+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 52 FillimiFillimi 123456789101116 ... I funditI fundit
Temat nga 151 deri nė 180 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 11:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,453
  13-08-2015, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Thumbs up Shkruani “Let it snow” nė Google dhe ...

  Hapur nga dDiana, 20-12-2011 10:26 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,562
  20-12-2011, 11:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,609
  12-12-2011, 10:37 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Google prezanton "Google Music"

  Hapur nga smocking2, 06-12-2011 02:24 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,558
  09-12-2011, 11:01 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Memoria hibride nė tri dimensione

  Hapur nga gjendar, 07-12-2011 10:32 PM
  memoria hibride nė tri
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,256
  09-12-2011, 10:15 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Sulmohet BitTorrent

  Hapur nga smocking2, 16-09-2011 10:47 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,920
  08-12-2011, 10:37 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Thumbs up Aktivizoni shiritin e ri tė Google

  Hapur nga Epik, 03-12-2011 12:23 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,577
  04-12-2011, 01:35 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,880
  13-11-2011, 09:19 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post PC-ja po vdes, por shumė, shumė ngadalė!

  Hapur nga gjendar, 28-10-2011 02:02 AM
  pc-ja po vdes
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,145
  28-10-2011, 05:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,449
  28-10-2011, 01:43 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Arnimet e Microsoftit pėr muajin tetor

  Hapur nga gjendar, 17-10-2011 05:19 PM
  arnimet e microsoftit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,128
  17-10-2011, 05:19 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post ARM fiton betejėn me Atomėt pėr TV-tė

  Hapur nga gjendar, 17-10-2011 05:15 PM
  arm fiton betejėn
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,966
  17-10-2011, 05:15 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile AMC, zyrtarisht fitues i licencės 3G

  Hapur nga vaaldr1n, 07-10-2011 02:13 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,274
  15-10-2011, 12:59 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Thumbs up Sali Berisha: Internet falas pėr qytetarėt

  Hapur nga vaaldr1n, 05-10-2011 04:50 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,246
  15-10-2011, 12:57 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Angry Steve Jobs vdes nė moshėn 56 vjeēare R.I.P

  Hapur nga MAJDI, 06-10-2011 09:44 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,362
  15-10-2011, 12:42 PM Shko tek postimi i fundit
 12. I Habitur Rrjedhin pamjet e iPhone 4S?

  Hapur nga vaaldr1n, 02-10-2011 05:32 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,556
  15-10-2011, 10:51 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,671
  13-10-2011, 11:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,510
  11-09-2011, 11:08 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Unhappy A vdiq Steve Jobs?

  Hapur nga vaaldr1n, 10-09-2011 03:08 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,644
  10-09-2011, 10:25 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Smile Facebook nė gjueti pėr lėshimet

  Hapur nga vaaldr1n, 06-09-2011 08:15 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,027
  06-09-2011, 08:15 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Kaluan 20 vite nga startimi i ueb faqes sė parė.

  Hapur nga MAJDI, 28-08-2011 08:07 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,829
  28-08-2011, 08:07 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Thumbs up iOS5 me lajmerime termeti ne Japoni

  Hapur nga vaaldr1n, 22-08-2011 09:26 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,541
  28-08-2011, 04:41 PM Shko tek postimi i fundit
 17. K.O Kompjuterėt personalė po dalin jashtė mode

  Hapur nga vaaldr1n, 18-08-2011 01:39 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,845
  28-08-2011, 02:32 PM Shko tek postimi i fundit
 18. I Habitur “iPhone gjigant” me 1.2 metra

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2011 05:35 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,105
  28-08-2011, 02:19 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Smile iPad 3, nė treg nė fillim tė 2012-s

  Hapur nga vaaldr1n, 21-08-2011 02:04 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,190
  22-08-2011, 04:09 PM Shko tek postimi i fundit
 20. I Habitur Makina prej porcelani

  Hapur nga vaaldr1n, 08-08-2011 03:52 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,850
  10-08-2011, 12:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,996
  25-07-2011, 06:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,389
  23-07-2011, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Smile Rritja e trafikut nė Google+ po vazhdon...

  Hapur nga vaaldr1n, 21-07-2011 11:16 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,547
  22-07-2011, 01:06 PM Shko tek postimi i fundit
 22. I Habitur iPhone 5, kamerė Full HD nė 1080p?

  Hapur nga vaaldr1n, 10-06-2011 07:48 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,235
  21-07-2011, 09:39 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.