+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 51 nga 52 FillimiFillimi ... 4146474849505152 I funditI fundit
Temat nga 1501 deri nė 1530 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 11:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,453
  13-08-2015, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Google fsheh tė vėrtetėn

  Hapur nga Altin111, 06-12-2007 08:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,431
  06-12-2007, 08:41 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Laptop me veshje dru (Asus)

  Hapur nga Altin111, 29-11-2007 04:38 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,552
  02-12-2007, 02:08 PM Shko tek postimi i fundit
 3. 2009, kompiuter me 5 TByte memorie!

  Hapur nga Altin111, 22-11-2007 06:59 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,825
  22-11-2007, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,056
  22-11-2007, 06:57 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Microsoft

  Hapur nga Altin111, 19-11-2007 07:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,445
  19-11-2007, 07:21 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Autobuzi me lluksoz ne bote.

  Hapur nga Altin111, 13-11-2007 08:44 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,954
  16-11-2007, 01:43 PM Shko tek postimi i fundit
 6. KUJDES!!! Virus me emrin "invitatione"

  Hapur nga carolina, 13-11-2007 07:02 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,505
  14-11-2007, 09:50 PM Shko tek postimi i fundit
 7. 15 adresat e internetit qė ndryshuan botėn.

  Hapur nga Altin111, 13-11-2007 08:19 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,735
  14-11-2007, 08:13 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Telefonat me lluksoz ne bote, Vertu

  Hapur nga Altin111, 13-11-2007 08:28 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,916
  13-11-2007, 11:49 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Gadgets me kristale Swarovski!..

  Hapur nga carolina, 12-11-2007 03:33 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,915
  13-11-2007, 07:06 PM Shko tek postimi i fundit
 10. How to buy a Computer!

  Hapur nga sir_tiger, 25-10-2007 02:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,880
  25-10-2007, 02:09 PM Shko tek postimi i fundit
 11. PS3 ul cmimet ne SHBA

  Hapur nga Altin111, 24-10-2007 01:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,821
  24-10-2007, 01:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,788
  20-10-2007, 06:59 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Boom : SAMSUNG CAMERAPHONE 10 MP

  Hapur nga sir_tiger, 10-10-2007 01:19 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,926
  11-10-2007, 02:02 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Shiten 40 milionė licenca tė Vistas

  Hapur nga Altin111, 08-10-2007 08:35 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,819
  08-10-2007, 08:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,861
  08-10-2007, 08:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,817
  08-10-2007, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,612
  08-10-2007, 08:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,551
  08-10-2007, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Operatori i pare falas per telefonine mobile

  Hapur nga ReniX, 26-09-2007 02:45 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,228
  26-09-2007, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Loja - Halo 3

  Hapur nga ReniX, 26-09-2007 02:39 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,896
  26-09-2007, 02:39 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Telefoni Openmoco - Rivali i iPhone

  Hapur nga ReniX, 10-07-2007 03:48 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,998
  16-07-2007, 12:29 PM Shko tek postimi i fundit
 17. e Ardhmja sipas Microsoft & Intel

  Hapur nga ReniX, 05-06-2007 02:35 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,363
  26-06-2007, 06:04 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Shikoni Ameriken sikur keni dale xhiro

  Hapur nga ReniX, 05-06-2007 11:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,844
  05-06-2007, 11:17 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Firefox up to date versioni 2.0.0.4

  Hapur nga ReniX, 01-06-2007 06:11 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,836
  01-06-2007, 06:11 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Acesori seksi qe ngre nervat Apple-it

  Hapur nga ReniX, 25-05-2007 11:04 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,628
  26-05-2007, 03:13 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Hapet Panairi Cebit i Hi-Tech

  Hapur nga ReniX, 17-03-2007 02:08 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,286
  16-05-2007, 12:16 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Eshte hapur Grada 100%SMS Falas

  Hapur nga ReniX, 31-03-2007 01:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,678
  01-05-2007, 10:32 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.