Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 52 1234561151 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 22,597
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,689
  28-09-2019, 11:02 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 126,656
  06-01-2019, 12:33 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Komente Vdekja e papritur e internetit

  Hapur nga vaaldr1n, 18-02-2018 09:25 PM
  internet, online, vdekje, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142,540
  18-02-2018, 09:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 59,201
  21-12-2017, 08:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 45,262
  05-09-2017, 12:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 34,216
  22-07-2017, 10:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,405
  20-03-2017, 12:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,596
  27-01-2017, 07:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,488
  19-09-2016, 08:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,458
  19-09-2016, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,298
  30-08-2016, 12:23 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,340
  21-05-2016, 08:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,358
  30-04-2016, 10:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,865
  30-04-2016, 05:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,223
  26-04-2016, 10:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,163
  13-04-2016, 11:30 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,889
  01-04-2016, 12:59 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile Apple fiton betejė kundėr FBI

  Hapur nga vaaldr1n, 29-03-2016 04:13 PM
  amerika, apple, fbi, iphone, klient, privatesia, qeveria
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,026
  29-03-2016, 04:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,931
  19-03-2016, 08:08 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Pichai, shefi ekzekutiv mė i paguar nė SHBA

  Hapur nga vaaldr1n, 12-02-2016 01:14 PM
  ceo, google, internet, pagesa, pichai, shef, web
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,453
  16-02-2016, 06:29 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Drejtesia Pėrparimet teknologjike nė 2015

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 11:32 AM
  teknologjia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,882
  18-01-2016, 11:32 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Bota Google I/O 2016 vjen nė muajin Maj

  Hapur nga vaaldr1n, 13-01-2016 01:25 PM
  google, konferenca, teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,502
  13-01-2016, 01:25 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Wink Apple me plane pėr prodhimin e ekraneve OLED

  Hapur nga vaaldr1n, 15-12-2015 08:41 PM
  apple, oled panels, teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,178
  15-12-2015, 08:41 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Ide Space Killer

  Hapur nga Gjeraldina, 12-08-2015 11:09 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,453
  10-12-2015, 12:05 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Komente Google prezanton Android Pay

  Hapur nga vaaldr1n, 02-03-2015 11:16 PM
  android, google, nfc, pagesa, pay, sherbime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,255
  02-03-2015, 11:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,726
  01-03-2015, 04:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,130
  04-02-2015, 09:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,767
  19-12-2014, 07:51 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,160
  17-12-2014, 11:57 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,772
  17-12-2014, 05:06 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 52 1234561151 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.