tek postimi i fundit
 3. I Habitur iPhone 5 eshte ne shitje me 125 Euro

  Hapur nga ReniX, 14-07-2012 11:51 AM
  iphone 5, iphone kinez, smartphone, zhblloko iphone
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,428
  14-07-2012, 11:51 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,674
  10-07-2012, 12:06 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile “Apple” fiton betejėn me “Samsung”

  Hapur nga vaaldr1n, 09-07-2012 04:17 PM
  apple, beteje, patenta, samsung
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,577
  09-07-2012, 04:17 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Thumbs up TV 3D pa syze, me i miri ne bote (VIDEO)

  Hapur nga vaaldr1n, 04-07-2012 10:17 PM
  3d technology, pa syze, televizor
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,663
  05-07-2012, 11:20 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Programe Mozilla me afer krijimit te Firefox OS

  Hapur nga vaaldr1n, 02-07-2012 10:05 PM
  celulare, firefox, mobil, mozilla, sistem operativ
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,359
  03-07-2012, 04:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,537
  02-07-2012, 04:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,609
  27-06-2012, 08:45 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Talking Rikthehet Bosi i Megavideo Kim Dotcom

  Hapur nga ReniX, 24-06-2012 11:14 AM
  argetim, humor, megabox, megavideo, muzik, shkarko filma, video
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,431
  24-06-2012, 04:09 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Smile Facebook shton opsionin "edito komentet"

  Hapur nga vaaldr1n, 22-06-2012 07:06 PM
  azhornime, facebook, permiresime, rrjet, socjal
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,329
  23-06-2012, 07:30 PM Shko tek postimi i fundit
 9. I Habitur Ēmėndet Google - Homepage e Gabuar

  Hapur nga Kliton, 11-04-2012 09:42 AM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,891
  21-06-2012, 07:06 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Smile Mozilla Junior, shfletuesi per iPad se shpejti

  Hapur nga vaaldr1n, 18-06-2012 08:20 PM
  ipad, junior, mozilla, shfletues
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,394
  18-06-2012, 08:20 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Smile Mozilla teston Mozilla Marketplace

  Hapur nga vaaldr1n, 12-06-2012 08:12 PM
  aplikacione, internet, marketplace, mozilla
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,767
  13-06-2012, 12:18 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Drejtesia Samsung prezanton Vrasesin e iPad

  Hapur nga Al Capone, 10-03-2012 08:51 PM
  ekran me prekje, galaxy tab, ipad apple, samsung, touchscreen
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,450
  05-06-2012, 08:27 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Smile Facebook nuk ju sygjeron Chrome

  Hapur nga vaaldr1n, 01-06-2012 11:17 PM
  chrome, facebook, google, internet, shfletues
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,552
  01-06-2012, 11:17 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Smile Google Chrome tejkalon Internet Explorer

  Hapur nga vaaldr1n, 22-05-2012 05:51 PM
  apple, google, internet, microsoft, mozilla, opera, shfletues
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,013
  23-05-2012, 09:02 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Po vjen ma i madhi

  Hapur nga Erinaa, 17-05-2012 03:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,080
  17-05-2012, 03:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,511
  28-04-2012, 12:52 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Smile Ultrabook-et e se ardhmes nga Intel

  Hapur nga vaaldr1n, 19-04-2012 09:46 PM
  intel, ultrabook, windows 8
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,977
  20-04-2012, 05:19 PM Shko tek postimi i fundit
 17. I Habitur 15 Vjecari hackoi PC-t e 259 Firmave!

  Hapur nga vaaldr1n, 14-04-2012 12:48 PM
  austria, firma, hacker, internet, web
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,747
  14-04-2012, 02:29 PM Shko tek postimi i fundit
 18. iPhone 5 mund te vi me ekran me te madh

  Hapur nga abdullah92, 13-04-2012 01:23 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,761
  14-04-2012, 11:59 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Smile Ja se si prodhohet iPad dhe iPhone

  Hapur nga vaaldr1n, 12-04-2012 08:29 PM
  apple, fox conn, ipad, iphone, kina
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,653
  12-04-2012, 08:35 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Smile Google publikon syzet high-tech (Video)

  Hapur nga vaaldr1n, 05-04-2012 04:53 PM
  google, syze, teknologji
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,880
  06-04-2012, 11:52 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Smile Ēlirohet Shqipėria nga okupatorėt!

  Hapur nga vaaldr1n, 02-04-2012 03:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,173
  02-04-2012, 03:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,339
  02-04-2012, 01:24 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,238
  26-03-2012, 09:02 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.