+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 5 nga 52 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Temat nga 121 deri nė 150 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,091
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,820
  20-03-2012, 10:43 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,139
  17-03-2012, 07:08 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Smile Nokia po punon ne nje Tablet

  Hapur nga vaaldr1n, 17-03-2012 01:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,371
  17-03-2012, 01:28 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile Apple paraqiti iPad 3

  Hapur nga vaaldr1n, 08-03-2012 07:00 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,436
  08-03-2012, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Djallėzore Laseri magjik qė tė qep gojėn

  Hapur nga labja, 04-03-2012 07:25 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,911
  04-03-2012, 07:50 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile 7 Marsi do te jete dita e iPad 3

  Hapur nga vaaldr1n, 28-02-2012 06:12 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,443
  28-02-2012, 08:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,006
  27-02-2012, 05:14 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Xhinset me tastierė dhe maus

  Hapur nga labja, 22-02-2012 11:33 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,810
  22-02-2012, 01:12 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Ashensori 3D qė tė ēon nė njė botė tjetėr

  Hapur nga labja, 17-02-2012 10:17 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,824
  18-02-2012, 09:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,817
  18-02-2012, 03:19 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Smile Mijėra protestues kunder ACTA ne rruge

  Hapur nga vaaldr1n, 12-02-2012 05:45 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,338
  15-02-2012, 03:31 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Talking Shikoni Se Cfare Ndodh Ne Yahoo

  Hapur nga abdullah92, 12-02-2012 05:06 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,748
  12-02-2012, 07:40 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Ide Sony Leshon Update Per PlayStation 3

  Hapur nga abdullah92, 09-02-2012 07:02 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,285
  09-02-2012, 07:02 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Ide Genius sjell njė mi pa tela e pa bateri!

  Hapur nga abdullah92, 05-02-2012 11:44 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,725
  07-02-2012, 05:35 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Programe iPhone 5 me ekran prej 4 inēėve

  Hapur nga abdullah92, 05-02-2012 11:41 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,629
  06-02-2012, 07:33 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Thumbs up Multimedia e lakueshme nga Samsung

  Hapur nga abdullah92, 05-02-2012 11:29 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,175
  06-02-2012, 06:00 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post iPad i shitur mė shumė se PC

  Hapur nga abdullah92, 05-02-2012 11:45 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,611
  06-02-2012, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Wink Lenovo me model tė ri pėr gejmerė

  Hapur nga abdullah92, 05-02-2012 11:37 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,559
  06-02-2012, 05:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,457
  05-02-2012, 11:31 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Thumbs up CES 2012: Mė tė mirėt

  Hapur nga vaaldr1n, 14-01-2012 07:59 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,349
  05-02-2012, 10:50 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Versioni i ri i Skype me video HD

  Hapur nga olsii, 03-02-2012 07:51 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,051
  05-02-2012, 12:19 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,481
  31-01-2012, 11:46 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Talking iPhone 4S me 11 nėntor vjen edhe nė Shqipėri

  Hapur nga vaaldr1n, 02-11-2011 12:08 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,943
  30-01-2012, 03:11 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Super televizori i Samsung (Video)

  Hapur nga gjendar, 12-01-2012 08:46 PM
  super televizor
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,868
  30-01-2012, 01:40 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Thumbs up Viti 2012 per Apple, Microsoft dhe Google

  Hapur nga ReniX, 04-01-2012 01:49 PM
  apple, apple iphone, google, iphone, microsoft, teknologji, telefon iphone, windows 8
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,678
  30-01-2012, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Talking Si te vendosim Opsione ne Menun "Send To"!

  Hapur nga dDiana, 20-12-2011 09:53 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,356
  30-01-2012, 01:14 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Haier TV: nuk i duhet asnjė tel

  Hapur nga gjendar, 21-01-2012 09:21 PM
  haier tv: nuk i duhet
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,565
  21-01-2012, 09:21 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Post Tetėshja nė tetor?

  Hapur nga gjendar, 12-01-2012 08:31 PM
  tetėshja nė teto
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,460
  12-01-2012, 08:31 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Smile iPad3, nė shkurt pėr ditėlindjen e Jobs

  Hapur nga vaaldr1n, 28-12-2011 04:26 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,324
  28-12-2011, 04:26 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Talking Apple gjobitet nė Itali

  Hapur nga vaaldr1n, 27-12-2011 09:54 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,653
  28-12-2011, 11:28 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.